Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

iyiyim komşum sağol sen nasılsın?

magicim senin çeyiz tammı şimdi.
nereyi düşünüyrsun balayı için planın varmı

bana da bugün iş günüydü sıcaktıda off sıcakta çekilmiyor. eve geldim kendimi zor topladım sonra derslere fln baktım yeni girebildim nete maillere bakim dedim sizi de unutmadım tabi

unutmuyrm kızlar zaten işte ayy net olsa da girsem kk ye die geçiyor aklımdan ama malesef öyle bir lüksüm olmuyor tabii:KK43:

damlla arkdaşımızın şuan nişanı var galiba .. kızlarr ... bu hafta da nişanlarımız oldu... em4561 ve damlla.... bu haftanın prensesleri :kedi:

iyiyim komşum sağol sen nasılsın?

magicim senin çeyiz tammı şimdi.
nereyi düşünüyrsun balayı için planın varmı

yok anacım ne tamı, çeyrek bile değil kaydirigubbakcemile3 bu sonbahar itibariye bakcam bişeler ama kırılcak şeylere girmiycem onları antalydan alcam, burdan newresim örtü ws alcam okadar..
kuşum çeşmeye gitcez biz inş, ama otel bulamıodum.. sheraton dediler günlük kişibaşı 365 ohasss yani dedim ama şimdi biyer tawsiye ettiler baktım netten süper bi otel Çeşme ILıca oteli, gecelik 165 uygunda.. kararımı werdim kaydirigubbakcemile3

kızlar damat set ve saat tektı. biz de damada saat taktık annemlerde bilezik taktı

magiclowe çeşme harika bir yer.hele ılıca muhteşem bence.2kumru orda çeşme kumrusuda yersiniz karşılıklı kaydirigubbakcemile5

inş. canım istediğin gibi konaklama bulursun. bende yunan adalarını istiyordum ama nişanlım marmarıste ısrarcı davranıyor bakalım artık kısmet..

bende başlıcam nevresim takımlarına fln kırılıcak şeyde çok aldım ben bakalım uzak olursak nasıl götürcez ama taşınma işlemini iyi biliriz kutu kutu içine geçer hiç bişey olmaz:)
geçenlerde gittim fiyatlarını fln sordum taç fln çok almıcam normal bişeyler alıcam o da nevresim takımı diğeride altınbaşak sordum ben oda iyidir. eski çeyiz markalarından biri

önümüzdeki haftanın prensesi kimmiş acabaaaakaydirigubbakcemile3

:kedi::kedi::eek: galiba ben :kedi:

magiclowe çeşme harika bir yer.hele ılıca muhteşem bence.2kumru orda çeşme kumrusuda yersiniz karşılıklı kaydirigubbakcemile5

süperrr ohhh zemuszemusalkisalkisalkis

i

bende başlıcam nevresim takımlarına fln kırılıcak şeyde çok aldım ben bakalım uzak olursak nasıl götürcez ama taşınma işlemini iyi biliriz kutu kutu içine geçer hiç bişey olmaz:)
geçenlerde gittim fiyatlarını fln sordum taç fln çok almıcam normal bişeyler alıcam o da nevresim takımı diğeride altınbaşak sordum ben oda iyidir. eski çeyiz markalarından biri
illa taç olmasına gerek yok çok güzel nevresim takımları olan markalar var days ın colors nasıl sizce?

melisimmmmmm:kedi: öleymş gerçekten ya baktım netten süper bi otel, kesin karar werilmiştir yani oraya gidicezz inşş, tawsiyen için tşkederim cnmm hewesim dahada arttıııopuyorumnanaktan
inş. canım istediğin gibi konaklama bulursun. bende yunan adalarını istiyordum ama nişanlım marmarıste ısrarcı davranıyor bakalım artık kısmet..

gracekafada yunan adalrı dedi demin egzotik balayııı:kedi: bizimde ada olarak maldiwler hayalimiz war, ewlendiğimizin kışı maddi sıkıntımız olmazsa gitcz inşş:Saruboceq:
hadi bakalım inş kuzum yaa bende çok açılmıcam öle fiyat olarak ortakarar takılcam açıkcası gerek yok, her sene yeni yeni alırım kullanırımm kaydirigubbakcemile3

fiyatlarını bilmiyrm ki uygun olmasına dikkat ediyorum bende illa taç olsun düşüncesinde değilim markaya para vermek işime gelmiyor açıkcası.
days ın colors da güzel canım..

em4561 canım güle güle kullan hepsini güzel günlerde

gracem days in colors süper ötesi tawsiye ederim, öğrenciliğimde hep onlardan aldım we çok memnun kaldım halada kullanıorum şuanda.. kesilikle twsiye ederim renkleri ilk günkü gibi..

hadi bakalım inş kuzum yaa bende çok açılmıcam öle fiyat olarak ortakarar takılcam açıkcası gerek yok, her sene yeni yeni alırım kullanırımm kaydirigubbakcemile3

öyle canım evlenince de yavaş yavaş alınabilir ama ben bişey sorcam size fikriniz var mı kaç tane takım almak gerekir acaba? ya da akrabalarınızdan fln duymuşsunuzdur belki kaç tane koyuluyor.

X