Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayy gracee, bayıldım çok güzel prensesler gibi elbisenn,
tatlım yaa valla çokg üzel bayıldım.

amanınnnn daralma falan kalmadı wala içim açıldııııı:1shok:delikafadulden gracemmm süperrrrdelikafadulden

grace yavrum fıstık gibi omuşsun maşallah

gracem harika olmuş.rengi beklediğimdende güzelmiş

canım cok güzel olmuş nişanlığın,

sende cok güzel taşıyorsun maşallah :1rolleyes:

grace harika görünüyo cnm. bayıldım valla. maşallah

ayy canlarım çok teşkkür ederim gerçekten çok içime sindi ufak tefek birkaç şeyi kalmış 10 gün sonra teslim alacağım inaşallhh güzel dimi kızlarr ....

gracemmm içim daralıoduu içi açıldı walaaadelikafadulden çok güzel taşımışınnnn:1shok:delikafadulden

ay kusucam şimdi-tatlicadiarzu-
içim dışım oyun havası oldu.sabah 8buçuktan beri kulaklık kulağımda oyun havası dinliyorum hangisini çalsak die. ne zormuş yaffff-tatlicadiarzu-

saol tatlım çok şüpheliydim bu tarz bi kıyafete açıkçası çok sıradan geliyordu ama bir kere böyle birşey olacak diye dşündüm ama gerçekten çok güzel olmuş içime sindi çok şükür ... :asigim: benimkinin gözleri pörteleycek :roflol::roflol::1shok:

biz senle konumuştuk hatırlıomusun, kabarık kıyafetlere karşı biraz önyargılıyım demiştim tıpkı senin gibi. ama bu kıyafet benim tabularımı yıktı yani dicek söz bulamıorum on numara bitanemmm

canlarım silicem şimdi kendi albümme koydum hepinize teşkkür ederim güzel fikirlerinz için çok mutlu oldum

grace cidden çok beğendim elbiseni. o yeşil zaten çok güsel ama ben o renk yeşil bulamadım.

slm kıslarr bende geldimgracem elbişen çok güzel olmuş albümlerde görebildim siteyede eklemişin galiba eminim sana çok yakışıcak

kızlar nerde grace in resmi göremedim çok merak ettim yavvvv. magic branş neydi senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…