Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

herkese günaydın hayırlı güzel ve çabuk geçecek huzurlu bir hafta diliyorum hepimize,
nasılız bakem fıstıklar...

wayy bebeim biz iiyiz sen nasılsın? sınavlar yaklaşıyo hazır mısın :)
ben hiç çalışamadım 2 hafta kaldı 2 ders yapsam mı ne fisfisfis

çileğim şükürler oslun Allaha bende iyiyim fıstık ders daha bi ders tam bitti be gülüm,
daha 3 ders var çalışılcek 1ine çalışmicam 2 ders var,
kitabı hafta sonu eve götürmüştüm unuttum sabah ,
diğer çalıştığım dersin notlarını çıkarmıştım bugün onlara bakcam artık yarın kitabı getirip diğerlerin bakcam yazarak çaışınca ii girdi kafama diye yazdık baya uzun sürdü biten ders ama sanırım diğer 2sini okuyup geçecem yoksa hayatta yetişmez,
sende en azından oku geç bi gülüm akşamları 1 saat olsun yoksa yandık,
ben ing. kursu düşünürdum dün CANımla konuştuk gülüm finallerde geçsinde öle bakalım istersen dedi,
ii çalış dedi bunlara dedi geçelim dedi bende haklısın dedim önceliği sınavlara vercem ...

günayydıınnn

su perisii olmazmı gel bacım zaten çok kişi gidici burda

he tabe öle nasip nereusum kim ne zaman gitcek belli olurmu hayırlısıyla hepimiz kavuşalım gönlümüzdeki muradımıza amin...

maşallah bnm çalışkan talebeme :)
bende bi 2 ders halletsem fena olmuycak gbi
valla cnm bende düşündüm ingilizce kursu bayada araştırdım english tıme varya orası baya ii 6 kurluk sistemleri var 1 kur fiyatı 840 demişti tabi ben aynen böle oldum:1shok:

hoşgeldin böcük
öyle tabi hayalimm allah herkesin gönlündeki aslanı nasip etsin amiinnn inşallahh

slm böcüğüm nasılsın?
nerdeydin kıs anca gelebildin brillanta mı gittin yine :roflol:

:mymeka: he brılanta gıttım
bı yere gtmadım dun cıps tabağı aldım yığenım kaptı bugun yenısını alcam kac aydr onu arıyordum sonunda dun acılan japon pazarında buldum:sm_cool:
uğur böceklı kağıt havluluk pecetelık ve kumbarada alcam
aynı ben hepsı ya:roflol:

saol nereus dua ıcınde amın:Saruboceq:

tüh nan kaçırdım c.ps tabağını senin çeyiz benim çeyiz demek :jeyyar: :roflol:

alam olm ayıp ettın
gelsene sende ben ceyıs bulusması yapıyom 12 nısanda gelın mı

bilmem ki canım siz çeyiz almaya gitcekmişsiniz ya buluşunca :roflol:
ben çeyiz almıycam şimdi nişanlanınca alcam kısmetse :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…