Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çilek yok oldu? ayrıntıları bekliyoruz nasıl geçti güzel miydi neler takıldı:)

emcim, magicim, seyhanım hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
resimler dursun biraz çünkü kızlar yok merak ederler kaçırdık diye üzülürler

nişan resimlerimide alınca koyucam söz.
stüdyo resimlerimizide koyarım ama onlar 1 hafta 10 gün sonra hazır olurlarmış

çilek yok oldu? ayrıntıları bekliyoruz nasıl geçti güzel miydi neler takıldı:)

canım güzel geçti herşey süperdi.
evde oldu zaten çok kalabalıktı. önce yüzükler takıldı. sonra takı merasimi oldu sonra pasta geldi kestik birbirimize yedirdik :KK70: biraz oturduk pastalar dağıtıldı. sonra müzik açıldı dans müziği oyun müziği derken oldu bitti kaydirigubbakcemile3

canım güzel geçti herşey süperdi.
evde oldu zaten çok kalabalıktı. önce yüzükler takıldı. sonra takı merasimi oldu sonra pasta geldi kestik birbirimize yedirdik :KK70: biraz oturduk pastalar dağıtıldı. sonra müzik açıldı dans müziği oyun müziği derken oldu bitti kaydirigubbakcemile3
maşşallahhh :nazar: en kötü gününüz böle olsun cnm benimm... çok oynadınmıııı döktürdünmüüükaydirigubbakcemile3
canım takı olarak 6 bilezik, 11 çeyrek altın, 150 tl para takıldı
utandım hee :roflol:

maşşallah cnm ya 6 bilezik erkek tarafımı taktı yani nişanlının anne babası?? :1shok: :nazar:

iyi takılmış canım.Allah bereket versin.ya bizim takılmıyo nişanda o kadar.yani akrabalar falan çeyrek takmıyo ne güzel takılmış sizin.para da takmazlar.
iyi işte atlattın ne güzel Allah daha iyilerini nasip etsin

canım 3 bilezik, 4 çeyrek erkek tarafı
bizim tarafta 3 bilezik, 7 çeyrek, 150 tl para

yani oynadımda fazla oynamadım :)

maşşallah cnmm Allah nazarlardan saklasın düğününe dha çok takılır inşş :nazar: yatırım olur sonuçta...
düğün nezmana seneye falanmı??

aynı zamanlarda gelin olup gidicez ozman çilekimm yaakaydirigubbakcemile2 inşş düğün fotolarınıda buralarda paylaşmak nasip olur hepimizeee:Saruboceq:

günaydınlarrr
çilekcimm allah tamamına erdirsin kuzucum bohçalarınada bayıldımm

günaydın kızlar ben geldim

kızlar resimler için söz verdim ama ancak yarın ekleyebilirim makine ablamda kaldı

kusura bakmayın nete giremedim çokk fena hastaa oldum başımı kaldıramadm

nişanımı anlatim size biraz harikaa olduuu gerçektennn

biliyosunuz ben salonda yaptım ilk gelin odasında beklerken fotografçı geldi resimlerimizi çekti değişik değişik sonra onları slayt yapmış aşk herşeye değer şarkısı arka fonda.. salonda büyük ekran vardı ışıklar söndü slaytt geçtii herkes orda ağlamış bizim resimleri gösterirlerkenn çok duygulanmışlar
sonra kırmızı halı serdiler ablamla kuzenim meşaleleri aldılar aralarındada biz merdivenlerden indik kırmızı halıdan geçtik ve danss ettik zaten oraya gidene kadar çok heyecanladım ağladım ama çaktırmadım :):):):)
dans bitti oturduk biz yerimize ondan sonra heyecan falan kalmadı herkes çıktı döktürdü biara bende kalktım oynadım ama çok eğlendimmm

helekiii bohçalarımı görmeniz lazım görenler biz böyle bohça yapanını görmedik daha diyolar sağolsun kayın validem hazırlamış :):):)
resimler yarın çilekçimde atlatmış çok güzell bende resimleri merak ediyorum :)

çok sevindim canım allah tamamına erdirsin çok mutlu olun inşallah :Saruboceq:

allah tamamına erdirsin cadısılacıkkk
mutluluklar dilerimm
fotolarıda bekliyos en kısa zamandaaa

günaydınlar,

cadısıla

çilek

Allah tamamına erdirsin herşey gönlünüzce olsun inşallah
resimleri bekliyoruz

oyyyy günaydın kızlar cuma gününden beri girmiyordum ancak girdim tek tek okudum geçmişi
öncelikle nişanı olan arkadaşlar hayırlı olsunopuyorumnanaktan
çilekçim bohçaların cok güzel maşallah ben de özendim bende ckip koyjam fotolarını bohçamın:lepi:

gracecim geçmişi okudum da üzülme janım sen ya bu kriz döneminde herkeste var bu problemler dua et içini ferah tut nişan öncesi stres sıkıntı yapma kendine inş. yakın zamanda düzelir herşey

X