Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

amın cnm ay benım pc sorun var co yavas yacnm sıkıldı cıkcam bırazndan yığenımı yıkayıp bende uycam cok yorgunum
gce telden uymuyom gunduz sıcakta mayşıp kalıyommirmirmirmir

gecer cnm benımde 28 sözum var nışanda 1 ay sonra falan dıolar tabı bzımkı sonbaharı bulur belkıde eylul olur aılelerımız sureklı gelemes cunku memleketteler

kız günaydın.hayırlı cumalarrrr.
sonbahar yok ortalarda sesi çıkmadı bida.yarın nişanı vardı.inş iyi geçer

kıslar günaydın bana yardım edin !!!!

bu ayın sonunda nişanım var buralarda doğru düzgün kıyafet bulamadım,

istanbula gidicem bu haftasonu kıyafet için nerelere bakım? birde sade düz bişiy istiyorum dur resminide ekleyim size bu tarz bişiyler olsun istiyorum kıslar birde alyans bakıcam kapalıçarşıya mı bakım onun içinde?

Son düzenleme:
günaydınlar
şekerim hem elbise için hemde alyans için çarşşıya bakabilirsin,

benim elbisemi görmüşmüydün, bende çarşıdan aşşa inince dükkanlar varya ordan aldım dayı butikden ve herkes çok beğendi, dur koyim sende bak . alyansıda en baba yer çarşıdır biliyosun kesinlikle ordan al
sildimmm

Son düzenleme:
canım ben ist.da pek biyer bilmiyorum.ama sade otarz elbiseyi kolay bulursun gibime gelio.

istanbulun heryerınde o tür elbıseler vardır cnm bıde alyans ıcın kapalıcarsıda ınanılmaz cesıt var ama normal yerlerdede cok şıkları var

günaydın kıslar
ayyyyyy sonbahar kimbilir ne kaaa heyecanlıdır
offff tekrar nişanlanmak istedi cnm :) Rabbim herkese nasip etsin
pınar foton çok güsel :)

pinarpin

evdemi oldu nişanın ? kıyafetini ne kadara aldın ?

birde benim istediğin bu tarz elbisenin ücreti nekadardır? çarşıyı bilmiyorum hangi semt ?

üff ne cok coru sordum

çarşı dediğin yaa kapalı çarşımı yaa ???? fisfisfis

ben istanbulu pek bilmiyorum utangaç

elisam teşekkürler tatlım,
kararsızım , evde oldu nişanım , kıyafeti önce 370 dediler, ama biz damadın benim kıyafetlerim ve bohça zımbırtılarını hep ordan aldık ne ne kadara düştü hiç bilmiyom ama toplamda 1400 civarı bi para ödedik canım.

kıyafetin gerçekden cok güzel, fiyatda güzelmiş :bbo:

aslında burda bir kıyafet beğendim 180 dediler kararsız kaldım neyse ben bi gidim ist la en azından yüzüklerimi beyenirim hemde aklımda kalmaz dimi

tabi tabi git dolaş bi sürü model var eminim deli olucan modellerin içinde, ben öle olmuştum şahsen.

aferm kız enişteye
maşallah

kıyamam ya
kızım sen de üç beş kuruş para biriktir de jest yap ona kontör al bak sonra gecenin körüne kadar bekliyosun ki bilgisayar başına geçsin
iki sesini duyuverirsin hem böylece :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…