Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayy doğruu sen demiştin bana dün 6 bilezik takıldı die unutmuşum bennn bidaha soruom bide:tomato: maşşalh cnmmm düğünde yaşadınız ozaman siz kaydirigubbakcemile3

gracem wala annemler bana bişe takmadı nişanlıma saat almışlardı bide 100tl taktılar okadar.. düğüne takılır genelde burda.. bakalım düğüne nolcak nişanlmın tarafı neyapcak, biz hiç konuşmuoruzda altın işini..

gracem bilmiyorumda sorarım nişanlıma yarın.
magic valla cnm düğünde ne takılır bilmem ama. abime 30 bilezik 15 yarımlık 45 falanda çeyrek vardı bide 3 milyar para vardı :roflol:
onun yarısı takılsa yeter :))

ha maşşallahh Allah dahada wersin cnm yaa ii olmuş walakaydirigubbakcemile3

kızalr ben alyansın yanına bir de yüzük almayı istiyorum taşlı sizce nasıl birşey olabilir?

slm kızlar.grace cim tektaş aldınız mı aldıysanız 5 taş veya 7 taş güzel duruyor.benim de sözlüm vardı hafta sonu

gracem bende öle kullanıorum şuanda.. ben tek taş sewmiodum oyüzden nişanlım 3taş almış bana tria. çok hoş duruo benceyerimseniben

hani foto ozman zemuszemus

bana söz de tektaş taktılar ... şimdi alyansın yanına daha farklı birşey istiyorum bakalım ... sözde ki prlanta onu kullanmak istemiyorum çok özel günlerde kullanmayı düşünüyorum bu alacğımı takacağım alyansın yanına hep..

kızalr ben alyansın yanına bir de yüzük almayı istiyorum taşlı sizce nasıl birşey olabilir?

Gracem alyansın yanına ya pırlanta tek taş al, ya da tamtur veya sırataş yüzük al bence...çok yakışıyor alyansın yanına...hihoyyyt

anaaa benim de pırlanta tektaş ama hep parmağımda hatta bulaşık bile yıkıyorum:sm_cool: ama napayım korkuyom valla evde bırakmaya hep parmağımda.ben 5 taşı seviyorum ya
sözlümle set aldık hafta sonu nişan için.başka da takılmaz artık bişi.biz hep aramızda hallediyoruz.aileler konuşmadı hiç.zaten istenmez bizde 3 bilezik 5 bilezik die

bak bu güzel kızlar ama artık pırlanta diilde altın olanlarından olabilir

Eklentiler

• $1-50-CARAT-PIRLANTA-5-TAS-YUZUK-mydiamond__3243936_0.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 11

Canım benim madem tek taş tüzüğün var, alyansın yanına dediğim gibi sırataş veya tamtur yüzük al...başka bir yüzük düşünme...bunlar da alyans türünden çünkü...yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…