Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

slm kızlar bırsey sorujam kk daki hesabımızı kısa bir süre için falan dondurabiliyormuyuz?

kızlar sonunda aldım nişanlığımı terziden. şimdilik böyle bakın nişandan sonra da üzerimde göstericem.
fotoğrafları telefondan çekiyorum çok net olmaya bilir

nişanlığımm

buda üst kısmı siyah olduğu için çok belli olmuyor:)

umarım resimleri ekleyebilmişimdir

sonbaharcığım çok hoşş gerçekten........... siyah herzaman çok asil duruyor ... saç makyaj ve bukdr güzel bir elbise... çok hoşş çok beğendimmm..........alkisalkisalkis delikafadulden

zeynocum elbise çok güzelmiş.güle güle giy.
makyaj saç harika olcan.

sağol canım. çok teşekkür edrim. saçımı topuz yapıp yanında çiçek koydurucam. çünkü elbise ile topuz daha hoş göründü kendini gösterdi. umarım güzel olur.

elisayı çok merak ediyorum
umarım herşey yolunda gidiyodur :Saruboceq:

sonbaharım elbisen çok şık görünüyor canım inşallah haftaya üzerindeki halini görücez saçın makyajın hharika olucan.

elisayı bende merak ediyom bakalım nasıl geçti nişanı. inşallah çok mutlu olarak gelir ptesi günü

kızlar ben geldim hihoyyyt artık nişanlı bir kısım
çileğim cnm arkideşim bnmŞeniz Rabbime şükürler olsun herşey yolunda gitti yerimseniben
ayrıntıları daha sonra anlatıcam kısçeler a.s.

kızlar ben geldim hihoyyyt artık nişanlı bir kısım
çileğim cnm arkideşim bnmŞeniz Rabbime şükürler olsun herşey yolunda gitti yerimseniben
ayrıntıları daha sonra anlatıcam kısçeler a.s.

canım çoook tebrik ederim seni :1hug:
darısı başımıza inşallah :Saruboceq:
tamam daha sonra anlatırsın sen şimdi olayın etkisindesindir. :roflol:

canım çoook tebrik ederim seni :1hug:
darısı başımıza inşallah :Saruboceq:
tamam daha sonra anlatırsın sen şimdi olayın etkisindesindir. :roflol:

ewet cnm hem olayın etkisinde hemde çok yorgunum tatlım
ama çok güzeldi :asigim:

ayyyyyyyyy elisaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hadiiiiiiiiiiiiiiiiii naptın nasıl geçti nasıldınız neler oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…