Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

nereus benim var tamam mı
yazın istemeye geliyorlar artık söz resimlerime bakarsınız

hee kaçırmım 12 yaş var arada
he kıız çeyizde yokk anca yaşlılar paklar benii
bu yaşdan sonra istemeye gelen neyim kalmaz :roflol:

nereus benim var tamam mı
yazın istemeye geliyorlar artık söz resimlerime bakarsınız

kız vallamıı hadi hayırlısı çok sevindim adına Şeniz
inşallah istediğin gibi olur herşeyy :1hug: a.s.
koy tabe bakarımmm

nereus bak gordun mu aldo bılem gıdıyo bız kaldık suandan ıtıbaren 60 70 yaslara hıc bakmıyom bende gtcem
kahve molası h geldın amme ben senı oslemedım cunku hatrlamıom senle konustuk mu

a. slm cnm hg a.s.
kıs böcük şartları kosulları düşüncen tabi öyle olmazz

nasılsınız:teselli: yaf deli olacam bahar geldi hava harika benim üstümde halen miskinlik var:mymeka:

selam kuzular ben geldım ama yorgunum buzdolabının ıcını temızledım daha namaz kılcam ama kolumu kaldıracak halım yok hava kasvetlı ben kasvetlı off offf((

nasılsınız:teselli: yaf deli olacam bahar geldi hava harika benim üstümde halen miskinlik var:mymeka:

selam kuzular ben geldım ama yorgunum buzdolabının ıcını temızledım daha namaz kılcam ama kolumu kaldıracak halım yok hava kasvetlı ben kasvetlı off offf((

azcuk canlanın be nasıl gencsiniz :mymeka:
aha böyle olun zıplayın hihoyyyt
hg boncugum a. slm a.s.

burda hava süper delikafadulden harıka tşörtle geldım işe
boncuh h geldın
velved merak etme ben onlara öle sartla koşullar koycamkı benı almaktan vazgeccekler

KIZLAR HOŞGELDıNıZ
ya bu aldo baa küstümü ne gitti kızz gönlünü alam bari
benimki var tamammı demişş

nereus bak gordun mu aldo bılem gıdıyo bız kaldık suandan ıtıbaren 60 70 yaslara hıc bakmıyom bende gtcem
kahve molası h geldın amme ben senı oslemedım cunku hatrlamıom senle konustuk mu

yav nedeek bacımm
düzgün gelen yok beni hep yaşılar gelip istiyoor yaa
tak etti canıma şehir değiştircem artıkın bu ne yaav
21 yaş ne ki taha körpeyimm beenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…