Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın kızlarrr

aa neden canım yaaa :bbo: nişanlın bişey demedi değil mi
hem öyle herşeye he diyip geçme ilerde zoruna gider

ne yazıkki dedi kuzum
az biraz toparladık.ama yine alışverişe çıkıldığında nolur bilmioM
yani riskli bi dönemdeyiz.herşey kritiküzüntüyle geçio günlerim

evet tatlım oluyo gerginlik.sizin nasıl bişi yaşanmıştı.geçermi bilmiomi.umarım
daha çok büyümez.baya kırgınım çünkü

ya canım bişey diyim mi
bu bişey alınıp verilme işlerinde sen ne karşı tarafa ne nişanlına hiiç birşey deme
bırak ailen halletsin, üslubunca onlar zaten alınacakları biliyor
sen laf arası da olsa şu alınacak desen amaaan ne gerek var alınmasa olmaz mı der (misal yani)

hiçte aman bişey istemiyorum, nişan olsun bitsin mantığına da hiiç girme, hevesin var eninde sonunda insan kırk kere evlenmiyo, şimdi geçsin gitsin gibi istersin yarın bir gün düşünüce zoruna gider

hayırlı olsun şimdiden canım :1hug:

kuzum haklısın.ama herşey dediğimiz gibi olmuo işte.napalım ya

elisa hatırlıom seninde takıdan dolayı canın sıkılmıştı demi

ne yazıkki dedi kuzum
az biraz toparladık.ama yine alışverişe çıkıldığında nolur bilmioM
yani riskli bi dönemdeyiz.herşey kritiküzüntüyle geçio günlerim

bişey olmaz canım, kötü düşünme hiç
iyi düşün iyi olsun :teselli:
dediğim gibi, alınacaklar mevzusunu sen daha ağzına alma sus, karşı taraf açsa da konuyu değiştir, canını sıktığına hiç değmez inan ki

alış verişe aile ile beraber mi gidilecek yoksa siz tek mi gideceksiniz
ona göre annenler alınacakları söylesin sen hiç müdahale etme, inan sevdiğinle bu tip şeyler yüzüne aranızı bozduğuna deymez

kuzum haklısın.ama herşey dediğimiz gibi olmuo işte.napalım ya

biliyorum canım yaa biliyorum :1no2:
dedim ya ben br nişandan geçtim a.s o görücü usulü idi ama, onlar nişana gelmeden telefonda konuşurken soruyordu ne alınır ne yapılır filan diye, bende bildiklerimi sayıyordum işte, aman alınmasa olmaz mı filan diyordu, hatta düğünü mevlütlü istiyordu onun için ne kadar ağlamıştım :1no2:

laf arası geçince babamın yanında söyledim, babam o an hiç bir şey demedi
sonra geldiler işte çarşıya çıkılacak gereken alınacak demiş annemler

sonra babam düğün mevzusunu açtı dedi çalgılı olacak yoksa vermem, hiiiç bir şey diyemedi kabul etmişti :1closedeyes: sonra bana bişey dediğinde git babama söyle diyordum ağzını kapıyordu :1closedeyes:

ki biz o düğün mevzusu için kaç gün konuştuk, kaç gün ağladım hatırlamıyorum

sonra annem bana bi kızdı :mymeka: sen dedi napıyorsun, bunlar sizin harcınız mı, bu işlere sen niye giriyorsun, biz burda neciyiz dedi
ondan sonra benim aklım başıma geldi

haa sonrasında da eşya meselesi yüzüne, ev meselesi yüzüne çook sorunlar oldu :bbo: aradan bişeyler daha çıktı karşı taraf attı işte nişanı

yani hani görüp, kendini sıkıntıya sokmaman için söyledim canım bunları bi de siz biribirinizi seviyorsunuz değil mi hihoyyyt o yüzden hiç dert etme :1hug:

canım aşlıverişe ben tek gidicem.onun ablası gelirse gelcek.

ahh hatırlamammı bebem çok ağlamıştım (

ahh bende dün çok ağladım elisam.içim dışıma çıktı resmen.
üzdü beni
düzelirmi bilmem.kırgınlığım geçermi onuda bilmiom.çok hevesliydim.hevesimi kırdı.

