Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

netten buldum canım ama bence çok abartılı beğenmedim vallaa bence en güzeli anam babam usulu bohça kırmızı kurdela üç beş nazar boncuğu süs .. kaydirigubbakcemile3

heh demi kuzum yaa süsle boncukla falan daha güzel wala öbürü nebilim öle gelin arabası gibi yapmışlarkaydirigubbakcemile3

en güzeli bohça cnm yaa, çok klasik ama çok hoş gelio bana wala, helede kendimiz süsleyerek ortaya bişe çıkmışsa dahada hoşuma gidio :kedi:

canlarım iyi geceler hepinize yarın yeni bir gün ... biricik sevgililerimize bir gün daha yaklaştık...:asigim:

günaydın kızlar:dance:
nasılsınız bakalım.. bende heyecan gitgide artıyor.
dün gece kayınvalidemler nişan tepsilerimi hazırlamışlar. pek güsel oldu diodu nişanlım.
yarın görücem bakalım.ayyyy:kedi: yarın mı? az kaldı bee:teytey:
dün kardşmle iş çıkışı çarşıya çıktık. ananem adına kndme nişanlımın nişanda giyeceği takımın bi ton açık rengini(gri) aldım. mağazaya girdim. dedimki vaktim az. denemeden önce bana olursa alabileceğim fiyatı söyle. hesap makinam alt katta,ben sana yaparım bi güsellik dedi. olurdu olmazdı zorla denetti bana takımı ve tam oldu üstüme,istediğim gibi. hadi bakalım yandın şimdi,yap bi güsellik dedim:roflol: kem küm ederken 290 dediği takımı zorla 200 e aldım.:dance: karşdm abla naptın sen dio.
sora herzaman alışveriş yaptğm mağazaya gittik. keten pantolonla gömlek aldım günlük giyebilmek için teyzem adına.onada 75 dedi 50ye aldım.
sora kuyumcuya gidip sipariş ettiğim bileziği aldım. bugünde en unuttuğumz en önemli şeyleri alıcaz. anneme ve karşdme ayakkabıyla, anneme eşarp :roflol: okadar çarşıya çıktık hiç aklımıza gelmedi onlar.

çilekcim bende bohça yapıorum.
annenin bohçasını pullu aldım.
üstünede pulların renginden tülle sardım.küçük çiçek koydum.kurdelayla bağladım.
babanınkinide aynı şekilde yaptım.
bitek aşkımınkini sade deri sandık aldım.bohçayı sandığın içine yerleştirdim.en sonda
sandığın üstünden düz beyaz tül yaptım.
çok güzel oldu.
fotolarını koyucam.hepsi bitsin
yarın gidioz vermeyeedelikafadulden

canımya ben şimdi istemede mendil verme olayında küçük sandık aldım verdim. onlar bana sepet getircek. şimdi nişan bohçasında ben sandık sepet bişe yapcammı yoksa gelen sepetemi koycam.
yada sepet banamı kalcak :uhm:

günaydın kızlar.... nasılsınız...
psiqom foto koysanaa zemuszemus

nnisanyagmuru ,bugünü saymaaa anamm yarın büyükkk günnnnnnnndelikafadulden bak bol foto bekliyoruz senden....

Graceful canımcım evet evde aile arasında küçük bir nişan töreni,ardından dışarda eglenmeye çıkılacak:)

slm kızlar

graceful yuzuklerını gordum bıde sandık vardı o senın mıydı nışanlının mı yaptığıydı cok kokoş

çilek senin düğün ne zmandı canım?
gracem seneye bu zamanlar düşünüyorum kısmetse :Saruboceq: senin ne zaman hayırlısıyla düğünün?

psigom bi koyarsan sevinirim ya
bende nişanlımınkini tüle sarıcam kelebkele süslicem em'in yaptığı gibi. diğer bohçalarıda bi kaç kurdela ile süslerim artık. düşündüğüm şey 3 adet bohçayı neye koyup götürücem :bbo:

cokk

bızım nışan ne zmn acep olcak mı oda mechul
dırek düğün olabılır kasımdada:bbo:

gunaydın kızlar ben yüzüğünü göremedim sanırım grace
geriyi de okuyamıyorum:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…