Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım burda bi lcw bide collezione var
zaten bu kadar düşündüm ya kesin dandik sıradan bi hediye bulur alırım sonra da pişman olurum

ayh ya şu baxr ı almak için evlenmek şart mı not yazmasak olmuyomu kaydirigubbakcemile3

canım burda bi lcw bide collezione var
zaten bu kadar düşündüm ya kesin dandik sıradan bi hediye bulur alırım sonra da pişman olurum

Ben belki yarın çıkar bi dolaşırım,
müsait olursam tabi akşam bakarım neler varr
Bende öyle ne desem tersini alıyorum kaydirigubbakcemile

bak işte evli olsaydık kendimize çok seksüüü bir gecelik alırdık olur biterdi evlenmek şart kaydirigubbakcemile3

SENDE İYİ TAKTIN BAKIYORUM BUGÜN EVLENMEYE HEE..
Bİ FIKRALAR Bİ GECELİKLER NE AYAKSIN KIZIM kaydirigubbakcemile3

Bu arada collezion da %30 % 50 % 60 indirim varmış bande bakıcam hemennnnzemuszemus

Ben hasana boxer almıştım yılbaşında gs store dan kırmızı kırmızı hihihihikaydirigubbakcemile3

heeyy gelin adayı nasılsın bakalım heycan var mı?
Yok kızz gün yaklaştıkça daha bi iyi hissediyorum niyeyse dün bi rüya gördüm benim koca kafa vazgeçmiş istemekten falan yan çizip duruyor gelemiez biz diye ayyy kan ter içinde uyandımohaoldumsmile

en iyisi pazardan 5 tl ye basma bı esofman almak almayanı dövüyolar valla :eek: kaydirigubbakcemile3

aynı ben ya

ya güzeldi de daha deişik orjinal bişi alayım dedim ama bulamazsam onu alıcam artık
Valla benim fikrimi sorarsan daha öncede almadıysan hırka hediye olarak onu al derim çok güzel gerçi biraz tuzlu ama...

Yok kızz gün yaklaştıkça daha bi iyi hissediyorum niyeyse dün bi rüya gördüm benim koca kafa vazgeçmiş istemekten falan yan çizip duruyor gelemiez biz diye ayyy kan ter içinde uyandımohaoldumsmile

Üstün açık kalmıştır canım
Allah utandırmasın dur bakalım güzel şeyler düşün yahu
ne giyiceksin bakalım kıyafet sözde olumunekankayizsmile

Valla benim fikrimi sorarsan daha öncede almadıysan hırka hediye olarak onu al derim çok güzel gerçi biraz tuzlu ama...

ya fiyattan geçtim artık kafama yatsında
cumartesi çıkcam işte çarşıya artık buldum buldum olmadı
alıcam o hırkayı
akşamada colleziona uğrıyım bide

X