Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

söz tarihi bile belli deil ben yapamadım megiccim saolsun uğraştırdım onuda
nasıl yani sen onları yazlığa götürüp tanıştırmadın mı? yada o başkası mıydı
magicbang zor anlarınızda yanınızdaaa:roflol::roflol:
magicbang acaba bnm şu çizelgeyi yapabilir msin nısanlanalı şu kdr oldu diye bi takvim :roflol:

evet cnm o sadece tanışma oldu başka bişey konuşulmadı

Son düzenleme:
nasıl yani sen onları yazlığa götürüp tanıştırmadın mı? yada o başkası mıydı

magicbang acaba bnm şu çizelgeyi yapabilir msin nısanlanalı şu kdr oldu diye bi takvim :roflol:
yaw çilekim onuda ben sana sorcaktım şu aşağıdaki şeyi nası yapıosunuz dieekaydirigubbakcemile3 bende heweslendim yaa :kedi:
zor zamanların kurtarıcısı magiclowee

t-shirt bastırcam kendime gaza geldim superman gibikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

magicim banada başka birisi yapmıştı. şimdi tatilde kendisi
geldiği zaman yaptırırız. ama yrn ben bi kurcalarım

ben kaçtım kızlar iyi geceler sizee tatlı rüyalar rüyanızda beyaz atlı prensinizi görünmirmirmirmir:1hug:

okeyto fıstıkım ozaman.. yaw bazen bakıom milletin profili ayaklı disco gibi janjanlı ışıklar falan anam diom bu ne nere düştüm ben:roflol: nası yapılıo nerdenyapılıo merak ettimdoğrusuCADIARZU

esra ii gcler cnm.
magicim onların k.k. kartı varya ondan dolayı ışıltılı pırıltılı :roflol:

cilekçiğim ben düğünümde böyle sade bir model yaptırıcam saçlarımda kıvır kıvır zaten öyle klasik gelin topuzları istemiyorum güzelce tacımıda takıcam hatta gidip birde saç modelimin provasınıda yaptırıcam nişanda saç konusunda biraz problem yaşadımda,

kıslar birkaç gündür canım cok sıkılıyordu topiğe girip girip okuyup cıktık hiç yazasım yok dün akşam bir ayakkabı aldım size resmini koysam yorum yaparmısnız annem pek beğenmedi benimde hevesimi kırdı birde siz yorumlayın bakalım beğenecekmisniz

canım gelinde taç yakışıyo ya :kedi:
koy istersen canım bakarız kızlar sonra gelir ama kalsın biraz resi.m

günaydın kızlarrr ay çilek bu sac modelini de ben kınamda yaptırmayı düşünuyorum malum düğünde türban oljak.... ilk gördüğüm zaman pc ye kaydetmiştim durup durup bakıyom bu sac modeline hem sık hem sade cok hos duruyor

günlük kullanabileceğim bir ayakkabı rengide tam istediğim gibi ve yumuşacık cok rahat ama annem değişik bir yorum yaptı be nedenle birde sizin yorumlarınızı almak istedim iyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum

kızlar günaydın ben geldim.dün bohça alışverişi yaptım.
battım resmen ya ne zormuş bu nişan yapmak.bi dünya para gitti
denizilli olduğumdan basit bişi olmasın die sade ama farklı buldan işi bohçalarından aldım.
bide aşkımın eşyalarını koymak için şu deri sandıklardan aldım.krem rengi.
ya bide çok güzel küçük bi kutu beğendim aynalı.dışında resim çervesi gibi bi bölümü var
fiyatı 40 milyon.içine traş seti koyayım diom.ilerdede kendim kullanırım die:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…