Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

196.jpg

kızlar kuğu gibi yaaaa

Geçen bimde barbie gelin damat gördüm nişanlımın işyerine yollamayı düşünüyodum espri olsun diye. Param çıkışmadı:sinifsinif:-tatlicadiarzu-

agi Allah aşkına sözde böle mini giyilir mi? pek çapar bu kız biz de sarılara çapar denir

Em kuğu demişken nişanlımla dans kursuna gitmeyi düşünüyodum böyle bi hareket öğrenirsek karşılıklı kınada yaparız diye çok güzel olurdu hala gidemedikkkk yalnız ben çok yeteneksizim, çocuğa bide küt gibi öğrenemem rezil olurum diye unutturuyorum.

hmm.:)
beni ne giydiği ilgilendirmiyor ama nişanlımın çektiği pozlar ilgilendiriyor birde karşısında
büyükler oturuyor etekleri toplamayınca karşıda oturan direkt görür yani gözü kayar insanın yaa.
ztn bilerek kasıtlı giymiş bence ama tepki topladı herkes ayıpladı eniştem nişana gitmeyi düşünmüyrm demiş.

yani canım bence ii yapmamış ya doğru değil ya dizim de elbise giysem zor oturup kalkıyom ben açılıo her yer bi de yayılmış
ben anlamam dans kursundan horon teperiz bizlaelaelaelaelae

hmm.:)
beni ne giydiği ilgilendirmiyor ama nişanlımın çektiği pozlar ilgilendiriyor birde karşısında
büyükler oturuyor etekleri toplamayınca karşıda oturan direkt görür yani gözü kayar insanın yaa.
ztn bilerek kasıtlı giymiş bence ama tepki topladı herkes ayıpladı eniştem nişana gitmeyi düşünmüyrm demiş.

akannehir
çok ayıp hakikaten
mini giyinmeyi herkes beceremez
e hadi giyindin toparlanda foto çektir
asıl ben senin kaynına şaşırdım zeynepcim:1shok:
foto çektirirken tertipli otur die hiç mi ikaz etmemiş
bnmki olsa foto çektirmezdi eminim :roflol:

ada da elti muhabbeti olunca zıplıyo delikafadulden

amannnn onlar da bizi sevmiyolardır
ya geçen insanlık ben de kalsın die aradım bebek için, inşallah taktir eder.bi de suçlu bak suçunu kabul etti arıyo derse ayıp olur

sonbahar bu eltin kac yasinda anacim bayagi buyuk gosteriyor

yani canım bence ii yapmamış ya doğru değil ya dizim de elbise giysem zor oturup kalkıyom ben açılıo her yer bi de yayılmış
ben anlamam dans kursundan horon teperiz bizlaelaelaelaelae

30 diolar cnm da bana daha büyükmüş gibi geliyor:)
ztn herkes yaşını sormuş.
evet cnm bende kısa giyemiyrm hep dizimde oluyor eteklerim rahat edemiyrm ztn.
horon mu ayy bende öğrenmek istiyrm ya bizim burda halk oyunları kursları varmış gitcem dedim nişanlım istemedi bende kurdele kursuna gitmeye karar verdim:)
ne alaka ise

akannehir
çok ayıp hakikaten
mini giyinmeyi herkes beceremez
e hadi giyindin toparlanda foto çektir
asıl ben senin kaynına şaşırdım zeynepcim:1shok:
foto çektirirken tertipli otur die hiç mi ikaz etmemiş
bnmki olsa foto çektirmezdi eminim :roflol:

evet canım kaynında bişe demedi mi bu elbise olmaz die derli toplu otur die

o sosyete dio ona ondan herşey serbest
açık giyinen sosyete oluyormuş kızlar.
benimkide izin vermez.
utandım dio ztn nereye çevircem başımı şaşırdım dio. enişten kızardı bozardı fln dio.
bi fotoları var kızın kalcası kayınbiraderimin bacaklarına değio sürtmüşler bölee.
ama koyamıyrm işte şaştım kaldım herkesin içinde

kızlar hareketleride 19 yaşında kızı andırıyor 30 gibi dğl. çocuk gibi konuşuyor şımarık şımarık.
birde bize tarih dersi verior :) en son vahdettini anlatıyordu öle hatırlıyrm.
sebebide tvde ekonomi hbrleri vardı nişanlım zeynep sen iktisatçısın bilirsin şunu dedi bende tarihçiyim demişti kaydirigubbakcemile3

o sosyete dio ona ondan herşey serbest
açık giyinen sosyete oluyormuş kızlar.
benimkide izin vermez.
utandım dio ztn nereye çevircem başımı şaşırdım dio. enişten kızardı bozardı fln dio.
bi fotoları var kızın kalcası kayınbiraderimin bacaklarına değio sürtmüşler bölee.
ama koyamıyrm işte şaştım kaldım herkesin içinde

o sosyeteyse ben de jet sosyeteyim :roflol::roflol::roflol:
ya boşver canım
biz büyüklerimizin yanında bacak bacak üstünede atmayız minide giyinmeyiz o kadar
bari değerlerimizi bilseler -tatlicadiarzu-

X