Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

efenin sorması bana çokta garip gelmedi düşünsene elinde rapor ne gelir insnaoın aklına
heralde ya kendimi efenin yeriine koydum. tamam inanabilir sözle söylese bakireyim die. ama çocuk raporu görmüş yani. bide hala diyoki ltfn üstüme gelme soru sorma ayrılırız bilmem dostluğumuz biter saçma geldi bana yani

ya kızlarr benim bi ricam var sizden yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorumm mutlaka..sevgilim onu ne kadar sevdimi soruyo sürekli bende onu mutlu edicek güzel bi ifadeyle anlatmak istyrm ama bulamıyrmm bi fikriniz varmııı

amaan cnm boşver netten izlersin sonra 2 bölümlük olay anlamazsın şimdi :)))
:roflol: :roflol: ben zaten diziyi çoook uzun zamandır izlemiyom sen anlatınca merak ettim fragmanlardan takip ediyorum :roflol:

yumruğum kadar seviyorum de :1rolleyes:
Çünkü insanın kalbi yumruğu kadardır.!!

:roflol: :roflol: ben zaten diziyi çoook uzun zamandır izlemiyom sen anlatınca merak ettim fragmanlardan takip ediyorum :roflol:

yumruğum kadar seviyorum de :1rolleyes:
Çünkü insanın kalbi yumruğu kadardır.!!

teşekkürler canımm güzel fikrin içinn :teytey:

düşünmem lazım. bak bi sevgilimde istemişti böle bişey benden :))
bi kaç sene önceydi başka birisiydi dilom neyse oda sormuştu böle ne desem ne yapsam olmuodu
neyse arabadan çıktım denizi arkama aldım kaldırıma çıktım kollarımı açtım seni çooook seviyorum die bağırmıştım :roflol: ne salaklık :))))))))))
şimdii olsa hayatta yapmazdım :)

oo bana sölüyoo işte seni yağmurlar kadar çok seviyorum diye bende düşünmüştüm onu ama o önce davrandıı be tatlım

bende romantiklik kalmadı zeynepcim aklıma bişe gelmedi :)sözde balık burcuyum :)))

neden pişmansın kii çokmu kötü ayrıldınız yada ne olduukaydirigubbakcemile5

teşekkürler canımm güzel fikrin içinn :teytey:
işine yararsa ne mutlu canım a.s.

vay romantik köfte seniii :jeyyar:
Bende bağırttıracam la endiyi :asigim: :roflol:
Ortaköyde bağırsın severim orayı :roflol:

uzay boşluğu kadar :)

öle bişey sölemeliyimkii benim onu ondan daha fazla sevdimi bilsinn istiyorumm biliyorum kolay bişey istemiyorumm ama fikirlerinize ihtiyacım varrrfisfisfis

öle bişey sölemeliyimkii benim onu ondan daha fazla sevdimi bilsinn istiyorumm biliyorum kolay bişey istemiyorumm ama fikirlerinize ihtiyacım varrrfisfisfis

böylede kuru kuru aklıma bişey gelmiyor sevgilisi olanlara sor canım

valla ben hiç böyle bi soruyla karşılaşmadım CADIARZU
Ama o anki duyguyla bisürü sey söylüyorum zaten. çilak :jeyyar:
Sende duyguların yoğunluğuna kapılıp bi iki fiyakalı laf et mest olsun yerimseniben

neden pişmansın kii çokmu kötü ayrıldınız yada ne olduukaydirigubbakcemile5
evlendi canım :roflol:

işine yararsa ne mutlu canım a.s.

vay romantik köfte seniii :jeyyar:
Bende bağırttıracam la endiyi :asigim: :roflol:
Ortaköyde bağırsın severim orayı :roflol:
ortaköy diyince aklıma kumpir geldi dilom :)))hiç güzel deildi ordaki kumpirler millet bide övüyo:) söleyenleri ben fikonun yerine götüreyimde görsünler kumpir nsl oluyo :roflol:
bağırt nan seninki polis kimse karışamazda :roflol: dıkşıın dıkşıınnnnnn sırnaşık şey

cnm ya bence akışına bırak bişeyi planlayıp yapma büyüsü olmuyo o zaman.
o anki ana kapılıp söleyebilirsin dilom gibi :roflol:
ben bazen koca adama bebeğim diyorum hoşuna gidiyo ya ne komik sırnaşık şeysırnaşık şey

götürde yiyelim la ozman :jeyyar: kız benimki ağır abi bence bağırmaz ama sivasta bağır desem bağırır :roflol: bağırmıştı ama dağın basında tadı çıkmıyo :)) o albümdeki yer varya orda bağırttım onu :roflol:

Bebeğim lafını pek severim :1rolleyes:
Bide canım bana meleğim diyo kopuyorum ozman :sm_cool: :asigim: aşka geldlim yine kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…