Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım zaten kursada murat açıköğretimn kursuna gidiyorum a ve b kitabıda var aöf ten kitap almadım onları aldım ama işte girmiyo kafama Çalışma hevesim yokki Bahsettiğim kızda murat açıköğretmde iktisata gidiyor dedim alıyim çalışıyım babamda aynen senin dediğin gibi dedi.Kafan karışır hiç bişe yapamazsın dedi.Bakıcaz artık.Zaten dün hukuka girişin 3.ünitesini bitirdim canım çıktı ya Çok uzun

Ne güzel uyuşuyo zevkleriniz ya Bizim hiç uymuyo o çok sade şık mobilya istiyo ben böyle en gösterişlisinden en güzelinden istiyorum sade bişi gösterdiğinde çıldırıyorum sen karışma diyorum oda karışanda hata diyo karışmicam diz kendi zevkine göre karıcm diyo ama bu defada içim rahat etmiyo kaydirigubbakcemile3 ayh 2 ay kaldı sınava delirmek üzereyim

evet ben tam binadan içeri girdim şimşek çaktı felaket yağmur yağmaya başladı dedim tam zamanında girmişim kaydirigubbakcemile3

Nasıl gidiyo sözlülük opuyorumnanaktan

canım aöf kitapları derken hani kayıt oluyosun yaa... aöf bürosuna gidiyosn yaa.. o esnada sana verılen kıtaplardan bahsettım ben..
murata gıttıgını blıyorm ztn ama sadece matematıge gdıyorm dedn
1A-1B kıtapları yoktur sende dye dusundm
hanı bu tum derslern ıcınde oldgu kıtapları dıosun dmı sen
yaw onlardan bende almayı dusunuyorm tavsıye edermısn nasıl ıcerıklerı falan? CADIARZU ıyhh uykumu getrdı o hukuk benım uyudum ılk derslerde dersanede ama smdı almıyorm artık hukuk vazgeçtm.. bu arada ıptal ettırdm sonunda 6 dersn 3 tanesını ya ohhh kaydirigubbakcemile3 neyms efndm seneye devam etcekmsm ıstedgm 3 dersten smdı parasını odıcekmsm ama.. dondur dıyolar yanı bi nevi..
yazılmak ıstesem seneye yazılamam sankı o derslre yaa...
neyse ıh mıh derkene ıptal ettırdım zor zahmet
dedm seneye olmaz ben seneye evlı olucam ve avcılarda oturucam orda subenız yok dedm bakırkoy var dıo..dedm bakırkoy nerde metrobus duragı nerde..hem seneye suankı ısyermde calısmayı dusunmuyorm ve gırecegm ısyerınınde gırs ckıs saatlerı kaçta olucak bılemem ya smdıden dedm... tmm dedı pzrtesı kesn sonucu solerm dedı..ctesı konusmustk en son..dünde gıttm tamam ıptal etcem dedıı.. ohhhh be dedm ıcımden kaydirigubbakcemile3
waayyy light erkek mı yapıyosun sen benım enıstemı heee düverim heee kaydirigubbakcemile3 tamam karıcımmı dıo oyyy... ne guzel allah bozmasn cnm... bizimkide gece telde konusurken "karıcığımm uykum geldiii yatalmmı" :roflol: dedm bıtek yatınca soluosun yatmıorum uyuma :roflol: ama artık alıstırrdım 24 saat diyii... kaydirigubbakcemile3 bide bu aralar " aşk " demeye taktı... aşkkk napıyosunnn kaydirigubbakcemile3

spidim nbr canım ... nasıl geçti dün akşam :asigim:
aayyy hasta olma amanınnn söz ertesii böle hemencicik nazar değmesn sana

evet ben tam binadan içeri girdim şimşek çaktı felaket yağmur yağmaya başladı dedim tam zamanında girmişim kaydirigubbakcemile3

ne kadar ballısın nan kaydirigubbakcemile3

ballıyım dimeee kaydirigubbakcemile3
ehhh şeyyy senin enişten tam bir light kuzum kayınpederim bile diyo oğlumu light yaptın gelinn senden korkulur diyekaydirigubbakcemile3 evet canım bi kitapta 3 ders bi kitapta 4 ders var.Kalın iki kitapta.Ayh iptal ettirebildiğine çok sevindim.Ne o öle sözleşme vs.Hey allam.Tmm canım işte kayıt olduğumda bana dediler kitap almak istiyomusun ben dedim istemiyorum tamam dediler.Aöf ten kitap almadım onun yerine muratın kitaplarını aldım işte.

