Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

uçtuk valla çilek sen görmedin mi benim kuzularımın resmini aaaa:eek:klava:

bak napcağımı şaşırdım nişanı düşünceğime çocuk resmi ekliommm:roflol:

oooo psigo gelmiş okuyooo,ander kim kaderol daha ekleyemedin mi resim ben laz halimle ekledim bakkaydirigubbakcemile3

düğünde baba evinden çıkmadan hakkım helal olsun diye 3kere söylüyorlar yaaa mahvolurum ben ya ozman babamın elini öperken vs.. :gitme:

ben de onu düşünemiyorum ya bi de ben hem tek çocuğum hem trabzona gitcem gelin mucize olsa bari:Saruboceq:

ne oluyo kızlar size. sıcaklardan mı böle oldunuz nekaydirigubbakcemile3
em4561 bnmde annem ağlamadı. babam ağladı. diyorumki kemoterapi sırasında senin duygusal yönünüdemi yok ettiler naptılar.yoksa babamla yermi değiştiniz naptınız. nerde bnm sulugöz annem demiştim.kaydirigubbakcemile3 böle duygusal anlar yaşanıyor mutlaka. ama anneme cidden şaştım.CADIARZU
bende hep dedim nişanda böleyse düğünde ne olacak. belki kndmizi alıştırırız bukadar duygusallaşmayız...

düğünde baba evinden çıkmadan hakkım helal olsun diye 3kere söylüyorlar yaaa mahvolurum ben ya ozman babamın elini öperken vs.. :gitme:

of çok zor ya. o anda ben kesin ağlamaktan konuşamam.kndmi tutarım ağlamam ama bu şekilde konuşuluyosa kesin ağlarımmafoldumben

benim liseden arkdaşımın nikahına gitmiştik.. babası dev gibi adam kapılara sığmaz görsen korkarsın... evden çıkartırken ''-Kızım ,saçının teline zarar gelse benim canımdan can gider sen benim yavrumsun ömrün boyunca mutlu ol ahkkım helal olsun demişti'' Allahımmmmm hepimiz mahvolduk adam nasıl ağlıyor nasıl ağlıyor gelin zaten mahvoldu bizler mahvolduk Seni çok seviyorum kızım yavum diye bir sarıldı sanki içine soktu kızını o anı hiç unutamıyorum senağlamasenağlama

ağlamayınya:gitme:
zaten zor tutuyorum kendimi.
annem terapide.:teselli:
nişanlım askere gidiyo.herkes onu soruyo.heran hatırlatıyo.
maaşım desen hala yok.:eek:klava:
ooofff offbenneyaptımki

benim liseden arkdaşımın nikahına gitmiştik.. babası dev gibi adam kapılara sığmaz görsen korkarsın... evden çıkartırken ''-Kızım ,saçının teline zarar gelse benim canımdan can gider sen benim yavrumsun ömrün boyunca mutlu ol ahkkım helal olsun demişti'' Allahımmmmm hepimiz mahvolduk adam nasıl ağlıyor nasıl ağlıyor gelin zaten mahvoldu bizler mahvolduk Seni çok seviyorum kızım yavum diye bir sarıldı sanki içine soktu kızını o anı hiç unutamıyorum senağlamasenağlama

tamamdır. bu cümleden sonra koyverdim gittisenağlama
en zor anlardan biri sanırım bu..

X