Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hayatım süpersin yaaaa kaydirigubbakcemile3 afferim bu devirde kayınvalideyle oturmakmı kalmış ben aynı binaya gidiyorum nasıl uyuz oluyorum anlatamam böyle sinirlerim tepeme çıkıyo ama kısmet öleymiş napayım.Kiracıda düşüncesiz değil ya canım çıkar mutlaka kontrat doluyosa sorun yok kaydirigubbakcemile3 aipsin istediğin hediye olsun kuzuum

Kız bu damatlar çok beter heee annelerimize ne güzel iltifatlar ediyolar bizde tık yok sultanım hee çok beğendimmmm kızım olursa ismini sultan koyabilirim onada kocişi sultan ım desin kaydirigubbakcemile3
Zaten anneler bayılır damatlara benimki hasta oluyo annem annelerin en güzeli dedikçe kaydirigubbakcemile3 ama var ya kayınvalidem çok kıskanıyo kaydirigubbakcemile3

Yok canım ya kayıt parasını yatırdım ben gittim kayıt oldum kitapları alsaydım 40 küsür tl para ödicektim banada arkadaşlarım alma bi işe yaramıyo çalışamazsın muratın kitaplarını al oku geç hepsinden dediler bende almadım.2.taksiti yatırdın mı sen canım ? 26 şubat son günmüş de ne kadar yatıcak onu bilmiyorum

kuzum evet 26 subat son gun... 190 + 39 tl yatıyo... ben yatırdım 2. taksitide.. ooh bıttı harç paraları çok şükür.. tüh ya bana ole akıl veren olmadı walla.. ılk harç paranda 190mı yatırmıstn cnm yıne aynı parayı yatırıyosn.. ben kıtapları aldıgm ıcn 190 + 39 odedım... offf bilmiyorumkismile ahhaha sımdıden kızının kocasını dusunuyo yaaa :roflol: lan sen aynı bınada yersın herkesı cenenle yaaa :roflol: nasıl cesaret ettıler sızı aynı bınaya koymaya :roflol: waayyy enıstede cok centılmenmıs yanee annelerın en guzelı falan.. ee anne dıye hıtap etmeye baslamıs o zaman? babanada baba dıyeblıomu? sen dıyeblıomusn kız anne baaba dıye.. ayy ben abi abla dıyorm hala ölecem :roflol:

ya ilk bahçelievlerde oturcaktık ben tutturmuştum burdan bi yere gitmem diye sonradan aynı mahallede oturcaktık aynı binaya gitmem dedim kaydirigubbakcemile3 e sonra baktık en dandik ev 450 tl kiradan başlıyo nişanlımın evi varken bize ait bi ev varken nie gidiyim başka bi yere dedim daha doğrusu ikna edildim kaydirigubbakcemile3 valla görücekler günlerini canım neler çekicekler benden haberleri yok annem diyo kayınvalideme başına bela alıyosun benden söylemesi diyo hizmet vs. bekleme yapmaz dio kaydirigubbakcemile3 çok cadıyım dimi aklinialirimsmile

Daha para yatırmicaz dimi kız? 190 tl hmm yatırym önümüzdeki hafta kurtuliym kaydirigubbakcemile3 bişe olmaz kız işte soru çeşitin oluyo ama internetten de ulaşabilirdin e öğrenme portalından.

Tabi düşüncem kızımın kocasını kaydirigubbakcemile3 ona 30 yaşından önce koca yok kaydirigubbakcemile3

Ya nişanlım çok rahat o konuda tatlım.ıstediler beni artık 4.gelişlerinde.Verdi babam mafoldumben
Hemen eline uzandı öpiyim babacım dedi kaydirigubbakcemile3 bende abla ağbi demeye alıştım ya doğru düzgün anne diyemem ama kayınpederime babişko derim ona alışabildim de kayınvalideme alışamadım neden bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

Nasılsın organik nelar yaptın bakalım sırnaşık şey

iyi bebişim asıl seni sormalı cumartesi sözün vardı dimi senin tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin bi yastıkda kocayın inşallahhh :Saruboceq::asigim:
günaydın organikşeker iyiyiz seni sormalı

nolsun bebiş işteyim koşturuyorum işte bende maaşımı aldım nereye ne vercem onu hesaplıyodum bu ay hiç bişi kalmadı elime aöf harcımında bi kısmını ayırabildim neyse 25inde avans alırım yatırırım artık kızlar h.sonu günlük çatal kaşık takımı aldık geçen hafta doğum günümdü annemler aldı abimde baharatlık takımımı aldı ayy çok mutlu oldum hihoyyyt bide aldığımız yer çok sıkışık durumdaymış adam çok uyguna verdi nehirin takımını yaptık adam bana çok şanslısın deyip durdu popomuda kaşim bari kaydirigubbakcemile3

Evet canım cumartesi günü sözlendim
amin Allah mutlu etsin hepimizi eee sen neler yaptın telaş vardır mafoldumben

çok sevindim canım ee fotoğraf yokmu ben dün girip çıktım kk ya işlerim vardı kusura bakma dün tebrik edemedim valla çok tatlı telaş bunlar bazen bunalsamda artık evimde olmak istiyorum tabii babamın evindede çok mutluyum ama artık onunla aynı evde yaşamak eşyalarımı kullanmak istiyorum bu h.içi balkon camlarımız yapılıyo işte şimdilik bukadar:kedi:

ooo geçmiş doğum günün kutlu olsun tatlım Bende evlenince böle para hesaplaması yapcam ayh ben hiç para tutamam ki elimde Baharatlık takımın hayırlı olsun canım güle güle kullan

Sende mi açktan okuosun canım?Bölüm ne kaçıncı sınıftasın?

kızlarrr bayıldım şunlara limangoda satıştalar şu anda tanesi 19.90

Hımm canım Resimleri kaldırdımm opuyorumnanaktan
Bunlar tabi stresli-yoğun ama güzel telaşlar ee mobilyaları naptınız çok pahalıydı.
Hallettiniz mi sonraya mı bıraktınız canımbayanssulusmile

Aynen sipitim yaaa nişanlım asla giymez Ben severim ya komik olduğu için çok hoşuma gidiyo kaydirigubbakcemile3 dışarda çok kalabalık bi yere gidip giyceksin bunu dolaşcaksın herkesin dikkatini çeker kaydirigubbakcemile3

öyle severim ama herkez bana bakınca da ne bakıyon derim
Bizimki de giymez o yüzden hiç bakmıyorum artık aman bak yine sevgililer günğ geldi aklıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…