Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

dağıtalım ya bu havayı şimdiden dertlenmenin anlamı yok ben anlattım gerçi olayı ama kaydirigubbakcemile3

neyse önümüzde nişan haftası var çok güzel olacak herşey.... zemuszemus

he zaten bugün canım sıkkın ağladım ağlayacam gibiydi bu cümle noktayı koydu kızlar:gitme:

sanıırm herkeste bi duygusallık varmış. bahaneyle döktük içimizikaydirigubbakcemile3
ee nişanlanacak kızlar napıyosunz. hazırlıklar nasıl gidiyo
heyecan var mı heyecan

valla ben heyecan yaparken nasıl geldi geçti anlamadım.
1 hafta oldu bile bnm opuyorumnanaktan

ne alaka

müjde ten rengi çorabın numarasını söyle
ten rengi olacak :1closedeyes:

bide siyahın söyle

nan buna arıkafa bile cwp weremez:roflol:

o dunkof ne anlar :mymeka:

:roflol::roflol::roflol::roflol: Ben bunları bi yerden hatırlıyorum :roflol::roflol:
Kızlar sevdiceğim sonunda geldi.:asigim:
Çok mutluyuım:asigim:
Ben işe geldim o kardeşimle dolaşıyo şimdi :1rolleyes:
Offfffffff ölüyorum sevinçten yaa :sm_cool:

gözün aydın dostummvereliniortak

siz evlenin nişanlanın ben ağlarım arkanızdan ... dilooo endinnn gelmişşş ammaanii:) ne güzell

vereliniortak Sağol ortak.
Darısı muro eniştemin başına hayırlısıyla gitsin geldin kavuşun :1rolleyes:

geldin yazmışsın bak sırnaşık şey
ee anlatsana ne yaptınız? ilk birbirinizi gördüğünüz an nasıldı? akşama ne yemek var? yarın kahvaltıya neler hazırlayacaksın? Sivasa ne zaman gidiyosunuz? :roflol::roflol::roflol:

turkbayragi

meliisimmm ya bu cumalaşma nası oluo biri bana anlatsın?? ben haftada 1 ararım kayınwalidemi zaten ayrı şehirlerdeyiz bi tlf görüşüoruz, ama çok sıkıfıkı olmama taraftarıym kesinliklevereliniortak
nisanyağmurumm herşey çok güzel görünüo cnm bikaç foto çıkmadı ama olanlar dierleri hakındada bilgi werdi yanii süperrryerimseniben
yeşilimm foton çok hoş cnmmm hep muttlu ol inşşşopuyorumnanaktan
emmm kopardın beni laz gelin katmışkarıştırmışın ortalığıkaydirigubbakcemile3
gracekafammm gelinlikle ewden çıkma olayı benim şimdiden napıcam ben nası dayanıcam die düşündüğüm bi olaydı, canyerimden wurdun inan ağladım pc başında yazamadım bisüremafoldumben
arıkafammm kocişin gelmişşşş gözünaydın kuzummm zemuszemus darısı bizim başımıza inşşş
çilek surattt nie utanıon nan buluşmaktan görsünler çilek yüzünü içleri açılsınnkaydirigubbakcemile3

Bu tabi bana süpriz yapmak istemilş eline yüzüne bulaştırmış ya çok sinirlendim kötükedihüso delikafadulden
Sonra bu babamın işş yerinin önünde bekledi beni bizde telefonla konusuyoruz ben bunu gördüm kızın biri bunun yanına gitti :1shok: kız adres soruyo :roflol: Oda kıza dediki su önde gelen beyazlı kıza sor dedi :roflol: :roflol:
Neyse gittim yanına klava: bağırıyorum çağırıyorum.
Sonra tabi o susuyo :asigim::roflol:
Sarıldık.
Sanki dün görmüşüm bide bugün görüştük gibiydi.Ama çok heyecanlıydım yaa :kedi:
Sİvasa yarın gece gidiyoruz

ben geldiiiimmmmhihoyyyt

Şeniz

oyyy kıyamam nan arıkafama utanmş walaaa yawuklusunu görüncee kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…