Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Off çok zor benim kuzenimle aramda 3 hafta vardı ve delirmiştim bişey olucak diye. Hayırlısı canım ya sen yinede bi sabret bakalım bi öğrensin sevdiğin hem olursada napalım yani elinden gelen bişey yok tatlım mecburen kabullenmek gerekiyor inş. gündüzdür de hiç bir sorun çıkmaz hemen asma suratını

sağol bitanemmm... sen nişanlımısın? bu arada ben aslı hilalcim...

Evet canım nişanlıyım :) M.oldum Aslıcm :)

Günaydın kızlaar...
Aslı'cım kötü bir tesadüf olmuş, inşallah çözüme kavuşur...

çok memnun oldum hilalcim ismin hilal dmi hilal diyorum ama yanlış olmasn ohaoldumsmile
ıstanbulun neresınden cnm?

cimcimem günaydın... evet kötü bi tesadüf oldu inş çözüm buluruz :çok üzgünüm:

Evet canım Hilal ismim bir yanlışlık yok ıki ismim var ama genelde Hilal kullanılıyo =) Bahçelievlerdeim canım ben sen neresindesin ? :)

Hadi Bakalım herkeze hayırlı olsun.
Bu aralar eccemi göremiyorum gerçi bu topice de gelmiyor yaw akannehir

Evet canım Hilal ismim bir yanlışlık yok İki ismim var ama genelde Hilal kullanılıyo =) Bahçelievlerdeim canım ben sen neresindesin ? :)

benımde sozlum avcılarda oturuyo evım o trafta olcak cnm yakınlascam sna kaydirigubbakcemile3
suan etılerde oturuyorm

Etiler güzel yerdir hee bizde bir ara bebekte oturmuştuk ama taşındık işte kaydirigubbakcemile2

Hehe yakınlaş bebem ben burada kalıcam büyük ihtimal evlenincede kaydirigubbakcemile3

Etiler güzel yerdir hee bizde bir ara bebekte oturmuştuk ama taşındık işte kaydirigubbakcemile2

Hehe yakınlaş bebem ben burada kalıcam büyük ihtimal evlenincede kaydirigubbakcemile3

evet cnm güzel ve sakin bi yer seviyorum.....
avcılarada alışmaya başladım yawaş yawaş...evimiz hoş bi yerde olacak..
senin nişanlındamı yakın oturuyor sana neden orda kalacaksn?

KIZLAR GELİN ARABASINA YAZILACAK YAZILARA BAKIN KOPTUM YA kaydirigubbakcemile3

ön plaka:evleniyoruz
arka plaka: oldu da bitti maşAllah

ön palaka:kroyum ama
arka plaka:evleniyorum

ön plaka: sponsored by
arka plaka: kız tarafı

arka plaka:durun siz kardeşsiniz

arka plaka:ayvayı yedik

ön plaka:dünyada bir tane vardı
arka plakanuda ben aldım

bi tane vardı oda çok hoştu ya topikte bi bayan yazmış.damadın tarafındaki arka camda "SEVDİM ALDIM" gelinin tarafındada "SEVDİM VARDIM" yazıyomuş süper walla... !

bi tane vardı oda çok hoştu ya topikte bi bayan yazmış.damadın tarafındaki arka camda "SEVDİM ALDIM" gelinin tarafındada "SEVDİM VARDIM" yazıyomuş süper walla... ![/QUOTE]

çok güzeller ama en çok bunu beğendim :))

Benimde Şey Çok hoşuma gitti.
Evin Tek kızıydı onu da ben aldım. Siteden bi arkadaş yapmıştı hatta.

Haha sevdim aldım la sevdim vardım çok güzelmiş kaydirigubbakcemile3 Yakın canım arabayla 20 dk filan sürüyor ama ters bayağı dolaşılması gerekiyor. Ben buradan bir daire tutalım istiyorum kayınvalidemle aynı mahalleye gidicem eğer buradan bir ev tutmazsam kararsızım :)

cok hos bencede canım evet uygulayabılırım kaydirigubbakcemile3

Benimde Şey Çok hoşuma gitti.
Evin Tek kızıydı onu da ben aldım. Siteden bi arkadaş yapmıştı hatta.

bıtanede ben gordum sey dıyodu... "annemin tek gelini"... oda cok hos CADIARZU

Evet ya bir sürü sorun var işimiz çok zor akannehir

Aslıcım annemin tek gelini de güzelmiş bende tek gelinim aklinialirimsmile

bende kvalıdemle aynı semtteyım ama bıraz mesafe war 5-10dk ... o yukarkı caddede bı sıtede bende asagı caddede baska bı sıtede oturcam..
kvalıdenle aran nasl cnm
bu arada aslen nerelisn? nişanln nereli?
düğüne ne kdr var cnm?
bide sen nişanda kabarıkmı gıydn yoksa normal abiyemi?
ay cok soru sordm blıom ama hepsnı cvplarsan sevnrm cnm kaydirigubbakcemile3

Evet ya bir sürü sorun var işimiz çok zor akannehir

Aslıcım annemin tek gelini de güzelmiş bende tek gelinim aklinialirimsmile

bende tek gelınım yaşasınnnn kaydirigubbakcemile3
bız kavga edınce kayınvalıdem hep benı savunmuyomuu ayyy ölerimm biterimm ona bennn nasıı şımarıyorum yaaa :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…