Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

hemşo msn kırmışlar geçmiş olsun
banada oldu bi kaç sene önce
ne canla başla aldım o şifreyi :roflol:

hemşo msn kırmışlar geçmiş olsun
banada oldu bi kaç sene önce
ne canla başla aldım o şifreyi :roflol:

sağol canem delikafadulden
Kardeşime söledim kıı halleder inşaallah yoksa sapuklarla akrabalarım haşır neşir olacak kaydirigubbakcemile3

slm kızlar
boncuh çok geçmiş olsun canım inşallah iyileşir biranönce kendine iyi bak allah herşeyin hayırlısını versin

bizim kızlar gündüzcü..
bu saatlerde kimsecikler olmuyor mapeles

velvedim hoşgeldin kuzuuum..
ya biz de dün aşkımla konuştuk da bu isteme olaylarını ramazan bayramına karar verdik..
iyi ettik mi aceba?

velvedim hoşgeldin kuzuuum..
ya biz de dün aşkımla konuştuk da bu isteme olaylarını ramazan bayramına karar verdik..
iyi ettik mi aceba?

iyi etmişiniz cnm tabiii ama yaza olcaktı dimi biraz ertelemişiniz hayırlısı kuzum :1hug:

iyi etmişiniz cnm tabiii ama yaza olcaktı dimi biraz ertelemişiniz hayırlısı kuzum :1hug:

canım şimdik biz her sene 30 gün kadar tatile gidiyoruz Bodruma..
bu sene de gitcez ve ağustosun 20 sinde ramazan başladığı için temmuzda gidip gelcez.
e benim sınavım 27 haziranda, ondan sonra olsun demiştik ama tatil işi girdi araya..
öyle olunca sıkışmasın dedik,tatili yapalım, orucumuzu tutalı, bayramda yüzükleri takalım didik

en güzeli cnm iyi demişiniz hayırlısı olsun inş :1hug: Şeniz

bu işler aceleye gelmezmiş-sefgilim öle diyo--tatlicadiarzu-
bir de daha babamın haberi de yok,tatilde keyifli oluyo.. orda annem söyler artık.. kaydirigubbakcemile3
sonra iyice hazmeder, gelince de olur inşallah..

inşallah cnm hersey gönlünüzce olsun istediginiz gibi gelişir sizde erersiniz muradınıza darısı tüm bekarlaraaaa.......

amin canımın içi amin..
perşembe gecesi Allah dualarımızı kabul etsin inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…