Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tünayyydddıınn kızlarrrr.. samsun yanıyor tutuşuyorrrrrr amanın bu ne sıcaaaakkkkkkafamçokkarıştı

selamlarrr cümleten herkese...a.sızmir yanıyor bugün...klima bile az geliyor...mafoldumben

selam kızlar ilk ben mi geldim :) kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi nerden başlıyım bilemedim :)))

h.geldn cnmmmm artık nişanlı bi hatunsun yaniiikaydirigubbakcemile3 hayırlı olsun bir ömür boyu mutluluklar opuyorumnanaktan foto warmıı fotoooo:1shok:

kızlar teşekkür ederim herşey çok güzeldi:kedi: foto çok var ama bi kısmı kuzenimde bir kısmıda erkek tarafında yrn akşam kamera cdsini ve fotoğrafları alıcam. a.s
bende şuan sadece bohça resimleri var. sizce bohça resimlerime topic açsam mı karar veremedim. hani nazar falan olaylarına inandığım için. açmazsam sadece buraya koyarım. karar veremedim şimdi :sm_confused:

cnm buraya yükle ozaman bakan bakar ondan sonra silersin hemenn.. için rahat etsin..

amanınnkaydirigubbakcemile3 ozaman sen şöle özetleyici açıklayıcı olanlardan seç 4-5 tane onları yükle kaydirigubbakcemile3

.................................................

Son düzenleme:
...............................................

Son düzenleme:
cnm çok hooşşşşş çok beğendim ne seksu şeyler koymuşlar ölleee:jeyyar: Allh ağzının tadını bozmasın cnmmmm hep mutlu olun inşş:Saruboceq: fotolarla birlkta ayrıntılarıda anlatırsın atıkkkkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…