Yalancı sevgilim

Nesi var bu adamın bu kadar ayrılmaktan korkacağın işi mi tipi mi eee bunlarsa seni mutlu eden neden başkalarından rahatsız oluyorsun... Sevdiği birini bile kanserken yarı yolda bırakmış biri farkında mısın o kızda neden onunla görüşüyorsa hiç anlamadım.Akıllı mantıklı biri en başında üç beş birşeyi öğrendiğinde ayrılır giderdi bilemiyorum bazı erkekler böyle beş para etmez ama etrafında bol kız bulunur çözemedim...

Lütfen beni linç etmeyin bana mantıklı bi şeyler söyleyerek yardım edin demişsiniz demesine ama şuraya uzun uzun yazdığınız, göz kanatan, beyin kızartan dramın özeti 3 satır.

Adam ulaşabildiği kadar çok kadına aynı anda ulaşıp hepsine aynı senaryoyu satmaya çalışıyor. Kime ne kadarını yedirebilirse ya da nereye kadar giderse umrunda değil.

Korkunç bi boşluk ve doyumsuzluk hali bu. Yaşamında dolu, anlamlı, gerçek, elle tutulur hiçbi şey yok belli ki. Hayatında varolabildiği kadınları mesai haline getirmiş, keyif alabildiği tek şey de bu mesai zaten.

Bi adam düşünün sabah kalkıyor, kahvaltı için bi cafeye gidiyor, kahvesini başka bi cafede içiyor, öğle yemeği için günlük bi lokanta buluyor, 5 çayı ve tatlı için bi pastane, akşam şık bi restoranda yer ayırıyor, gece bi pub'da birasını yudumluyor. Her mekanda en şirin ve en güler yüzlü haliyle ve aynı cümlelerle sipariş veriyor.

Ne güler yüzünün, ne sevimli tavrının, ne kurduğu cümlelerin ne de masadaki yemeğin bi değeri var mı? Yok. Düşünmeden hissetmeden yapılan kalıplaşmış davranışlar ve doyuma ulaşmak için tüketilen bi araç olarak yemek.

Hah işte şimdi mekanları tinder, instagram, twitter ile, yemekleri de kadın isimleriyle değiştirin, sonra da sorununuzu çözün. Zira mecaz olmaksızın şu hikayedeki kadınlardan (ne yazık ki siz dahil) daha çok duruş sahibi ve daha çok değer gören hamburgerler gördüm ben.

Ya ben konu sahibinin eski konularını da hatırladım.Eski sevgilisi patronun kızıyla aldatıyordu konu sahibini bundan hallice bir delikanlıydı o da
Demek ki problem konu sahibinde. Aldatma potansiyeli yüksek olan kişiyle berabr olursan sonuç bellidir. Öğrenmiş hala gitmiyo sanki evli çocuklu gibi sabredeyim hallerinde. Ortada ilişki diye bir şey yok ama var sanıyo. Adam yemeğini yaptırıyo aynı yatakta yatıyor işi görülüyor adamın eğlencesini de başka kadınlarla yaşıyor. Konu sahibinin hala adam müsveddesine bu kim şu kim ayrılmak istiyorsan söyle demesi sinir bozucu. Daha o mu isteyecekmiş yani ne yüzle ?

seni suçlamıcam çünkü aynı bende senin gibiyim adam her haltı yiyor ve ben susuyorum daha sevgili iken yanlış yollardayız ama sence neden kopamıyoruz
Ahmaklığınızdan. Biraz gururlu olun. Babanız sizi böyle bir adama yem olun diye mi yetiştirdi. Bir baba için kızı çok önemlidir ve dolaylı olarak kızının seçtiği adamda. Çünkü artık ona emanet eder kızını. Kendinize saygınız yoksa annenize babanıza olsun bari.

Çünkü paraları var ve cazip geliyor.

okurken daraldim bunaldim depresyona girdim ya koskaca kizsin gencsin hayatinin baharindasin banlamsam deli divane diyecem ama cidden kendine gel ya sen ce adam seni seviyor nu adam bildigin yali capkini amnnnn bisey demiyorum sen ona tizlu fistik almaya devam ettt ne deyim

Ailesiyle akrabalarıyla o kadar hukukumuz gönül bağımız var Onlara nasıl açıklama yapacağım Ve ondan ayrılırsam o vicdanını rahatlatacakmış o yüzden kendi ayrılmayıp benim ayrılmamı bekliyormuş öyle diyorlar Ona neden bu iyiliği yapayım
Siz bu olayı yaşadığınızda kaç yaşındaydınız
Sonrasında öyle davranıp her yerden engellediğinizde karşı tarafın tepkisi ne şekilde oldu

ayyy yeminlen ilk başta ergen zannettim. hatta üniv öğrencileri mi dedim. koskoca insanlarsınız. sen gelmişssin 29 yaşına böyle bir adamla birliktesin yuhhh. o gelmiş 36 yaşına nerdeyse prostat şikayetleri başlıcak yaşta bir adam. arkadaş hiç mi aklınız yok bu nedir ya. yaşlanınca yaşlı sapıklar var o adamların gençliği böyle demekki

Hayır sevgilisi kanser olunca x i ve kendi ailesini ve tüm dostlarını etrafından itelemiş istememiş kimseyi

Bak bacım hala ayrılamam modundasın. Sen ona yaptığı her şeyi anlat ayrıl bak o nasıl mosmor oluyo. Çünkü senin gideceğine inanmıyor adam

Oh ya telefon rehberinde flörtlerini organize eden ilk adam olabilir. Kesinlikle kaçın. Bırakın siz zaten anlamışsınız ne haltlar döndüğünü hala neden itiraf ettirmeye uğraşıyorsunuz ki?

Ilişkinizi bitirmek için başkasina ihtiyaç duymuşsunuz ve belki yine ayni seye ihtiyac duyuyorsunuz, sevgiliniz de garantilemeden elindekini birakmak istemiyor anladigim kadariyla. Kesinlikle dediginiz gibi iyi düşünemez durumdasiniz ev bulup sizinde ayni şekilde uzaklaşarak karar vermeniz sağlikli olacaktir diye düşünüyorum.

"Çünkü size çok aşık. Diğerleri gelip geçici, siz farklısınız."
Bu cevabı bekliyorsunuz sanırım.

Sağlıklı bir ilişki birbirini seven, birbirine saygı gösteren eşit iki insan arasında yaşanır. Sizinki sağlıklı olmasını geçtim, ilişki bile değil.
Bunu şöyle düşünebilirsiniz; efendinin birçok cariyesi vardır, hürdür. Ama cariye sadece efendisini bilir.
Çıkıp gidebilecek olsa ve gitse, efendiyi üzen tek şey artık hizmetinin görülmeyecek olması olur, o kişiyi kaybetmiş olmak değil.

Adam sizden ayrılmıyor, çünkü niye ayrılsın? Keyfi yerinde olan o. Evi çekip çeviren biri de var.
Siz bir insan olarak adamın umurunda değilsiniz. Ayrılmanız onu üzmez ve kendisi ayrılmaya da zahmet etmez.
Kendinize bu kötülüğü yapmak istiyorsanız oturun çekin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…