Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ooo geçmiş doğum günün kutlu olsun tatlım :-) Bende evlenince böle para hesaplaması yapcam ayh ben hiç para tutamam ki elimde :KK43: Baharatlık takımın hayırlı olsun canım güle güle kullan :-)

Sende mi açktan okuosun canım?Bölüm ne kaçıncı sınıftasın?

kızz ben daha evlenmedimki:)) kaydirigubbakcemile3ama inan kendi paranı kazanınca paranın değerini anlıyosun boshayallersmilesağol bebişim ben 4.sınıftayım inşallah bu sene biter bölüm kamu yönetimi canımbuyrunnnnnnnnn

Hımm canım Resimleri kaldırdımm opuyorumnanaktan
Bunlar tabi stresli-yoğun ama güzel telaşlar ee mobilyaları naptınız çok pahalıydı.
Hallettiniz mi sonraya mı bıraktınız canımbayanssulusmile

mobilya için bikaç yere daha bakcaz sonra karar vercez önümüzde zaman varya biraz daha bakalım diyoruz ee sizin düğün nezaman olcak tarih bellimi bi fotoğraf koysanda baksam olmazmı
bilmiyorumkismile

yok kız evlendin diye demedim şimdi hiç para hesaplaması yapmıyorum ama evlenince mecbur yapmak zorunda kalıyosun ya ondan bahsediyorum :eek:

Sipitim valla giyicek olsa hemen alırdım sevgililer günü hediyesi olarak kaydirigubbakcemile3 ayh ne alcaz yaaaa :KK43:

Hmm. kamu yönetimi demek bende seçicektim babamın ısrarı üzerine işletmeye dahil oldum sevmediğim bi meslek ama artık üniversitesini okuyoruz yapmak gerekiyo bu işi :KK43:

yok kız evlendin diye demedim şimdi hiç para hesaplaması yapmıyorum ama evlenince mecbur yapmak zorunda kalıyosun ya ondan bahsediyorum :eek:

Sipitim valla giyicek olsa hemen alırdım sevgililer günü hediyesi olarak kaydirigubbakcemile3 ayh ne alcaz yaaaa :KK43:

Hmm. kamu yönetimi demek bende seçicektim babamın ısrarı üzerine işletmeye dahil oldum sevmediğim bi meslek ama artık üniversitesini okuyoruz yapmak gerekiyo bu işi :KK43:

pardon canım yanlış anlamışım valla bende girdim 2004 de ilk 2 sınıfı çift dikiş yaptım bi 3.sınıfta kalmadım inşallah 4 de de kalmam sağlık olsun bebişim kızz senle aramızda bi hafta varmış ee hazırlıklar nasıl gidiyoo?

ya ilk bahçelievlerde oturcaktık ben tutturmuştum burdan bi yere gitmem diye sonradan aynı mahallede oturcaktık aynı binaya gitmem dedim kaydirigubbakcemile3 e sonra baktık en dandik ev 450 tl kiradan başlıyo nişanlımın evi varken bize ait bi ev varken nie gidiyim başka bi yere dedim daha doğrusu ikna edildim kaydirigubbakcemile3 valla görücekler günlerini canım neler çekicekler benden haberleri yok annem diyo kayınvalideme başına bela alıyosun benden söylemesi diyo hizmet vs. bekleme yapmaz dio kaydirigubbakcemile3 çok cadıyım dimi aklinialirimsmile

Daha para yatırmicaz dimi kız? 190 tl hmm yatırym önümüzdeki hafta kurtuliym kaydirigubbakcemile3 bişe olmaz kız işte soru çeşitin oluyo ama internetten de ulaşabilirdin e öğrenme portalından.

Tabi düşüncem kızımın kocasını kaydirigubbakcemile3 ona 30 yaşından önce koca yok kaydirigubbakcemile3

