Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

elisaa

Minik Serçe
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
4.405
2
42
Bekar Evine Hoşgeldiniz Tatlişler
hihoyyythihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
kızlar selam a.s.
hayaletim,azbuçukhemşocum,gülaycım,sevdacım,elisacım,ebrar,derya,zynp,belinay,lepi,lokumum,irem,aslı,cancum hayırlı ramazanlar kızlar

Son düzenleme:
saol kusummm sarı papatyammmmmmmm hosgelmıssınnnnnn senınde ramazanın hayrlı olsun duanda bızede yer olsun emi:)))))

:asigim::asigim::asigim:
sezon nasıl kız iyimi kaydirigubbakcemile5

sezom cokkkkkk iii ben cokkkkk iii ınsalah daha ii olucaz aileler ortak bı karar alırsaaa :))) ayyy heyecanlandımmmmmm :asigim::asigim:

sen nasılsınnnnn bakalım arsenıklıymıs sularınız hastalanan cok varmı annem sudan zehırlendı benımde dıkkat edın:teselli:

sezom cokkkkkk iii ben cokkkkk iii ınsalah daha ii olucaz aileler ortak bı karar alırsaaa :))) ayyy heyecanlandımmmmmm :asigim::asigim:

sen nasılsınnnnn bakalım arsenıklıymıs sularınız hastalanan cok varmı annem sudan zehırlendı benımde dıkkat edın:teselli:

inşallah çok çok daha iyi olursunuz ya :Saruboceq::asigim::asigim:
geçmiş olsun ya sular evet arsenikli napcagımızı şaşırdık benneyaptımki

kızlar selam a.s.
hayaletim,azbuçukhemşocum,gülaycım,sevdacım,elisacım,ebrar,derya,zynp,belinay,lepi,lokumum,irem,aslı,cancum hayırlı ramazanlar kızlar

hoşgeldin deniz sanada hayırlı ramazanlar...nasılsın

canom benım bende ıstıorum gayrı bellı olsun hersey ona göre duzenımızı bılelım.ankarayada gelebılırım o halde

kıs belli olunca mesaj çek be aman senin kontürde yoktur şimdi dimi:),
bu arada CANımın yemin töreni bitti kayınvalidem aradı dinletti gelemedin dinleteyim dedim dedi,
şimdide babanneye gidiyorlar pazartesiye kadar rahat rahat konuşcem aşkımla gerçi gittikleri yerde ailesi va babannesi dedesi olcek benimde sınavlar var ama bakalım en azında acemilik bitti çok şükür darısı usta birliğine,ne kaldıki 133 gün sonra Allahın izniyle sevdiğim sağ sağlim gelcek bana inş...:Saruboceq::Saruboceq:

hoşgeldin deniz sanada hayırlı ramazanlar...nasılsın

kıs belli olunca mesaj çek be aman senin kontürde yoktur şimdi dimi:),
bu arada CANımın yemin töreni bitti kayınvalidem aradı dinletti gelemedin dinleteyim dedim dedi,
şimdide babanneye gidiyorlar pazartesiye kadar rahat rahat konuşcem aşkımla gerçi gittikleri yerde ailesi va babannesi dedesi olcek benimde sınavlar var ama bakalım en azında acemilik bitti çok şükür darısı usta birliğine,ne kaldıki 133 gün sonra Allahın izniyle sevdiğim sağ sağlim gelcek bana inş...:Saruboceq::Saruboceq:

iyiyim canım sen nasılsın hihoyyyt
ayy bugundü dimi yemin töreni,hakkınızda hayırlısı olsun inşallah,alsın tezkeresini tez elden kaydirigubbakcemile2

denızcım yetkılıler meyve bıle yıkamayın dıor ama yapacak bıseyde yok neyse rabbım korusun:::::KK43:

hayalet kısss ne guzel hade yarısını bıtırdı sayılırr gözun aydın kulagın manısa olsun :)))))

devdaş öle olcak gıbım batmadım ama batmka uzereyım gıbı dıkkat edım artık ceyıs almıym 3 aydr önce takstlerım bıtsın sonra devam

nan sız kımı yoluyonuz anlamadım he

kimi yolucaz kız tabikinede benim delüyüü sende katıl partiye :roflol: :roflol:

kızlar bunlar bize nasıl başarıyo böle yapmayı ki:)...

bilmiyorum hayalcim tuhaf bişi ama eskileri hatırlıyorumda her dakka ağzım kulaklarımdaydı herşeye gülerdim yerli yersiz mutluydum yanii güzel günlerdi acısıyla tatlısıyla geldi geçti senağlama

ooyy hüzünlendimm aklıma geldi yine it senağlama senağlama :çok üzgünüm:

hoşbuldukkkkkkkk sengözlerimebaksanab
nasılsınız bakalımmm a.s.

Allahın izniyle yine gülcende tatlım
hangimiz yaşamıyoruz sorun ha Allah senin yaşadığını vermesin kimseye amin çok zordu...

nereus salla gtsın bacım erkek mı yok unut gtsın ben öle dıom kendımı tesellı edıyom ama hala alışamadım
velved h geldın cnm

hoşbuldukkkkkkkk sengözlerimebaksanab
nasılsınız bakalımmm a.s.

iyiyiz şeker sen nasılsınn

Allahın izniyle yine gülcende tatlım
hangimiz yaşamıyoruz sorun ha Allah senin yaşadığını vermesin kimseye amin çok zordu...

amin canım aminnn allah hiç kimseye vermesin nasıl geçirmişim ogünleri düşünüyorumda çok zordu gerçekten geçti neyse bugünlerede şükürler olsun :içelim:

X