Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hayırlısı olsun tatlım,
aldınmı elbiseni , hazırlıklar tmaammı anlatsana bakalm

Yok kıslar yaa daha almadım p.tesi istanbula gidicez alışverişe ordan alıcaz bakalım
ama daha nasıl bişey alıcağımı bile bilmiyorum, nişanım dışarda olucak kabarımı alsam diye düşünüyorum ama bilmiyorum gidince görüp karar veririm heralde:uhm:

hayal ettiğin mutlaka vardır ya da kendini daha yakın hissettiğin bir tarz nasıl düşünüosun ?
dışarıda olucak demişşsin salonda mı olacak eğer öyleyse senin farkının daha çok olması lazım

ayy birer birer nişanlanıo millet sözde topiği ben açtım:)
hayırlı olsun arkideşim.

canım salonda olacaksa kesinlikle şaşalı bişiler almalısın bence. opuyorumnanaktan

ay kızlar sabah bi ara girdim sonra çıkmak zorunda kaldım

dün doğum günümdü, aşkıma geceden dedim nerde benim hediyem, o da hiç çaktırmıyo, sözüm olsun alrım filan diyo, iyi dedim bende, sonra sabah bi daha sıkıştırdım söz dedik ya aşkım dedi

sonra tam iş çıkışı kargocu geldi, bir siteden kutu getirdi (o siteye bende üyeyim kardeşim girer benim adıma alışveriş yapar kargo bana gelir) kardeşim bişey mi aldı acaba bak hiç bişeyde söylemiyo diyom kendi kendime

neyse kutuyu aldım baktım aşkımın ismi opuyorumnanaktan
sonra kutuyu açtım bi zarf gibi bişey
onu da açtım kırmızı kalpli çok güzel bi kutu
onu da açtım böyle gri şekilli yumurta gibi şeyler iki tane de kırmızı kalp
içinde kırmızı bir kese
keseninde içinde kolye vardı ay nasıl sevindim nasıl sevindim
hiçte çaktırmıyo yalnız, nasıl mutlu olduuuum :asigim: ufak bir kolye ama çok tatlııı alkisalkisalkis

sonradan fark ettim o kutudakiler çikolataymış kaydirigubbakcemile3 saklıyorum aşkımla yicem :asigim:

güle güle kullan tatlım... ne kadar güzel... biz çok ufak şeylerle nasılda mutlu oluyoruz.... ufak süprizler... maşalllah canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…