Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yaşın kaç ki canım????

biz de az çok sizin gibi yapıyoruz
daha annelerden hiç para almadık
kendi kendimize ufak ufak yapıyoruz herşeyi
mesela dün konuşuyoruz
çiçek çikolata falan
ben dedim sen anlamazsın
bana bırak
ben halledeceğim bana gelecek çiçeği çikolatayı
onlar gleirken gidip alacaklar

senin nişan salonda olacak herhalde di mi
allahım telaş telaş telaşopuyorumnanaktan

tatlım bilmiyorum bende sadece bizimkiler mi böyle diye düşünüyordum ama nişanlanacak olanlar olarak aynı kaderi paylaşıyoruz demekki , birde erkek tarafının maddi durumu bize göre biraz vasat kalıyor annem de babamda bu durumdan dalayı kaygılılar hatta babam aynı evde oturmucak değilmi kaynanasıyla diye sormuş anneme :çok üzgünüm: duyunca cok üzüldüm birde erkek tarafı ne yapcaz ne takıcaz d,iye konuşma yapmadı bizimkilerde haliyle bizlerin arkasında destek görmek istiyor ayy dün akşamdan beri içimiçimi yiyor senağlama

canım izmirden yapcaz biz alışverişi nasıl olur hiçbir fikrim yokkkk

olur bebişim olur sen sıkma canını ben nişan alışverişine gitmeden önceki gece sabaha kadar uyuyamamşıtım heyecandan:)) çok kalabalık gitmeyin zaten benim annem ablam,onun annesi ablası gitmiştik biz zaten kayınvalidem hiçbişeye karışmamıştı:))

yaşın kaç ki canım????

30 :1shok:süprizzzzz:jeyyar:hihoyyytcokacimcoookmafoldumben:1no2:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanbenneyaptımkigamyoncuiremsumirmirmirmirzemuszemus:CüvCüv:sengözlerimebaksanabÇok üzgünüm çoookalkisalkisalkisnaniknaniksositososito:Saruboceq::lepi:kafamçokkarıştıyasakkelimeyasakkelime:bbo:kötükedihüso:1ninca:lülülülülülüşutarafagittiŞenizyerimsenibenCADIARZUfisfisfissırnaşık şeylaelaelaelaelae

ve daha birsürü smiley :1shok::1shok::1shok::1shok:

aynı kaygılar benim annemlerdede var.valla çok üzülüyorum bende.

kız alemsin valla:)

bende kendim beğencem:)

bizde maddi destek görmedik ailerlerde öle çok karışmadı onların manevi desteği yetiyo çok şükür kendi yağımızla kavruluyoruz ama nişan deyip geçmemek lazım canım baya masraflı oluyo bu arada nişanım evde olcak

ben bide şunu anlamıyorum çevrendekileri nişana davet ediyosun daha nişan olmadan düğün nezaman diyolar seneye kısmetse deyincede niye o kadar geç diyolar sanki ev kurmak kolaydı

ah ah o durum bizde de var
benim sevgilimin ailesinin durumu
allah yine kötülük vermesin de bizimkinden daha düşük
haliyle annemde kaygılar var
çünkü eğitimi de benimkinden düşük
hatta geliri de benim maaşımdan düşük

yani ben çok seviyorum sevgilimi ama
annem bizi pek yanyana koyamıyor
babama çok fazla detay vermemiş allahtan o o kadar bilmiyor
ama annemde sürekli gerginlik

bizdeki çatışma daha çok şundan çıkıyor
ben pek parası yok diye yüklenmek istemiyorum ona
ama o da
hani annemlerin sonuçta kötü şeyler söylediklerini tahmin ediyor
ben bişey çaktırmadım ama
sonuçta kendi kızı kendisi gibi birini getirse o da sorun çıkarır-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ay nerden nereye geldim
işte benimki de iyi göstermek istiyor kendini
ben kendi beklentilerimi düşürdükçe
o kendininkileri daha da yükseltiyor

ne olacak bilmiyorum

ama bişey diim mi
bu durum da çok pis
ben bazen ne diyeceğimi şaşırıyorum

senin yine iyiymiş.bizim 2 sene var dğüne.askerlik yüzünden.bildikleri halde
gıcıklığına sorar gibi nişan olmadan düğün nezaman diolarrrrrrrr:s

oooffff cok dertliyiz cook

annemle eve gidince konuşucam bana herkesin ne dediğini söylemesin az önce telefonla konuştuk teyzemle yakın bi komşu elbisesini herzaman giyeceği bişiy alsın demiş yahuu sizene ben sizden akıl istedim mi zaten öyle oalcak evde olacak nişan için kabarık kubarık elbise alacak halim yok
deliye döndüm yine

kızlar herşey bu zamanlarda başlıyo araya bi soğukluk girdimi ömür boyu sürüyo burda en büyük görev gelin kıza düşüyo arayı o iyi tutcak çok fazla samimiyet iyi olamayabiliyo dünürler arasında tabii iyi olanlarda vardır muhakkak ama bizlere düşen görev çok zor hem nişanlıyı idare et hem annemizi babamızı hemde nişanlımızın ailesi.

senin yine iyiymiş.bizim 2 sene var dğüne.askerlik yüzünden.bildikleri halde
gıcıklığına sorar gibi nişan olmadan düğün nezaman diolarrrrrrrr:s

olsun canım geç olsunda güç olmasın bu soranları varya kötükedihüso klava: :tomato:

ayyy dimi sanki sen bilmiyosun akıl vermeye gelince herkes veriyo ama sen deki az paraya ihtiycaım var haftaya vercem ozaman herkes kabuğuna çekilir

buradyız canım :)

ben yine araştırma içerisine daldım :) o yüzden geride kaldım

keske biz de herseyımızı kendımız yapsaydık kimse karısmasaydı az olsaydı ama tatsızlık olmasaydı ahhh ahhhh ne zormus şu işler insanı ewlenmekten soğutuyor ya

canım benim öyle valla akıl vermeyin para verin dicem bak bakalım bir daha konuşurlar mı sırnaşık şey

aman kızlar öyle karışmasınlar o da nesi yaaa hiç sevmem ben öyle şeyi

önce nişanlandığımda da kimse karışmamıştı, bi gün geldiler istediler, ertesi gün sabah alışveriş yapıldı, akşam evde nişan oldu, kimsede arayıp şunu yap bunu yap demedi ki ben azıcık sertimdir işime karışılmasını pek sevmem bişey diyen cevabını alır, bunu iyi bilirler ondan sorunsuz atlatmıştım

da buna sırf böyle dedim diye, herkes karışmaya başlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…