Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

arçelik lal serisi ne be
neyse böcük çok durdum
daha yolum uzun
öptüm
iyi akşamlar

ewet cumalıkızık diye bi yerde oturcaz yazında geceleri serin oluo yüksek biyer. hehe napayım elime geçtikçe aldım. olarda komşularım yaptı. bizim burda bi kız ewlensin herkez el işi bişiler yapıp koyar çeyize. düğünden sonrada ufak ev eşyası hediyeleri gelir. diğerlerinide ninem annem yaptı ben full çalıştım tığ tutmasını bilmem :KK70:. götürmücem biyere saten annem üst katımda NıNEMYA yan en bitişiğimde oturuo. alıp aşağı indircem :KK70:

yani hiç kimseye yaranılmıo bende nişan günü diodum güzel biyer tutayım herkez rahat etsin beğensin. ama kimseye yaranılmıo şimdi diorum temizliğime yardım edermisiniz kimsede tık yok iş olunca hepsi kayboluo. 2bin bende olsa eksiğimi alırdım hiç gereği yok. ewde bile olur söz nişan.

benım 60 havlum 40 tulbent kapalı deılım verım bırılerıne bohcada
30 falan patık var artı nevresımlerımı gordun mu dantell onlar var işte

böcük ben dün via portta çok güzel bornoz gördüm 39 liraya
ama acaip güzel bambudan yapılmış
ve kapısında da böyle nakış yapan aletten var
isim baş harif de işletilebiliyor
annemi alıp gitcem h. sonu
beğenirse alcam o bornozlardan
böyle kız içini dizde falan
acaip beğendim

nan nerde de hele ben alamazsam sen al yolla parasını yollayım yada sn al foto cek beğenırsem alırm delikafadulden
tmm cnm ı aksamlar bende cıktım zaten öptumŞeniz

dün geldı benı işten aldı tutturdu kuyumculara bakcez bakınca söyledı ne alcanı hatta söz yüzğünu benım ona onun bana almamıs gerekırken ıkısıde ben alcam dedı sen yüzük parasına bıleklık al askım dedı bende alcaktım zaten sıkıscam ama babama verım taksın az havamıs olsun demı
artı 2 kelepçem 1 üçlü burmam 1 bıleklığım var kendım aldım hihoyyyt

kız maşallah he
aferim
benim annemler bişey takmıcak nişanda
öyleymiş bizde adet

esasında bizdeki adet süper he
kız sadece çeyiziyle gider
başka da çöp olmaz
ama işte istanbul adeti olunca mecbur ayak uyduruyosun
yok beyaz eşya yok siyah eşya

lal serisi ne pardın

BENıM TAKILARIDA HEP NıŞANLIM ALDI. 3 hafta sonra kocacım olcak:KK70: nişanlımla gittik kuyumcuya 5 burma 1 kelepçe 1 saat bide set aldım.okadar başka bş almadım bide bornozda özdileği dolaşıoduk nişanlım beğendi aldı boroz seti el havlsu yüz havlusu hamam peşkil ikitanede bornoz içinde

nan nerde de hele ben alamazsam sen al yolla parasını yollayım yada sn al foto cek beğenırsem alırm delikafadulden
tmm cnm ı aksamlar bende cıktım zaten öptumŞeniz
via port
kurtköyde sabiha gökçen havaalanına giderken yeni açılan bi outlet
bilmiyorum işte
ben anlamıyorum ki
annemi götürcem bakim o beğenecek mi
o beğenirse aldırırsa bana
haber ederim sana da

sen nerde oturuyorsun bilmiyorum
ama çok uzak olmasın sana

kız maşallah he
aferim
benim annemler bişey takmıcak nişanda
öyleymiş bizde adet

esasında bizdeki adet süper he
kız sadece çeyiziyle gider
başka da çöp olmaz
ama işte istanbul adeti olunca mecbur ayak uyduruyosun
yok beyaz eşya yok siyah eşya

lal serisi ne pardın

500 tl maasla onları aldım işte düşün ne ev garusu olur benden:eek:
saol cnm ısteyınce hersey olur
yarın koycam nan sımdık cıkıyom tmm mı tatlım by

BENİM TAKILARIDA HEP NİŞANLIM ALDI. 3 hafta sonra kocacım olcak:KK70: nişanlımla gittik kuyumcuya 5 burma 1 kelepçe 1 saat bide set aldım.okadar başka bş almadım bide bornozda özdileği dolaşıoduk nişanlım beğendi aldı boroz seti el havlsu yüz havlusu hamam peşkil ikitanede bornoz içinde

ohh daha nolsun cnmm yeter masallah enısteye :lepi:
nışanda benım aılem bılesık takar sözde bısey takmasdı ama ben bıleklık alcam :jeyyar:suprıs olsun dıe
he ben saat almıycam cunku hem pahalı hemde pek kullanıslı deıl ben saat kullanmam onun yerııne bıleklık aldrcam
setıde pek sevmem ama pahalı ve para edenı aldrcamkı ılerde ev alırsak lazım olur

via port
kurtköyde sabiha gökçen havaalanına giderken yeni açılan bi outlet
bilmiyorum işte
ben anlamıyorum ki
annemi götürcem bakim o beğenecek mi
o beğenirse aldırırsa bana
haber ederim sana da

sen nerde oturuyorsun bilmiyorum
ama çok uzak olmasın sana

maalesef cok uzak ben avr yakasındayım cnm esenlerde
sen al beğenırsem banada alır mısn:eek:

BEN hep açığım nişanlımı bekkliom daha çalışıo ama ewe gidince açsada konuşsak die. bak kaç saattir bekliom belki erken girer açar. ben hep açığım uğur böcüğü

X