Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben bacağımı nereye koycağımı bilemiom kayınvalidemin yanında valla :roflol:

o sosyeteyse ben de jet sosyeteyim :roflol::roflol::roflol:
ya boşver canım
biz büyüklerimizin yanında bacak bacak üstünede atmayız minide giyinmeyiz o kadar
bari değerlerimizi bilseler -tatlicadiarzu-

öle cnm bu sosyete olmak dğl saygısızlık ben babamın yanında giyemem böle elbiseler nerde kaldı kayınvalemin yanında giycem.
sanki söz değil de bara gider gibi bir kıyafet. çok rahatsız oldum ya gözü kaydıysa die belki haksızım bu konuda ama içime kaldı göz bu ben kız halimle görsem bakarım yani.
herkes bakar ama şöyle yaşlı olduğunun farkında ve onu başka yere çekmek istemiş buda bacakları olmuş iyi bacağını açmış ya başka yerlerini açsa ne olcak kaydirigubbakcemile3

Kayınvalide demeyin şuracığıma işleyen sözleri oldu kadının zamanında bana bikeresende ne büyük gözüküyosun dedi. Bi keresindede benim oğlumun görüştükleri hep doktor falandı dedi :gitme::gitme::gitme: Sonra çok özür diledi hatasını anlayacınca ama küstüm bikere arada bi kakıyorum başınakaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Teşhircilik sosyetelik ya da medeniyetse eğer afrika bizden bayağı bi ileride. hihoyyyt

yılbaşında napıosunuz kızlar ben yanlızım yav? hem bizim 1 ocak yıldönümümüz 2 yıl olucak

eğer kıyaslama yapıyolarsa kakalayın bu çok ayıp bişey
küçük görme
eziklik hissettirmeye çalışma
zeynep iyi dayanmışsın sen yine
ben btn herşeyi yıkardım herhalde

yılbaşında napıosunuz kızlar ben yanlızım yav? hem bizim 1 ocak yıldönümümüz 2 yıl olucak
bende evdeyim cnm hedie aldınızmı yılbaşı için.
ben almıcam daha yeni aldım ama sevgililer gününe orjinal bişeyler düşünüyrm ama nee.
cnm ya ne gzl bizimde yeni 2 yıl oldu allah daha mutlu nice yıllar nasip etsin bizlere

valla çenemiz düştü kızlar
sabah nisan gelince okur bunları o hep sabah gelio he he:)
neyse ii geceler kızlar hepinize

Cingar çıkardım bende kadın ezdi beni resmen milletin yanında.
Nişanlımda sallama dedi o seni bazen kıskanıyor o yüzden fazla kırmış olabilir dedi yasakkelime:teytey:

eğer kıyaslama yapıyolarsa kakalayın bu çok ayıp bişey
küçük görme
eziklik hissettirmeye çalışma
zeynep iyi dayanmışsın sen yine
ben btn herşeyi yıkardım herhalde

şimdi dioki zeyneple erhan birbirini çok seviyor.
çünkü ben her zorluğa her lafa katlandım.
sustum bir gecede 6 kilo verdim
en zoruma gideni de o olmuştu okulu kıyaslaması
ama birşeyi unuttu o 30 ben 23
arada 6 7 yaş farkımız var

ya canım fotoğraf albümü aldım resim koydum yazılar falan yazıcam. albüm ahşaptan üstüne rsim takılıo tek tek
bi de parfüm almıştım önceden veremedim onu vericem yeter param yok anca yetio valla
he bi de nzar boncuğu aldım at nalı aşkımıza nazar değmesin yazcam ama sonra onu evime takıcam amaç o he he

valla çenemiz düştü kızlar
sabah nisan gelince okur bunları o hep sabah gelio he he:)
neyse ii geceler kızlar hepinize

Cingar çıkardım bende kadın ezdi beni resmen milletin yanında.
Nişanlımda sallama dedi o seni bazen kıskanıyor o yüzden fazla kırmış olabilir dedi yasakkelime:teytey:

iyigeceler emciğim gzl uykularr.

ereğli benimkide öle ama anladı hatasını şimdi övüomuş hep o gün eltimin ailesine de övmüş durun size nişan resimlerini gösterim bakın zeynep ne gzl olmuştu elbiseside çok gzldi zaten çok sıcak kanlı çok hoş aileside çok iyi insanlar fln demiş hep.
biliyor yaptıklarının yanlış olduğunu gönlümü almaya çalışıyor
ama üstelemiyrm bende untumuş gibi yapıyrm unutmasamda

ben de 25 eltim 28 ama 2. çocuğu doğurdu bi yandan da yüksek lisans yapıo bizim ki. ben napem şimdi düşük mü kaldım sınıf öğretmeni olarak pehhhhh

Güzcüm kayınvalide-elti-görümce milletinin sağı solu belli olmuyor iyi olmak her koşulda makbuldür:)
Biz atışmalar yaşamasak kayınpederim bize ev almaya niyetli değildi. Ben hep kaygılanıyordum bi gün nişanlım dedi babam bize ev alacak dedim bende kayınvalidemin kafasına meteor düştü kesin nasıl izin verdi Sağ olsun izin verdi genede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…