Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kız antp diyip duruyorum kaç kez sölicem delüüü :mymeka:
tabii iş başka ortaklık başka bacıımmm :nazar:
ortiiii koşkızz kaptk çeyizlerii neyin eksik söle bacımm
çok veremem ama benimde çeyiz yok vallaa naniknanik

almıyom nan suna bak hem 4/1 dıo hemde bde ortı çağırıyo anlasıldı sızın gozunuz benım ceyısmde :mymeka:
baska anteplı bulurum:dilcikar:

Çöpçatanlar bastı topiği :KK70:

nereus olur o:nazar:

ortiim yüzüm küçük toto büyüük

kız şurda hayırlı bir iş yapcektiim
hemen su koyu verdin
azıcık çeyiz vercektin kız ne cimrisinn

ortiim yüzüm küçük toto büyüük

kız şurda hayırlı bir iş yapcektiim
hemen su koyu verdin
azıcık çeyiz vercektin kız ne cimrisinn

kaydirigubbakcemile3 gözünüz doysun nan kızın ceyizlerine göz diktiniz :1closedeyes:
Hepsi onun ama biz avunuyoz :1closedeyes:

dilooooommŞeniz

nan böcük yrn ziyarete mi gidiosun Allah kabul etsin. Bende bu sene izine çıkınca gidicem ohh 21 iş günü iznim var bnm :dance: ama parça parça kullanıcam tabi. işimden ayrı kalmak istemiyorum :1closedeyes:kariyerim var bnm :1closedeyes:bide ben olmasam kim sgkları yapacak beyannameleri yapacak ft.ları işleyecek :1closedeyes:bunlar ben olmasam naparlar acaba :dilcikar:

nereus isminle hitap edebilir miyim sana ismin çok güzel
geçen yıl murat antepe gitmişti burdan bi arkadaşı antepli onla beraber gittiler çocuğun ailesi ordaymış ve bzmki büyülenip gelmişti nan delikafaduldenbayılmış antepe. btn güneyi gezmiş ama antep kdr hiçbirinden zevk alamamış delikafadulden evlendiğimizde benide götürecek :1closedeyes:

Son düzenleme:
bende mardini çok merak ediyorum diyarbakır ve mardin ? gecen yaz gidecektik ama izin kullanamadım :S

elısaa h geldın kuzum

cılek havan batsın senın :roflol:
ohh ıyıkı bı manıtan var ıkı laftan bırı murat:mymeka:

çilek elissa hoşgeldiniizz a.s.
çilek kız söylebilirsin cnaım ne demekk
antepe çok güzel beklerm muhakkak
mardinde çok güzelmiş bende orayı merak ediyorumm ve izmir

çaırmamaya calıscam otobusten atlıycak deılm zaten kombınem var yetısrım gıbı bugun gıdersem orda kalcam yarın 3te cıkcam 6da ıst olcam
ınş

nan nerdeymış mıtıng

bende mardini çok merak ediyorum diyarbakır ve mardin ? gecen yaz gidecektik ama izin kullanamadım :S

dilo belki inanmıcaksın ama bnmde görmek istediğim yer mardin'di :) abim 9 sene önce orda yaptı askerliğini 18 ay :roflol:eek: zamanlar resimlerine bakıyodum çarşıda çekilmiş falan bayılıyodum oralara her taraf taş a.s. bide kargoyla bana takı göndermişti acayip güzeldi. mardin'in takıları öleymiş ya.
şimdi murat antepe gittiği için bi mardin'i bide antep'i merak ediom :1closedeyes:

kız zeynep gelirsem sana bildiricem kaydirigubbakcemile3muhakkak
çağlayanda galiba böcük emin değilim ama

X