Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nisanım,esra,çilekkkkk,eregli,sonbahar kızlarrrr nerelerdesiniz

ayy böcük neler yapıyor acaba son 3 gün :)

slm kızlar bende geçen perşembe nişanlandım allah herkese nasip etsinn harika bi duyguu düğünümde 14 şubatta :)

kızlar isim lıstesı yapıyorum ayakkabıma yazmak ıcın
bırıınız bana yardımcı olabılır mı
yalnı nıcklerı yazsam olmaz mı ya
cok olunca arkadasım karısmasın:bbo:neyse nıckle olmaz
bırınız bana yazın özel msjla lısteyı ben ayakkabıma yazcam düğün gunu

Hatırlıyormusun kendimi yırtıyordum beni unutma falan diye vereliniortak
Baksan Şimdi yüzük bakıyorum sengözlerimebaksanab

yeşilim iyi akşamlar canım.
iyiyim ben.
sen nasılsın. özledim kıs. neler yapıyosun

bende ıyıyım cok sukur janım ne yapıyım ev ıslerı yemek utu falan iice ev bayanı oldum:hulya:

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

gunaydın janımm

ay böcüğüm ya kım bılır ne kdr heyecanlısındr sen bu günlerde

benım ayakkabımın altına da kardeslerım yazmıstı ısımlerı ama yanlıs yere yazmıslar tam topugun yere basmayan ust kısmına kımsenın ısmı sılınmedı tozlanmamıs bıle orası sanrıım yazdıklarım komple evde kalacakkaydirigubbakcemile2zemuszemus:dance:

ben sımdık cıkıyom geldığımde bana özel msjla ısmlerıınızı yazarsınız

yesılım kesın evde kalcak onlar ben kendı ellerımle yazcm sılınen yerlere cabuk gtsınler dıye

Bebekkler napionuzzzzzzzzz ?j Geriyi okumadım şimdi, okuyacağım ama.

Gelinliğimin altına bu ayakkabılardan mı edinsem napsam güzel duruyormuş yawwkaydirigubbakcemile3

Eregli işler bi yandan elbette :umursamaz::umursamaz:
ama diğer yandan da canım ne giyicem napıcam söz stresi sardı daha var mafoldumben
Gelinlik altına lmaz:lmaz: ben beğenmedim çizme gibisengözlerimebaksanab

Bebem şubatta değil mi söz krem renk saten bi elbise giy:d Bide ne ikram edeceğini düşün başkada fazla bişey düşünme yaw çok daha. Sözde gelin tarafı olarak özel bi adetiniz yoksa damada birşey takılmıyor bildiğim kadarıyla. Bunların hepsi gelecek güzel güzel geçecek sonracıkıma tektaşla sözlenmiş bir kız olacaksın:lepi::teytey:
Şey yapcam normal ayakkabıların bileklerini çiçeğimdeki kurdelayla bağlicamm öylede güsel olur sankim pinarpin naber kız?j

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…