Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kız nasıl yaptın ya.ben yapamamki onu.ne bilimmmmmm
siteyi okudum herkesede iyi gelmiomuşki

yaptım cnm yaaa sonuçta kendi şeyim :KK70:D
4 gün yapabildim
tüm yüzüme sürmedim ben çünkü o kadar fasla değil bnm bazı bölgelerde lekem var

bizde kız tarafından biri takar diye biliyoruz ??
kim takıcak nann bi karar verinnn -tatlicadiarzu-
yanlış bi halt yemeyelimdelikafadulden

günaydınlarrzemuszemus
canım yüzük takmada erkek kız tarafı diye bişey yok diye biliyorum :nazar:
nişanda benim teyzemin eşi taktı ağzı acayip laf yapar sever böyle işlerihihoyyyt
herkeste onların takmasını istedi eğer o takmasaydı kayınpederim takıcaktı opuyorumnanaktan

günaydın kızlar..
elisaacığım demiştim ya kayınvaldemle alışveriş etcez die dün istanbula gittim:)
seninde son 2 gün...
yüzükleri normalde erkek tarafı takar die biliyrm ama bizde kız tarafı takıcak canım

kızlar yüzüüze kozmatik ürünlerinin temizleyicisini sürmeyin ben eskiden beri gül suyu kullanıyrm kokusu ağır gelebilir ama yüzünüzü gece yıkayıp sürün bir ara bende bırakıp kozmatik tarzı kullandım ve yüzümde sivilceler çıktı şimdi yine eski yönteme devam ediyorum daha iyi şimdi. hem sivilce çıkmasıını önlüyor hem izleri geçiriyor hemde doğal tonik göz makyajınızıda badem yağı ile çıkartın kirpiklerde uzar rimelede fazla ihtiyaç kalmaz:):) deneyin bence bir faydası olur mutlaka

canım fazla bişey almadık aileme ve bana küçük hediye tarzda bişeyler oldu zaten bohça istemediğimiz için bu şekil yaptık. çamaşır takımı gömlek çanta ayakkabı kemer. aldılar bana bohçaları aldık ailemede kıyafet tarzı bişeyler aldık. o kadar. bizde öyle yapıcaz. diğerlerinide evlenmeye yakın düşündük canım

gunayyın kızlarr
eliissacım bızım nısandada erkek tarafına teklıf edıldı yuzuk takmak ıcın ama onlarda bıze bıraktı
bızden bırı taktı sonra yuzuklerı
sonbahar cok haklısın canım kozmetık urunler benım yuzumdede sıvılcelenme yaptı bende sımdı ballı sabun kullanıyorum haftada bı kerede pakface yuz maskesı var bıtkısel onlardan yapıyom cok daha etkısını gordum

eftelyaa hoşgeldin nasılsın kuzum
zeyno eferim kısss sana nasıl bi tepki aldın kayınvalidenden peki ?

eftelyaa hoşgeldin nasılsın kuzum
zeyno eferim kısss sana nasıl bi tepki aldın kayınvalidenden peki ?

canım yanında yüzüne karşı söylemek istedim. tam aa diyorum devamı gelmiyo:)
bikaç kez denedim olmadı sonra beni otobüse bindirdiler eve gidince ara dediler.
telefon ettim anne ben geldim merak etmeyin dedim:)
damat beyden haberini aldım çok mutlu olmuş. sevinmiş.

X