Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

benim ilk gösterdiğim model var ya onu kesin yaparım dedi ama diğerini sorucam işte.
Bide saat almam lazım sempatiksalakcinni

aaaa cok sasırdım sız nerelısınızkı aslen? bilmiyorumkismile

ayy mesleklerde aynı çktı bende muhaasebe sorumlusuyum ama mdur deglm mudurumuz baska .. kaydirigubbakcemile3

Ya dün o kadar uğraştım bir klip hazırladım, akşam aradı bir teşekkür bile etmedi, ya insan bi güzel olmuş demezmi??
Sabah belki mail atmıştır diye heyecanla baktım yok bişey, ona bunu ödetmek istiyorum.
Dün çok yorgundu ondan kaynaklanırmı bilmiyorum ama bir teşekkürüde çok görmemeli bence...
Ben böyle şeylere çok dikkat ederim...

Bu arada mali müşavirim de babam kaydirigubbakcemile3

ayyy koptummm :roflol: o zaman yat aşağııı gıtme yarın işe kız :roflol:

benim ilk gösterdiğim model var ya onu kesin yaparım dedi ama diğerini sorucam işte.
Bide saat almam lazım sempatiksalakcinni
kesın yaparm dedıyse o zman onu yaptır cnm butun modellerı bıre bır yapamayablrler ama sen 2.modelı daha gostermedn sanırm ztn dmı?
saat nıye alıosn cnm hakanamı takcaksınz yoksa kendınemı alıosun?

Sivaslıyız canım.Bu çok eski bir gelenek her Sivaslı yapmaz çoğuna sorsan bilmez bile ama bizimkiler niyeyse ne gereği varsa bağlılar geleneklerealsanaalsanasmile Bide gelin kayınpederi varken asla oturmaz ayakta durur ama ben o kadarını yapmıyorum tabi dedem yap saygısızlık olur dedi bende o kadar geride kalma dede çağımıza uy dedim nasıl gülmüştü kaydirigubbakcemile3

kesın yaparm dedıyse o zman onu yaptır cnm butun modellerı bıre bır yapamayablrler ama sen 2.modelı daha gostermedn sanırm ztn dmı?
saat nıye alıosn cnm hakanamı takcaksınz yoksa kendınemı alıosun?

evet O model olucak en kötüsü ama diğeri de içimde kalmasın göstericem olabilir mi diye.
Bide 2 diye düşünüyorum ben saati onu söylüycem işte Hakan bize gelicek ondan benmle gelcek sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

e belki daha izlememiştir canım
bende böyle şeylere çok dikkat ederim ama inan alışıyosun erkekler bizim kadar ince fikirli değiller onlara normal bişeymiş gibi geliyo.halbuki bi teşekkür etse sağol cnm dese öpse dunyalar bızım olur dımı...amaa yokk ben naptımmm kaktım bunu hasanın başınaa...o bna karıcm der...tşk ederım karıcımmm dıyoo opuyo artık sıpaaa kocaaa kaydirigubbakcemile3

ben de muhaebeciyim kızlar:) Ön muhasebe elemanıyım, işimi de sevmiyorum. O yüzden tam gaz KPSS

Yok kız şirket babamın deel ki kaydirigubbakcemile3

Herşey aynı çıkıyo kız kaydirigubbakcemile3 Ben müdürüm de ne oluyo matbaa şirketindeyim herkese kartvizt basıyoruz bi bana kart basmıyolar kaydirigubbakcemile3 Bi tane daha kadın var muhasebede aslında o sorumluydu muhasebeden kadın 20 yıllık muhasebeci aynı şirkette muhasebeyle ilgili bişi olsun program kullancak hemen babamı arıyo babam da artık bıktı beni koydu işte buraya kadında dışarı işlerine bakıyo kaydirigubbakcemile3

Canım belki oda sana bi sürpriz hazırlıyodur önce seni umutsuzluğa düşürüp sinir edip sonradan tatataaaam yapmak istiyodur bilemezsin ki ?

kız allah ıyılıgını versn ne dems dedesıne kaydirigubbakcemile3 delı gelın senı kaydirigubbakcemile3 dettt oturmıcaksın nan dur ayakta lmaz: kaydirigubbakcemile3

aaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3olsun yaw anlasablmek önmlı olan yerimseniben

takıp durma kız enıstemı her yere..yorulduuu cocuk senle urasmaktannn delikafadulden:roflol:
saatı kıme alıosun yavru anlamadm ben ya CADIARZU

ayy canım üzülme, aslının dediği gibi belki daha bakmamıştır. Erkekler biraz faklı evet, yeterince ince olamıyorlar bazen.

Ben de klip hazırlamıştım doğum gününe, çok da uğraşmıştım. Teşekkür etmişti ama ben çok daha fazla bi coşku ve sevinç göremeyince kırılmıştım ama belli etmedim. Oluyor böyle şeyler...

arabayla gidiyoruz canım
yemek vs istemiyobilmiyorumkismile

tüh napsakki.. CADIARZU

tüüü kartsız müdüree seniii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Amaaan zaten varya aslında onların yaptığı bir sürprizde ( tabi yaparlarsa) hiç tepki vermiceksin tşk etmiceksin şaşırmamış gibi yapıcaksın bak o zaman ne oluyo kaydirigubbakcemile3 bugüne kadar hiç klip hazırlamadım romantik şeyler yapmadım ama o bana yaptı ben hep hediye alırken öncelikle ihtiyaca bakıyorum nedense romantizm pek gelmiyo aklıma kaydirigubbakcemile3

Yook duramam ayakta nan sen dur kaydirigubbakcemile3

randevu alınıyo ya aslımm ondan bahsediyoo kaydirigubbakcemile3

opuyorumnanaktan :sm_cool: - 30 Ocak - speedy-gonzales - söz - :sm_cool: opuyorumnanaktan
- 06 Şubat - derinss - düğün -
opuyorumnanaktan - 6 Şubat - laydy - isteme-söz - opuyorumnanaktan
- 07 Şubat - taçsız prenses - düğün -
- 27 Mart - pınarpin - düğün -
- 27 Mart - scarce - düğün -
- 24 Nisan - adaer - düğün -
- 24 Nisan - OmrumunSahibi - düğün -
opuyorumnanaktan - 08 Mayıs - aslhsnkyk - nişan - opuyorumnanaktan
- 5 Haziran - hilal_im - düğün -
- 12 Haziran - esra8608 - düğün - :nazar
- 12 Haziran - organiksheker - düğün -
- 17 Haziran - Selen_Ay - 1.düğün -
- 19 Haziran - eregli - nikah -
- 19 Haziran - Selen_Ay - 2.düğün -
- 26 Haziran - ndrcn - düğün -
- 10 Temmuz - bebemmm - düğün -
- 10 Temmuz - eesra - düğün -
- 18 Temmuz - dreamlife - nikah -
- 24 Temmuz - dreamlife - düğün -
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün -

aman gezsin işte ne istiyor başka :dance:

Saat derken yavrucum kuaföre gidiş saati :roflol::roflol::roflol:

ayy pardon yaaaaaa :roflol: :roflol:

det nan bızde ole adetler yok bız ztn uzaktanda olsa akraba oldgmz ıcn ben kaynana kayınpederın yanında gayet free takılıyorum :roflol: gercı babamda takılcak bana bıgun free de ıste az kaldı :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…