Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar baksanıza.. atasayın 190 tl hemde cok sık yaa sevdıgın ınsanın bas harfı olcak ne güzel :asigim:

Üstün açık kalmıştır canım
Allah utandırmasın dur bakalım güzel şeyler düşün yahu
ne giyiceksin bakalım kıyafet sözde olumunekankayizsmile
Bencede canım şeyim açıkta kalmış heralde-tatlicadiarzu-

Ben isteme için siyah bir elbise aldım dizde yarım kollu klasik bişey ,altınada siyah rugan ayakkabı ama çok topuklu ya zaten uzunum deve gibi olucam

Ben isteme için siyah bir elbise aldım dizde yarım kollu klasik bişey ,altınada siyah rugan ayakkabı ama çok topuklu ya zaten uzunum deve gibi olucam

aynen canım yatarken iyi kapat delikafadulden
Bide çok abartma zaten isteme de sade ol çok göz önünde de olmuyorsun boşver topuklu olsun

ahh ahh hepınız 14 subatt sevgınıze bısey almayı dusunuyosunuz hıc demıosunuz aslınında dogum gunu dıyee eyyy eyyy :teytey: :dilcikar:

kızlar baksanıza.. atasayın 190 tl hemde cok sık yaa sevdıgın ınsanın bas harfı olcak ne güzel :asigim:

Ayyy çok anlamlı bişey bu gerçekten ama beyaz altın olsa daha şık olurmuş aldır kız sevgililer gününde enişteye ben ne aldırsam kinehihoyyyt

şeyim derken canım? :roflol:

senle 1 mılyonculara gırdıgımızı dusunemıyorum hepımız alır cıkarız sen hala bakınırsın ne alsam dıye :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Çok kötüsü yaw aslında hiç böyle değilim ama baksana bokunu çıkardım
onu mu alıyım bunu mu diye en sonunda kendimi hediye edicem:1closedeyes:

onlar bizim kadar düşünüyomu acepkaydirigubbakcemile3

Bilmem Ama ondan da güzel bişey bekliyorum yanıltmazsa tabi:1rolleyes:
Gerçi ondan ne gelirse kabulum yavereliniortak

Ayyy çok anlamlı bişey bu gerçekten ama beyaz altın olsa daha şık olurmuş aldır kız sevgililer gününde enişteye ben ne aldırsam kinehihoyyyt

canım ıstersen beyaz altına cevırebılıyosun benım suan kullandıgım tek tas sarı altın ben beyaz altına cevırttırdım 2 dakıkalık bı ıslem atölyesı yakın olan her kuyumcu hemen yapıp teslım edıo...

şeyim derken canım? :roflol:

delikafadulden delikafadulden delikafadulden

işte en çokta ona sevinir bence diğer herşey boş

Bence de beyaz daha güzel ama ben çeviremiyorum öyle bişey yok
Direk sertifikası iptal oluor (zaten beyaz gerçi benim):sm_cool:

hiçç sanmıyorum

kızım belki biz sana süprüz yapıcaz nie söleyelim burdan

hiç sanmıyorum :dilcikar: ( kargo adresimi verimmi nan :roflol:)

sen zaten kendını hedıye etmıssın senden alaa hedıyemı var gıymatlum yaaa :roflol:

onlar bizim kadar düşünüyomu acepkaydirigubbakcemile3

aaa ole deme kız benımkı cok dusuncelı..

"askımmmm bana ne alcan" dedim....
"sakız alcam bakkaldan" dedi :roflol: "cignedikce onu hatırlıcakmısım" :roflol:
dittir dit dedimmm.. şimdi ben seni bi çiğnicem sakız gormek ıstemıceksın omrun boyunca didim :dilcikar:
tamam beyendıgın cantayı alabılırım belkim didi :roflol:
dedım o zaman onun yanına beyendıgım trenckotla cızmelerıde al dedım :dilcikar:
olduuuuuuu başkaaaa diyiii :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…