Ya nişanlım çok rahat o konuda tatlım.İstediler beni artık 4.gelişlerinde.Verdi babam mafoldumben
Hemen eline uzandı öpiyim babacım dedi kaydirigubbakcemile3 bende abla ağbi demeye alıştım ya doğru düzgün anne diyemem ama kayınpederime babişko derim ona alışabildim de kayınvalideme alışamadım neden bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

evet cnm 190ı yatır kurtul...
oohh enişte bey utanmıyo ne güzel..
kendi kaç yaşında evlenıo ama kızını 30dan önce salmıyo ba ba ba ba :roflol:
benıde bı kere ramazanda bıde 2 kere ayrıyetten gelerek toplam 3 kez ıstemıslerdı
babama kalsa vermıoduda ben gazladım :roflol:
babaaaaaaaa yokuş yapmaaa diyodum gülüyodu bıyık altından :roflol:
gerçi bıyığıda yok babacığımın ama kaydirigubbakcemile3
hazır evı buldun kıraya gıtmıyon dmı çakalll :jeyyar:
ayyyy kayınvalıden bısey dedımı annen ole demıs ya bu hıc yardım etmez fln dye kaydirigubbakcemile3

acıdım kız kayınvalıdenee :1shok: :teselli:
aaa babıskomu dıon :1shok: bnm kaynpederıme babısko dedgmı dusunemıorum :roflol: :roflol: :roflol:

hoşbulduk canım iyidir opuyorumnanaktan canım benimde aöf ye yatırcam para 268 lira akannehir

ilk taksidi yatırmışmıydın canım senın neden 268.. 4 yıllık oldgu ıcnmı yoksa bolumdenmı kaynaklanıyo .. CADIARZU

1.jpg

1.jpg

kızlarrr bayıldım şunlara limangoda satıştalar şu anda tanesi 19.90

aaaayyyy süperlerrrrrrr :lepi: bende ıstıyomm yaa... ama benım kociş giymezzz akannehir baska model varsa gıyer belkımmm baska cesıt.. mesela bırınde LO dıgerınde VE falan...

mobilya için bikaç yere daha bakcaz sonra karar vercez önümüzde zaman varya biraz daha bakalım diyoruz ee sizin düğün nezaman olcak tarih bellimi bi fotoğraf koysanda baksam olmazmı
bilmiyorumkismile

Evet daha önünüzde Zaman var canım dur album yapıyım bari
devamlı aralara ekleyip siliyorum :lepi:

Sipitim valla giyicek olsa hemen alırdım sevgililer günü hediyesi olarak kaydirigubbakcemile3 ayh ne alcaz yaaaa :KK43: (

Aynen ama maleseffff yok mu fikrinkötükedihüso

Herşey hazır:lepi:

Kıyafetim,dağıtılacak mendiller,onlarla yollıycağım havlu, pasta siparişide verildi.O günü bekliyoruz şimdi

ayy ne güzel.... heyecan varmı canım? kıyafetın nasıl... rengı?

1.jpg

1.jpg

Var canım bu şekilde ayh huylarını değiştirmek lazım bu kocişlerin kaydirigubbakcemile3

Ben ondan hizmet beklemiyorum onlar mutlu olsun yeter diyo aman 3 tane kızı var yapsın benden beklemesinkaydirigubbakcemile3 tabi kızım evi buldum gidermiyim başka yere kaydirigubbakcemile3 işte tadilatı çok bunlar kiracı vardı evimde benimde dediler kiracı varken tadilat yapalım dedim kimse kusura bakmasın herşey yeni olucak ben gelene kadar senin kiracın onu halledicek eksik kalsın çıkar kiracını dedim çıkardılar kaydirigubbakcemile3 yok ben babişko diyorum kız oda fıstığım bebişim filan diyo kaydirigubbakcemile3 kayınpederimde daha kendi kızlarını o şekilde sevmemiştir çok resmi normalde kendi kızlarına bile ama bana öle değil bilemicem opuyorumnanaktan
Ayh babam 4.gelmelerinde de vermiyodu amcam olaya el attı bu kadar da yapılmaz dedi insanları yormanın bi manası yok ben verdim kardeşim kız sizindir dedi sempatiksalakcinni

Hmm 1 haftamı varmış aramızdaaaa zemuszemus şimdilik bi hazırlık yok canım ya ufak ufak eşya bakıyoruz ev tadilatta vs. uğraşıyoruz senin hazırlıklar nasıl ?

geldim tamam canım bakıyorum hemen

ben 268 yatırıyorum neden sınıfı geçtim 190 öyle birde aöf de 6.senem sizin 39 lira yatırdığınız tutarın ben 2 katını yatırıyorum canım 1.taksitte 268 2.aynı

Heyecan olmazmı felaket durumdayımm

Elbisem bu canım.Gerçi ışıktan sanırım pek iyi çıkmamış.

