Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bende yapmak istemedim aslında ama kayınvaldem olsun diyince kıramadım. çok fazla abartılı bişeyler istemiyorum. zevkinide bilemiyorum. en azından alıcaklarımı normalde de kullanabilir die düşündüm.

elisa yok ortalarda işleri yoğun heralde

oyyyy arkadişim benimm Şeniz tatlişim ben bu gün ankaradaydım annem için hastanedeydik gene :KK43: 3 ay sonra tekrar çağırdılar. Bu arada benim nişan tarihim belli oldu 6 haziran kaydirigubbakcemile3 walla sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim ortada hazırlık adına hiç bi şi yok-tatlicadiarzu-

oyyyy arkadişim benimm Şeniz tatlişim ben bu gün ankaradaydım annem için hastanedeydik gene :KK43: 3 ay sonra tekrar çağırdılar. Bu arada benim nişan tarihim belli oldu 6 haziran kaydirigubbakcemile3 walla sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim ortada hazırlık adına hiç bi şi yok-tatlicadiarzu-

hayırlı olsun canım. elbiseni fln aldın mı?
bu arada geçmiş olsun konuyu bilmiyorum ama önemli birşey yoktur umarım...
hazırlık işleride kolay 2 3 günde biter:)

haydi hayırlısı elisacık .
annen iyimi canım, nesi var bende bilmiyorum aslında :KK43:

geçmiş olsun kuzum acil şifalarrrr..
ooo çok az kalmışşşş.
hadi bakam:)
sevin kız sevinnnnnn.hazırlık dediğin nedir yapılır.biraz acele olur o olur.
boşver daha iyi günlerin dolu dolu geçcek.sıkılcak vaktin olmıcak.bak ben bekliom beklemek sıkıcı:nazar:

ya kızlar bişey sorcam size kayınvalide bohçasına ne konur. aslında çok fazla bişey yapmıcaz herkese ayrı bir bohçada yapmıcaz hedie gibi düşündük kayınvaldem için seccade havlu tespis 2 yemeni çorap düşündüm ben bir fikir verin yaa.:KK43::KK43:

canım o senin bütçene ve almak istediklerinin azlığına çokluğuna bakar.
mesela güzrl bi bluz konabilir.
sonra güzel evi için örtüler olabilir.
bide çiçek götürüolar isteğe bağlı.

elisa ;

tarih belli olmuş hadi hayırlısı evdemi oalcak nişan, kaç kişilik bir hazırlık olacak

kız elisa sende 2 ay bekledin nişan için.ama şimdi hiç okadar olmuş gibi gelmio.
bende 2 ay beklemiş olcam ama 1 ay nası bitcek die düşünüom:)
nasıl geçirdin kız 2 ayı:)

hayırlı olsun canım. elbiseni fln aldın mı?
bu arada geçmiş olsun konuyu bilmiyorum ama önemli birşey yoktur umarım...
hazırlık işleride kolay 2 3 günde biter:)

yok zeynepcim en büyük sorun da bu zaten elbisemi henüz alamadım :nazar:
saol kuzum Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin :Saruboceq:

haydi hayırlısı elisacık .
annen iyimi canım, nesi var bende bilmiyorum aslında :KK43:

pınarcım çok tşk ederim tatlımŞeniz
annemi takibe alalım dediler aslında yılda bir kez gidiyorduk kontrole 3 ay a indirdiler birzcnm sıkkın:nazar:

geçmiş olsun kuzum acil şifalarrrr..
ooo çok az kalmışşşş.
hadi bakam:)
sevin kız sevinnnnnn.hazırlık dediğin nedir yapılır.biraz acele olur o olur.
boşver daha iyi günlerin dolu dolu geçcek.sıkılcak vaktin olmıcak.bak ben bekliom beklemek sıkıcı:nazar:

cnmm bnmm tşk ederim kuzum dün yokluğumu hissetmişsin Şeniz
aslında yapardık hazırlığımızı filanda annemin kontrollerine odaklandık bu ay o nedenle oldu
nede olsa evde yapılcak hayırlısıyla atlatırım bende inş. pınarcık gibi kaydirigubbakcemile2

inşallah şekerim sen hiç cnaını sıkma herşey olup bitiyo sen sadece keyfini çıkarmaya bak
bol bol alıcağın güzel elbisenle salın evin içinde , süper bi makyaj süper bi saç , geri kalan hazırlıkları annenler akrabalar yapar hiiç düşnme sen

hadi bakalım topiğe heycan gelsin artık.elbiseni al fotolarını koy.
sora nişanın olsun fotoları koy:)
ohh ohhhh
sora zeynepin resimlere bakarızzz.
en son ben.
şu bi ayı gözümde büyüttüm:)bitirebilirsem

kız elisa sende 2 ay bekledin nişan için.ama şimdi hiç okadar olmuş gibi gelmio.
bende 2 ay beklemiş olcam ama 1 ay nası bitcek die düşünüom:)
nasıl geçirdin kız 2 ayı:)

psiqocum , çok çabuk geçti 2 ay kuzum bnm için
hemde huzurluydum ben sözlü olmak çok güzel bir duyguymuş sevgili olmaktan çok başka
kendimi sözlüme ait onuda bana ait hissetmek içime hem heyecan hem huzur getirdi bnm:asigim:
kendimi daha özel hissettim ben kaydirigubbakcemile2
sevdiceğim benden uzakta ama hep yakınmdaymış gibi oldu gerçekten güzel bir 2 aydı bnm için

evet gerçektende insanın sözlü olması ayrı.belki bize öle geliodur ama.
ayrı bi sahiplenme duygusu oluo.benimki bişi oldumu hemen sen artık sözlüsün dio:)
gerçi kısıtlamalar biraz daha arttı ama napim yinede güzel.
bide nişanım olur yüzüğümü parmağıma takarsam daha ayrı olcsk o yüzden sabırsızlanıom

kuzum tekrar dönmeyecek ki
ertesi günü nişanımız olcek çünkü bisde kalıcak

aaa ölemi.bilmiodum kıss.sizdemi kalcak ne güzelll.eee ailesi damatsız mı gelcek

bu haftasonu elbise işini hallet elisacım
elbise ayakkabı çanta , sonra fotoğrafçoya gidiceksen randevu al , kuaförünle konuş. bunlar çıksın aradan

X