Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

alkisalkisalkis olsun da ne zaman olursa olsun delikafadulden

cok gecte olmasın ama yaa-tatlicadiarzu-

aboww bızm gızlar ıllada koca dıo yani:jeyyar: sne hıc derdım var bölumunu okumadın herhal
ben evlılıkten soğdum ne dıon sen nışanlımdan ayrıldım orayı okuyunca :roflol:

saol cnm kestrcem sacımı ama kuaforum cok mesgulkaydirigubbakcemile3 mac donemlerı bıtsın bakarım kendıme
ortadan ayırmayı hıc sevmıyom ama otomatık ayrılıyo ya kac kez denedım olmuyo olmuyoosenağlama

şey yap böcüüüü
mesela şimdi katlı kestirdin ya yandan ayırdın dielim yada hafif ayırdı kuaför
sen hergün oraya fön tut ki alışsın yada sprey filan sık zamanla yatar o yanayerimseniben

gunaydınn
cılek bı denerım cnm benım ama ben sacıma extra bısey surmekten hıc hoşlanmam ya hergun fön hayatta uğrasmam zaten pırası gıbım duz bıde sprey cok zor yaa bakalım bıseyler yapcam artık

nolacak anacum böyle halimiz senağlama

millet yaz gelinlerinden bahsediyo biz hala alkış yapmaya gidiyoz mirmirmirmir

gercekten ya sıkıldım artık onun bunun dugununde gobek atıp alkıs yapmktan darısı basına dıyen sozlerı duymaktaannnn :eek:klava:

gercekten ya sıkıldım artık onun bunun dugununde gobek atıp alkıs yapmktan darısı basına dıyen sozlerı duymaktaannnn :eek:klava:

günaydın kızlaaaarr hihoyyyt
capriss şöle bir mesaj gelmişti baana
düğünlerde yanına gelipp daha sıra sana gelmedimi diyen yaşlılara
cenazelerde yaklaşıp sıra size nezaman gelicek diyivverinn :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

günaydın kızlaaaarr hihoyyyt
capriss şöle bir mesaj gelmişti baana
düğünlerde yanına gelipp daha sıra sana gelmedimi diyen yaşlılara
cenazelerde yaklaşıp sıra size nezaman gelicek diyivverinn :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

deluuuuuuu :roflol:

HOŞBULDUKKKKKKKKKKKKKKK CANIM alkisalkisalkis delikafadulden :tomato:

MRB HOSGELDINIZ YUNUS POLISMISINIZZ TEK OZENDIGIM MESLEK DESEMMM :asigim:

polismisin canım zor melsek
ama bence ya sefgili yada nşanlı poliss kaydirigubbakcemile3
kızlar sizde iş yerinde büyük harf kullananlardanmısınız benim gibi arada kaçıyor büyük harfle yazıyorum

polismisin canım zor melsek
ama bence ya sefgili yada nşanlı poliss kaydirigubbakcemile3
kızlar sizde iş yerinde büyük harf kullananlardanmısınız benim gibi arada kaçıyor büyük harfle yazıyorum

tatlım bızım ekranların hepsıne buyuk hafrlerle yazılıo şifrelerımız bıle buyuk harf oldugu ıcın bazen unutup burayada buyuk harfle yazıorum

bankacı olmasaydım kesın polıs olurdumm cok sevıorum ya

X