[/QUOTE]

Var canım bu şekilde ayh huylarını değiştirmek lazım bu kocişlerin kaydirigubbakcemile3

Ben ondan hizmet beklemiyorum onlar mutlu olsun yeter diyo aman 3 tane kızı var yapsın benden beklemesinkaydirigubbakcemile3 tabi kızım evi buldum gidermiyim başka yere kaydirigubbakcemile3 işte tadilatı çok bunlar kiracı vardı evimde benimde dediler kiracı varken tadilat yapalım dedim kimse kusura bakmasın herşey yeni olucak ben gelene kadar senin kiracın onu halledicek eksik kalsın çıkar kiracını dedim çıkardılar kaydirigubbakcemile3 yok ben babişko diyorum kız oda fıstığım bebişim filan diyo kaydirigubbakcemile3 kayınpederimde daha kendi kızlarını o şekilde sevmemiştir çok resmi normalde kendi kızlarına bile ama bana öle değil bilemicem opuyorumnanaktan
Ayh babam 4.gelmelerinde de vermiyodu amcam olaya el attı bu kadar da yapılmaz dedi insanları yormanın bi manası yok ben verdim kardeşim kız sizindir dedi sempatiksalakcinni

Hmm 1 haftamı varmış aramızdaaaa zemuszemus şimdilik bi hazırlık yok canım ya ufak ufak eşya bakıyoruz ev tadilatta vs. uğraşıyoruz senin hazırlıklar nasıl ?

AYYY BUUUNLAR ÇOOOK GÜZEELLL.... :asigim: BANA O SİTENİN LİNKİNİ ATSANA BEBİŞİM YA BENDE GİRİP Bİ BAKIYIM AŞKIMA GÖSTEREYİM SONRA..

bızımde evden kıracı cıkınca tadılat olcak.. yerler degıscek banyo yenılencek boya badana yapılcak oyle yanee... sımdılık bı hazırlık yok balım be.. daha 3 ay var bıde nısan dugun gıbı teferruatlı olmadıgı ıcın.. kardesım ne gıycek babam ne gıycek onları organıze etcem... annecıgımın kıyafetını benım sozumde aldık .. 1 alana 2. urun % 50 ydı..benım sozde gıydgm elbısenın degısık modelı ama aynı tarz farklı rengını aldık... benım elbseyı hasan ödedi yaa.. bende annemınkını yarı fıyatına getırmıs oldum :jeyyar: annemınde saçına karar vercez işte... o kadar yane... bide stüdyoyu kafama takıyorm bnm söz fotolarımı gormussundur ben arkada fon sevmıyorum kendı studyoları olsun ıstıyorum ... dogal olsun ıstıyorm... royal fotografcılık var 4. leventte.. google danda bakabılırsın cnm ben mezunıyet fotograflarımı oraya cektırdım bı ara gosterırım hepsını cok guzel cekıolar yaa.... sozude orda cektırdık.. nısan ıcın ordan fıyat alcam hem nısanın olacagı dugun salonuna yakın fotografcı... ama fıyat pahalı olabılr kalıtelı cnku.. en dandık fotocuda 200 tl ya album :1shok: bıde salonun anlasmlı fotocusu varmıs 1 poz fazla cekıolarmıs o poz ucretsız oluomus gıdıp bakcam sonucta dıger pozlar beles degıl ya ıllakı para vercez ve belkım orasıda guzeldır gıdıp araştırcam bı ara fıyat alcam bı ordan bıde royalden... hangısı dha uygunsa orda olcak orasıda fazla uzak degıl salona yakın.. ıns uygundur fıyat.. kuaförde salonla anlaşmalı ücretsiz olcak nişan başı... nişana 2 - 3 hafta kala gıdıcem orayada bakcam konuscam guvenebılrmym guvenemezmıym bı gıdp araştırmak şart bilmiyorumkismile saçıma çıt çıt dşünüyorm saçımı toplattırmak ıstemıyorm ırı ırı dalga dalga olsun bıde taç gibi bişey olablr yada hoş bi çiçek olablr yandan yada minik taşlar saçımda.. topuzu dugunde dusunuyorm boyle hoş bir gelin tacıyla ışıl ışıl :asigim: ay ben gene döktürdüm yazdıkça yazıyorm kaydirigubbakcemile3 sözlümde nişanda , sözde giydiği takımı giyecek. igs den almştk parlak kumaş böle sıyah takım .. ıcıne bı gomlek bı kravat tamamdırr... kaydirigubbakcemile5 zaten kaç kişi gördükii o takımı sözde ... nısana masraf etme bosuna dedm damatlıgını alcam ztn dugunde dedm.. onu dusundum walla ısterse alsın nısanda kendı cebınden cıkcak soncta parası kaydirigubbakcemile3

