Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
9 agustos-damlla
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom.
19 aralık-bebik yüzlü

sagolun kızlar,ben de iyiyim,bugun elbise çanta v.s hallettik,canım cıktı,ayaklarıma kara sular indi valla

i i geceler kızlar . bana daha cok var ama takılıyorum yine buralara:$ps :ı love you izledim gene ağladım gene diloom bilir cok sulu gözüm zatenn sizleri takip ediyorum..fıstıklarsınız. bütün dularınız inşallah kabul olur .. tekkardan ii geceler olsun . araya girim ama naapımm . öpüldü kızlar tarafımdanhihoyyyt

Ne güzel:)valla en şık onlar duruyordu,bvulgari düşünmüştük ama hiç rahat degildi,ondan almadık...

nekdr çok var tarih belli değil mi daha ?zemuszemus

melonimmmm ayyy benim fawori filmlerimden biriii P.S I LOwe You:gitme: geçenlerde muhabbeti geçmişti burda arı kafa dilomla, izle demiştimm:gitme:
sende benim gibi filmlerde sulugözsen tawsiye filmlerim war izlemediysen tab.
The notebook
A walk to remember
kesin izle cnm beğenmezsen gel ben burdayımkaydirigubbakcemile3

kızz magic bu arı kafa muahbbbaeti nerden çıktı banada anlatın fransız kaldım ben yaalmaz:

kızz magic bu arı kafa muahbbbaeti nerden çıktı banada anlatın fransız kaldım ben yaalmaz:

şincik şöle oldu janim bu çilek surat bana magic kafa demeye başlayınca dilomda aynı şekilde bana macig necmi demeye başladıkaydirigubbakcemile3 bende awatarından we sürekli çene yaptıından dolayı wız wız die arı kafa dedim öle kaldııkaydirigubbakcemile3

diloomun avatarındaki arı vallaa çok haylaz resmen kovaya şeeyapıyorr :kedi:
magic necmi olayı bitrdi yalnız çok güldüm ya
:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…