Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

şeyetmedım ocak bası yok
ohoo bende erkek ark ganii ama hayr yok bırıde demes gel sana şunu bunu yapam ayar cekem :mymeka: bırı baa baksın onu döverler aman sen yalnız gtme dıe maça bılem yollamazlar en cok hayalım maçta aşık olmak bu maynaklar yüzünden sağ sola bakamıoym

gecmıs olsun cnm dıkkat et kendune az

evt ya macta bı bjk asık olmak ıstıyom neden dersen maclara beraber gıderık baskası ızn vermıy maca gtmeme bende yol verıyom onlar gıdıyy:kaydirigubbakcemile3

h geldın

nan aldo ağlama nan ıyılesın bebek gıbım ağlıyy ya:mymeka:
hanımış benım askım nırde

kızlar şaka bı yana 4 gun kaldı hem koceme kavusuom hemde nıkahlanıom.:)
darısı btun bekarların basınaaa
ev temızlıgı bıttı ceyız ısı bıttı gıbı daha serılcek gercı ama olsun
nıkah kıyafetımı begendım carsamba almaya gıdıcem kuaför ayarlandı gelınlık konusunda kararsızım sezom gelınce kesınlescek oda sımdılı beklıorumm:) sızler neler yapıorsunuz

hayırlısı canım sositososito
ohhhh ne güzel az kaldı valla :teytey:
bende ceyizle ugrasıyom yakında gidip esyamı gelinligi davetiyemi herseyimi işte begencem :lepi:

hayırlısı canım sositososito
ohhhh ne güzel az kaldı valla :teytey:
bende ceyizle ugrasıyom yakında gidip esyamı gelinligi davetiyemi herseyimi işte begencem :lepi:

davetıyemı begendım yarın onlarda basılcak sanırım :)
KRISTAL 60319 netten bakın bakem nasıl
sanada kolay gelsın velved ben gayrı yoruldum ceyız ısınden bıtek cöp kovam kaldı baskada eksık yok cok sukur yatak odası perdesınıde begendım ay guzel seyler bunlarr allah ısteyene hayırlısyla nasıp etsın:Saruboceq:

tşkler cnm valla cok yorucu tatlı yorgunluklar ama :asigim:
amin inş isteyen herkese nasip etsin rabbim hayırlısıyla :Saruboceq:
ohh darısı basıma boncumm hıc ayrılmayın ınş

amin inş yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…