Heyecan olmazmı felaket durumdayımm

Elbisem bu canım.Gerçi ışıktan sanırım pek iyi çıkmamış.
http://urlal.com/dqqf
[/QUOTE]

elbisen çok hoş canım yaa .. eniştede kırmızı kravatmı takıcak :asigim:
saten elbiselere her zaman bayılırım zaten , kırmızıya karşıda ayrı bir zaafım var :CüvCüv:

elbisen çok hoş canım yaa .. eniştede kırmızı kravatmı takıcak :asigim:
saten elbiselere her zaman bayılırım zaten , kırmızıya karşıda ayrı bir zaafım var :CüvCüv:[/QUOTE]

Evet oda kırmızı kravat takacak..
Bende son zamanlarda taktım kırmızıya elbisemdede orengi istedim

geldim tamam canım bakıyorum hemen

ben 268 yatırıyorum neden sınıfı geçtim 190 öyle birde aöf de 6.senem sizin 39 lira yatırdığınız tutarın ben 2 katını yatırıyorum canım 1.taksitte 268 2.aynı

hmm anladım canım kaçncı snıftasn?

Boşver elbisen çok hoşmuş yakışmış :)

tatlım limangoda satışta şu anda varmı üyeliğin?
Söz resimlerinizi gördüm çok güzeller kıyafetin çok hoş.Oh oh yarı yarıya gelmiş kıyafeti annenin :-) Dur bakalım önce bi nişanlanın sonra düğün tarihi kesinleşsin öle yapılır tadilat zaten çok sürmüo yeterki ödeme gücü olsun.Bende 200 tl olan bi fotocuya gittim tanıdıktı fotoğrafla ilgili bi işim oldumu hep oraya giderdim düğünde de orayı düşünüyorum kısmetse :-) Araştır canım araştırmaktan zarar çıkmaz.Benim saçımıda düğün salonu karşılıyodu gittim beğenmedim araba süslemeside vardı içinde kuaförü kabul etmedim diye onuda çıkardılar bide büyük çerçeveli resim vericeklerdi düğün salonundan onuda çıkardılar nasıl sinirlendim nasıl kavga ettim üf ayar oldum resmen.Neyse geçti gitti.Tarifine göre bi model var bende ekliyim birazdan :-) Kınada yaptırmayı düşündüğüm bir model.Evet bende nişanda açık bıraktım düğünde topuz olucak inş. :-) Nişanlım sözden sonra kilo aldığı için kıyafet almak zorunda kaldı kaydirigubbakcemile3 şişko şey ne olcak kaydirigubbakcemile3 bizde damat kendi takımını kendi alır kaydirigubbakcemile3

Evet oda kırmızı kravat takacak..
Bende son zamanlarda taktım kırmızıya elbisemdede orengi istedim

iyi yapmışsın canım kaydirigubbakcemile5 saçlarını nasıl düşünüyosun? bu arada kapalımısın açıkmısın tatlım resimde yüzün gözükmediği için elbisenin uzun kollu olmasına istinaden soruyorum , yanlış anlama.

aslım resimbak mıydı neydi kız o sitenin adı ekliyim saç modelini kaydirigubbakcemile3

4.sınıftaymış canım söyledi önceki sayfada :eek:

iyi yapmışsın canım kaydirigubbakcemile5 saçlarını nasıl düşünüyosun? bu arada kapalımısın açıkmısın tatlım resimde yüzün gözükmediği için elbisenin uzun kollu olmasına istinaden soruyorum , yanlış anlama.

Açığım ben canım.Ama aşkımın dayıları çok kapalılar sorun olmasın diye bu şekilde yaptırdık.Malum ailesi olarak onlar geliyor.Anne baba olmayınca..

Saçlarımı maşa yaptırıp salık bıraktıracam.Sade olmak istiyorum

X