Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ne war nan bende tek kızım ama bişeyim yok:mymeka:
ya öle yemek takımı kahwaltı takımı çatalbıçak takımı war, bide sandık çeyizi war(çok lazımmış gibi-tatlicadiarzu-)
sonbahar itibariyle almaya başlıorum herşeyi, şimdilik netten witrinden bakınıom işte anca ekmek banıom camekana kaydirigubbakcemile3

muhahahahhaaa:roflol::roflol:
deli yaa:roflol:

turkbayragi:sinifsinif:

heh kızlar gelelim ayrıntılara. önce öğlen araba kiraladık uzaktan geldiler ya araba yok.sonra kuaföre gittik beni bıraktılar.kuaför 1 buçukta dedi 4 buçukta başladı yapmaya.önce makyaj oldu.çooook kötü geldi bana ağır oldu gibi.sonra elbisemi giydim saçıma başlandı.saçımda oldu bu sefer abartı gelmedi bana.sonra foto ya gittik.fotoraflar çekildik bi süürü çekti.bugün seçtik 3 poz.sonra eve gittik.araba da süslettik.eve geldim herkes beklio abooo ev kalabalık.annem başladı ağlamaya beni görünce.sonra bir az oturduk içerde.çıktık sonra salona gittik.sahneye çıkarken kırmızı gül yaprağı attırdık çok güzel oldu öle.dans ettik oynadık filan işte.yüzükler takıldı pasta kestik yedik.benimki el çırptı ben de oynadımalkisalkisalkis güzel bi geceydi

çok sağol bacım. sanada az kaldı delikafadulden

bende son bahar gibi çeyiz topiğine takılmayı düşünüyodum kaydirigubbakcemile3
ya benim varda hyani böyle ıvır zıvırım yok
misal; ütü masası, çamaşır askısı gibi
ya onlar bizde hediye geliyo gerçi kuzenlerim çok olduğu için herbiri bişey almak istiyo
ya bide bizim ew antalyada olcak ya oyüzden burdan peki bişe alasım yok yollarda kırılcak hasar görcek die korkarım ben wala içim gider:1shok:
borcamda alma nan sakın gelin ewine gelen konukomşu borcam getiriokaydirigubbakcemile3

heh kızlar gelelim ayrıntılara. önce öğlen araba kiraladık uzaktan geldiler ya araba yok.sonra kuaföre gittik beni bıraktılar.kuaför 1 buçukta dedi 4 buçukta başladı yapmaya.önce makyaj oldu.çooook kötü geldi bana ağır oldu gibi.sonra elbisemi giydim saçıma başlandı.saçımda oldu bu sefer abartı gelmedi bana.sonra foto ya gittik.fotoraflar çekildik bi süürü çekti.bugün seçtik 3 poz.sonra eve gittik.araba da süslettik.eve geldim herkes beklio abooo ev kalabalık.annem başladı ağlamaya beni görünce.sonra bir az oturduk içerde.çıktık sonra salona gittik.sahneye çıkarken kırmızı gül yaprağı attırdık çok güzel oldu öle.dans ettik oynadık filan işte.yüzükler takıldı pasta kestik yedik.benimki el çırptı ben de oynadımalkisalkisalkis güzel bi geceydi

cnmm Allah bir ömür mesut etsin inş , anlatılanlar çok hoş gelio kulağa:asigim:

valla kızlar heyecan yapmayın boşa.ben bişi anlamdım hiç bitiverdi hemen.hem de öle hayatınında yeni bi sayfa falan açılmıooo:roflol:

ayy ne güzel yaaa offf benimkide gelsin biran önce zaman geçsin 1 gün kalsın nişana.... :asigim:

X