Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

evet canım gül suyunuda dene mutlaka bikaç gece dene sabah kalktığında farkı görürsün zaten:)
pembe pembe oluyor sivilceler gidiyor.ballı sabunda kullanmıştım o da güzel

kızlar benide kayınpederim aradı köye götürmek istiyor-tatlicadiarzu-
düğün varmış sende gel diyor herkesle tanıstırmak isityorum diyorzemuszemus
napcem bilmiyorum

cnm imex krem yazdır sağlık karnene. akne izlerini tedavi ediyo geçen hafta aldım bende. bide eczacı arkadaşım var ona sordum uçuk izim vardı bnmde hafiften madecassol sür dedi onuda deniyebilirsin. madecassol yüz derisini yeniliyomuş.
ewet tatlım ben 4 gün yaptımm çok azaldıı
bi daha yapamadım midem almadı ((
:mymeka::mymeka:

kızlar benide kayınpederim aradı köye götürmek istiyor-tatlicadiarzu-
düğün varmış sende gel diyor herkesle tanıstırmak isityorum diyorzemuszemus
napcem bilmiyorum

nisancım nısanlımısın bılmıyorum ama eger nısanlıysan beraber dugune gtmenız keyıflı olur bence:1rolleyes:

canım marka olarak kullanmıyrm ama eczanelerde ve marketlerde satılıyor.ama pembe renkli olanlar daha doğal

ne vuruyon laa:mymeka:

canikolar kesinlikle ROSENSE kullanına.s
şiddetle Rosenseyi tavsiye ediyorum!!!!!!!

bnmde kuzenin sevgilisi Isparta'lı her gittiğinde kuzenimle bana gülsuyu getiriyo hihoyyytoranın gülsuyusu %100 müş ya :lepi:
bide burda satılanlarla o kdr farklı ki kokusu etkisi süper ya a.s

bnmde kuzenin sevgilisi Isparta'lı her gittiğinde kuzenimle bana gülsuyu getiriyo hihoyyytoranın gülsuyusu %100 müş ya :lepi:
bide burda satılanlarla o kdr farklı ki kokusu etkisi süper ya a.s

canım bende almıştım hatta oradan gelenlerin renkleri pembe oluyor doğal hali ile.kokusuda kendide çok iyiydi memnun kalmıştım yani

kısslar pastamın siparişini verdim 60 tlhihoyyyt kare olucak 50 kişilik karenin üserinde de pembe bi kalp içinde de aşkımla isimlerimiz olcek :1rolleyes:
kuaförüme gittim cumartesi için randevu almaya randevuya ne gerek var dediyerimseniben kalıcı dalga istiyorum ben dedim tamam hallederiz makineye alırız seni dedi
yarında son bi kez daha foto cuya gidip geleceğimiz saati söyliycem
birde pastanın üserine maytap mı konuluyor fıstıklar:uhm:

canım benimde kare olcak pastam öle düşündüm isimlerimiz yazsın die evet maytap koy hoş olur bende koyucam hazırladım bile maytaplarımı:):) kuru pasta vericekmisiniiz canım

kuaför nekadar para istesi elisam.bide söledinmi nişanın olduğnu

kuaför nekadar para istesi elisam.bide söledinmi nişanın olduğnu

tatlımm kuaförüme düğün var saçlarımı yaptırıcam ben dedim makyaj kaş bıyık dedim önce 30 dedi ben kaşlarımda alıncak makyajım filanda var dedim. önemli değil o gün bişeyler yaparız dedi. fiyat söylemedi. bende ewet o gün hallederiz yeterki güsel oluyum dedim :)) yıllardır gittiğim kuaförüm old. için fiyatta sıkıntı olmas en fasla 50 alır

rosensenın gul suyunu alayım ben ozaman kızlar
hem markalı guvenılır olur

psigo benım nısanım evde olmustu kuzenım ve nısanlımın bı akrabası gelmıstı uc kısı gıtmıstık nişanım var aıle ıcı felan demıstım 50tl almıstı oyuzden uyguna geldı yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…