Hmm aşk heee opuyorumnanaktan nişanlım bi kere annemin yanında karıcım çay verirmisin dedi ayh şok oldum annemde şok oldu zavallı kocişim kıpkırmızı oldu nasıl utandı kaydirigubbakcemile3 ayh evlenmek istiyorum ben yaaaa kaydirigubbakcemile3

Günaydın herkeslereeeŞeniz

4 gün kaldı nişana
eyvahedigeldismile

Tam zamanlama yani yaw

güzel geçiyor sözden beri her gün beraberiz olumunekankayizsmile

spidim nbr canım ... nasıl geçti dün akşam :asigim:
aayyy hasta olma amanınnn söz ertesii böle hemencicik nazar değmesn sana

Dün Ezeli izledik beraber işte güzel geçti farklı bişey yoktu.
Islanmamdna başka herşey mükemmeldiŞeniz

selam kızlar nasılsınız
dün gece gökgürültüsü ve yağmurdan uyuyamadım mirmirmirmir

hoşgeldiniz kızlarrrr

ooo 4 gün kaldı heee oy ne güzel hadi hayırlı olsun

Bende uyuyamadım nisan çok tırsarım gökgürültüsünden en son saate baktığımda 3.30 du 8 de de kalkıp işe geldim uyukluyorumkaydirigubbakcemile3

hasan öyle bi pot kırsa keşkeee göbek atarım walla herkesin ortasında :roflol: ama benım annemden çekinmez o söleyecek olsa söyler ama saygı sonsuz beyfendıde.. annemın adı sultan.. sultanımmmm dıyo... bana bılem aslım dedıgını duymuyorm her zman yaaa :roflol: aaa 190+39 lıra oduyoruz ya 2 taksıt harc parası.. o 39 tl kıtap parasımı oluyo yoksa :uhm: ordanmı dusuyolar kıtap parası odemıyomusun nasıl oluyo canım o? ben aldım walla ne blım cahıllıgıme geldı kaydirigubbakcemile3 keske almasaydım ılk sınıfın yardımcı kıtapları var zatende 2.sınıfta 5 tane bolum dersımın yardımcı kıtapları yok o zaman alırdım aöf nın kıtaplarını ya tüh bunu duydugum kotu oldu :çok üzgünüm: gıttı paracıklar :roflol: dünde gorumcemle konusuyoruz telde. kaynanamda arkadan dıyokı (hasanla oturcagımız evde suan kıracı var oda 2011 ocaktan once cıkmıcak malum kontrat) kıracı cıkmazsa benle oturcak gelinim dmii diyo... ayyy amann hıc duymamazlıktan geldım walla gorumcemde lafı degıstırdı zati... oda mantıksız buldu annesnın o an soledgnı yanı.. hıccc kusurabakmasınlar o zaman gerekırse 2-3 ay daha beklerım kıracının cıkmasını,ondan sonra evlenırım... :1closedeyes: oda kotu nıyetle solemedı ama o ankı tepkımı olcmek ıstemıs olablır.gorumcem hoparlör acık konusuodu cnku.bı nevi 3 lu oturum yapıodk kaydirigubbakcemile3 2011 ocakta kiracı çıksa... 2011 şubat 14te nikahlansak :asigim: malumunuz doğum günüm naniknanik hediyeleri beklerim kargoyla hilalcim :1rolleyes: :roflol: en geç nisandada düğün olsa.. kiracıda eşşek değil ya kontratı doluyo çıksın bi zahmet... kaydirigubbakcemile3 2010 ocakta girdide.. malum 2011 ocaktan önce çıkartamıoruz kontrat 1 yıl oldgu ıcn.. ahh eskı kıracı cıkmasaydı 2010 kasımda falan evlencektık... ama o cıkınca evde bos kalmasn dye soktular yenı kıracı.. oda 2011 ocakta cıkıcak peff.. ay bıde cıdden cıkmıomus kaydirigubbakcemile3 bananee sokmasaydınız o zaman cıkartın banane derım kaydirigubbakcemile3 azcıkta senın gıbı dedıgım dedık olam dımı hep uysal olunmuo maalesef kaydirigubbakcemile3

ayyy ne kadar güzelll 4 güncükkkkk süper yaaaaaaaaaaaaaaa yazını okuyunca ben bile heycan yaptım....:)

heyecan yapmam diyodum ama erkenden başladım ya nasıl olcak nasıl bitcek eve sığacakmı onca insann

Saolasın canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…