Psiko yapma tatlım yaa,
ne dedi peki takı işi falan içinmi bozuştunuz

canım aşlıverişe ben tek gidicem.onun ablası gelirse gelcek.

ahh bende dün çok ağladım elisam.içim dışıma çıktı resmen.
üzdü beni
düzelirmi bilmem.kırgınlığım geçermi onuda bilmiom.çok hevesliydim.hevesimi kırdı.

yok canım işte tek gitmeyin, hevesinde kırılmasın hiiiç :1hug:
söylediklerimi hinlik olarak filan algılama nolur canım, sadece biliyorum bir genç kız olarak hevesin nasıldır, sen üzülme hevesinde kalmasın alkisalkisalkis

sen yanında mutlaka birini götür ve bunun senin isteğin olduğunu söyleme hiç, ailem yanımda birini götürmemi istedi de ve bunu ailene de söyle, onların haberi olsun yani
ama şöyle işini bilen birini götür yanına kaydirigubbakcemile5

misal biz öncekinde çıktık çarşıya bizden ben annem ve yengem geldi ama hiç kimse karışmadı, güya destek olurlar demiştim ama sadece kalabalık olmuştu, tek alyansla kalmıştım biliyormusun, söz yüzüğü bile alınmamıştı

ama kuzenimin güzün nişanı oldu beni de yanlarında götürdüler işte
kuyumcuya girdik tek alyans diyor bunlarda, kibarca dedim ki 2 yüzük olacak biri alyans diğeri söz yüzüğü
enişte dediki ne gerek var ya 2 yüzüğe dedi, dedim enişte öyle şey olur mu hiç, nerde görülmüş tek alyans insanı kınarlar dedim :lepi: peki öyleyse dediler :)
kuyumcuya da dedim siz taşlı modelleri de çıkarın beğensinler

kuzenim seçti işte, sonra bütün alışverişi yapıldı, eve geldik, kuzenim bi teşekkür ediyor bana kaydirigubbakcemile2
valla diyor abla sen olmasan ben o yüzüğü hayatta aldıramazdım içimde kalırdı a.s
e dedim biz boş yere yanında gitmedik değil mi, sağol diyor :)
kendisi bişey demediği için nişanlısı kuzenime de bişey diyemiyor :)

bencede psiqocum yanında bilen biri gitsin ve sen kesinlikle birşey söyleme ben de o hatayı yaptım hep ben söyledim şu alıncak bu olcak diye olan gene nişanlımla bana oldu...benneyaptımki

herkese günaydınnnnnn nasılsınız kıslarrr

kızlar saçımı nasıl yaptırsam nişanda evde olcak karamel üzerine balyaj yaptırdım geçen hafta.Kalın bukleler yaptırıp hafif toplatsammı açık kalcak şekilde?

selanaycım,yemyeşilcim sizi çok iyi anlıyorum.
ama zaten tartışma oyüzden çıktı.içimdede kalsa bişi istemiom.yeterki içimde kalsın sonra gösteriş meraklısı olup çıkcağıma bişi alınmasın.
çok kırıldım çünkü.

kuzum saçını tamamen toplatma bence.

ayyy canım çok kızdım şimdi Çok üzgünüm çoook çok şey söylerdim de neyse Çok üzgünüm çoook

sen dediğim gibi sus canım, nasılsa çarşıya gidilecek diye onlar gelecek size değil mi??
annen desin bizden filanca da gidecek kızımın yanında tek gönderemeyiz uygun düşmez desin
sen alışverişte ses etme, [yanında gelen kişi birazcık bişeylere göğüs germek zorunda kalacak ama olsun :) ] yanındaki kişi şu alınacak adet bu desin

inş hayırlarla atlatırsınız canım :teselli: :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…