Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tek parca nışanlık ıle fıstık olurum olm ben :dilcikar:
bende alyans almak ıstıyom kı zaten haftaya alcaz ınş
kapalıcarsıda daha cok model var oraya gtcez

alışveriş işi gözümde büyüyo benim.alyanstı.takıydı.istediğin elbiseyi bulmaktı

bence şekerim sen git alışverişden önce git bi dolan fizibilite yap kafana göre , aklında şekillensin birazcık ne var ne yok ne yakışıyo ne yakışmıyo renk falan.

nişanlanınca alyans biraz tuhaf geliodu başlarda bana. ama sabah kalkıpta her alyansıma baktığımda şükrediyorum çok güzel bir duygu hepinizin yaşaması gerek.

ayyy inşallah bende bu duyguyu en kısa zamanda yaşicam her akşam yatmadan önce alyansımı takıp bakıyorum ama sol parmağıma :asigim:

pınar çok şıkmış nişanlığın

böcük tabi ki çok fıstık olursun da kabarık olmasa diyorum ben

bi de bi alyans beğendim
bu olur mu nişan için bi baksanıza kızlar ya

hayır abartı değil süper bayıldım bayıldım. ya sen abartı görmemişin kapkalın yapanlar napsın su vanası gibi yüzük alıolar kapkalın beğenmiorum ben. ama bu senin gösterdiğin çok güzel bayıldıııııım.

ben kabarık sevıyoum cnm zaten düz abıyeyı her zmn gıyerım düğünlerde falan o yuzden nışanlığım kabarık olcak
alyans hoş ve değişıkmışş

x v b elbısenı tam secemedım hoş ama şalın olmasaymış keske

pınar çok şıkmış nişanlığın

böcük tabi ki çok fıstık olursun da kabarık olmasa diyorum ben

bi de bi alyans beğendim
bu olur mu nişan için bi baksanıza kızlar ya

kızlar bu alyansı nerde bulabılırım bende bayramdan sonra nısanlanıcam :))

evet şal da almıştım napim işte tak dediler. ama kınada aldım toz pembe kabarık. takı çok takıldı ama hepsini nişanlım aldı kimse takmadı onların hepsi nişanlımın hediyesi oy yerim onu.

evet şal da almıştım napim işte tak dediler. ama kınada aldım toz pembe kabarık. takı çok takıldı ama hepsini nişanlım aldı kimse takmadı onların hepsi nişanlımın hediyesi oy yerim onu.

hepsını nışanlın aldı demek masallah enısteye
aılen bısey takmadı mı
onun aılesı bısey takmadı mıCADIARZU

nişanlım aldı aileye paylaştırdı sen bunu tak sen şunu onlar taktı. bilezik olarak kimse başka takmadı altın takıldı annemde set almıştı

böcük işte orada diyecek hiçbişeyim yok bebişim
çünkü insanın en önemlisi istediği hayal ettiği şeyi giymesi
o zaman ben sana fatihi öneriyorum direk
kesinlikle başka hiçbiryere bakma
hem ucuz hem de bol çeşit

yüzük güzel diyorsunuz öyle mi
bu esasında bileniniz var mı bilmiyorum
bir tane mücevher firması var
dünya çapında tiffanyco diye
onun bi modeli
ben de gidip birkaç kuyumcudan fiyat alayım bari
haftasonu falan

size de bildiririm

amartı değil diyosunuz yani öyle mi

ben de çok bayıldım çünkü

x v b cnm cok ıyı bakalım benımkıne ne alcak gercı ben altını ne kadr cok sevsemde ısteyemem ınş ıslerı ı olurda takar
annen set mı aldı masallah ahh ahh bızmkıler emeklı maası ıle kendılerıne bakıyolar anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…