Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

eda öle ya hayal etmek baska sey bıde zevk meselesı herkes kabarık sevmez abartı gelır ama ben sevıyorum bıde nışanım evde deıl resturant yada salonda olcak

nan sende amma sey bılıyon hee kesın 2 bın tl yuzuk alırsın benım gıbı garıban deılsın ya:nazar:

yok kız zengin değil canım hayatı boyunca çalışmış altın yapmış kenara atmış biriktirmiş parasını. işçi olarak çalışıomuş şimdi usta olmuş çocukluğundan beri çalışıomuş hep parasınıda biriktirmiş

afferm walla ona
ben bayılıyorum öyle insnalara ya
hani bi de sakınmamış
o kadar biriktirdim diyip sana takmaya da bilirdi
ne insanlar görüyoruz çünkü

allah mutlu etsin inşallah hepimizi

eda öle ya hayal etmek baska sey bıde zevk meselesı herkes kabarık sevmez abartı gelır ama ben sevıyorum bıde nışanım evde deıl resturant yada salonda olcak

nan sende amma sey bılıyon hee kesın 2 bın tl yuzuk alırsın benım gıbı garıban deılsın ya:nazar:
evet evet
o çok önemli
ne istiyosan onu giy
çünkü öyle mutlu olacaksın sonuçta
ben mesela hiç kendimi hayal edemiyorum öyle tıkır tıkır şıkır şıkır

hayatım boyunca oğlan çocuğu gibi gezdim de

kızım sen bakma ablan çok havalıydı gençliğinde de hepsi baba parası yerkenmiş
şimdi kendi maaşımla geçindiğim için hiiiç para veremem o kadar

ama sen ben üniversitede görseydin aaah aaaaahhh

ulan masal gibi geliyo o günler he

afferm walla ona
ben bayılıyorum öyle insnalara ya
hani bi de sakınmamış
o kadar biriktirdim diyip sana takmaya da bilirdi
ne insanlar görüyoruz çünkü

allah mutlu etsin inşallah hepimizi

ee ben özene bözene seçtimde aldım hehe. dio saten ömrüm bunları biriktirmekle geçti diye. halada alıo nişanlığımı kına kıyafetimi gelinlik mobilyalar hep o aldı. sen hiç kafanı yorma diyo. ben soru sorayım ev hakında yada şu olcakmı diye. sen bunlarımı takıosun kafaya ben halletcem düşünme dio. ki inanın 3 aydır kontör yüklemio -28 de bu ay para kalırsa alırım dio.

evet evet
o çok önemli
ne istiyosan onu giy
çünkü öyle mutlu olacaksın sonuçta
ben mesela hiç kendimi hayal edemiyorum öyle tıkır tıkır şıkır şıkır

hayatım boyunca oğlan çocuğu gibi gezdim de

kızım sen bakma ablan çok havalıydı gençliğinde de hepsi baba parası yerkenmiş
şimdi kendi maaşımla geçindiğim için hiiiç para veremem o kadar

ama sen ben üniversitede görseydin aaah aaaaahhh

ulan masal gibi geliyo o günler he

benım kadr erkek olarak büymemışındır
ben lıseye kadr futbol kulubunde oynadım
kendımı bıldım bılelı babamın kucağnda basladım bjk maclarına gtmeye ve askımlada bjkk son macı denızlıde tansıtık:asigim:
hıc etek gymedım hayatta
hıc topukluda makyajsa yılda bı kez belkı
ıddaa oynuyom okey piştı batak 102 tavla derken ohooo
ama bu baska bişey
ben 3 yıldr calısıyom hıc boşa harcamadım abım evlendı yardım ettım ınş oda bana eder
sonra 1 yıldr ceyıs alıyom accık maasımla:nazar:

x v b bızde knt verılen paraya cok acıyoz ama o sureklı yolda merak edıyom cebımde paarm olmasın ama knt olsun sesını duyum dıyom
masallah ı enıste bulmuşsun he benımkıde öle baksana 1 haftada evlenek dıo ordanbellı

eda bol şanslar

x v b bızde knt verılen paraya cok acıyoz ama o sureklı yolda merak edıyom cebımde paarm olmasın ama knt olsun sesını duyum dıyom
masallah ı enıste bulmuşsun he benımkıde öle baksana 1 haftada evlenek dıo ordanbellı

eda bol şanslar

bi haftada evlenekmi acelesimi var hehe. biz bisenede anca evlenioruz. gerçi bizimkisi çok alemdi tanıştık bi hafta sonra söz sözden bi ay sonra nişan.

h geldın cnm benım
bende sımdık cıkıyom ama yarın gelcem ınş yarın gorusmek uzere fıstıklarım

arkadaşlar bana nişan için müzik lazım siz hangi oyun havalarında oynadınız ben pekte bilmem yardımcı olursanız sevinirim

X