Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar giriş için tangoyu söylemiştim ikinci şarkı yine dans parçası olsun istiyrm büyüklerde eşlik etsin. gerisini bulamadımm

kızlar giriş için tangoyu söylemiştim ikinci şarkı yine dans parçası olsun istiyrm büyüklerde eşlik etsin. gerisini bulamadımm

cnm bizde bu denli müzik dans filan olmass aile büyükleri olucak çünkü
pek genç olmıycak malesef

kızlar siz salon müzik ooo herşeyi düşünüyorsunuz

ben hiç o konuları düşünmüyorum açıkcası, benim nişanım ev içinde yakın akrabalarla olur ancak
sadece gelme zamanları belli olsun, bikaç mağazaya bakıcam elbise için, sonra güvendiğim bi kuaför var oraya gidicem :) pek dert etmiyorum yani

benim asıl derdim elektronik eşyalar :) varmı ben gibi bayanken elektronik manyağı :)
çam. mak. bulaşık mak. ve set üstü ocağı aldım
şimdi geriye buzdolabı ve mini fırın kalıyor :)
buzdolabında da sharp ya da samsung alıcam ikisi arasında kararsızım şu an
mini fırında da ya tefal alıcam, küçük ev aletlerim ile uyum sağlasın diye ya da siemens alıcam büyük beyaz eşyalarım ile uyum sağlasın diye bakalım nolcak :)

bizde beyas eşyalarımızı aldık cnm markası beko gri renkte aldık bis
yalnızca fırınım alınmadı daha onuda beko alırım sanırım

canım benim evde olucak nişanım. ama teras var bizim orda yapcaz:) salon gibi yani gerçi yüzükler içerde takılır.

QUOTE=elisaa;7219318]sonbahar salonunuz genişmi bari kuzum kaç misafir olucak tahminen ?[/QUOTE]

:roflol:
hee hee ev salonumu :)
yanlış anladım sanırım geniş canım 35 40 kişi bulucak misafirler. sonra da terasa çıkıcaz şampanya patlatmaya anamın halılarına kıyamadım

oo sizde bitirmişsiniz canım ne güzel, hayırlı olsun güle güle kullanın
bide alalım da mobilya düğüne yakın kalsın diyoruz :)

canım benim evde olucak nişanım. ama teras var bizim orda yapcaz:) salon gibi yani gerçi yüzükler içerde takılır.

bizde terasta yok yaa :KK43: evde olur pc den açarız oyun havası :KK70: az bişi oynarız olur biter, zaten evde sıkışık oluyo
yüzük tak, tatlı yensin, resim çekinilsin derken vakit çok çabuk geçiyo

cnm saçımı topuz istemiyorum
az önce sizin eklediğiniz modeller gibi salık olsun istiyorum bakalım kuaförüm mutlaka yardımcı olucaktır seçim konusunda:)

oo sizde bitirmişsiniz canım ne güzel, hayırlı olsun güle güle kullanın
bide alalım da mobilya düğüne yakın kalsın diyoruz :)

bizde terasta yok yaa :KK43: evde olur pc den açarız oyun havası :KK70: az bişi oynarız olur biter, zaten evde sıkışık oluyo
yüzük tak, tatlı yensin, resim çekinilsin derken vakit çok çabuk geçiyo

katılıyorum canım evde sıcak bir ortam gayet güzel oluyor.
biz salondan son anda vazgeçtik herkes çok kaynaştı bozulmasın dedik. zaten oynamıcaz etmicez bir tek müzik çalcak dans edicez. pastaydı fln derken biticek gece.

cnm saçımı topuz istemiyorum
az önce sizin eklediğiniz modeller gibi salık olsun istiyorum bakalım kuaförüm mutlaka yardımcı olucaktır seçim konusunda:)

salık en güzeli bence ben bi ara düz fön çektirmeyi bile düşündüm:)
topuzlu modelleri sevmem pek. peykerin ki gibi yaptırcam ben sanırım gerçi kuaförde fikir verio böyle zamanlarda yakışır yakışmaz. birde kuaförler hep kendi bildiklerini okurlar sen ne dersen de uymazlar:)
ne hikmetse

cnm yarın tersiye götürücem sırt kısmındaki bolluk için
teslim aldıktan sonra inş. :)

kıs elisa hangi arada aldınız kıs bunnarı. bende markaya karar veremiyom yaa.
sen hangi modellerini aldın yazsana bana bakim netten kuşum

kızlar günaydın sizlere sorıum olacakkkk.
sevgililerinizin nişanlılarınızın msn şifrelerini biliomusunuz?giriomusunuz hiç?
bi sorum daha olucak.nişanlınız özellikle uzakta olanlar işten eve gittiğinde falan hbr verirmi?

X