Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

olsun ya sende yetersin kuzucummopuyorumnanaktan
napıosun nası gidio günler azzalıo gittikçeeee ??

hoşgeldin cnmm.. iisiz wala ya aynı işte ewe geldim attım hemen kendimi burayakaydirigubbakcemile3 sen neler yapıosunn??

var kzılar şu sıra işler pek yolunda değil szölümün işyeri maaşları aksatıyor kesmeler yapıyor .. sık sık kemerde delik kalmadı valla sıkacak .. offf mafoldumben tam nişan üstü öyle bir sıkıntı ki anlatama

peki bu geçici bi durummu cnm yani bisüre sonra maaştan kesilen ödenicekmii?? hiç sıkma canını fıstığım Allah yuwa kurana kolaylık sağlar derler, zamanınız war daha düzelir.. malesef krizden dolayı biçok kişi böle mağdur oldu:umursamaz:

var kzılar şu sıra işler pek yolunda değil szölümün işyeri maaşları aksatıyor kesmeler yapıyor .. sık sık kemerde delik kalmadı valla sıkacak .. offf mafoldumben tam nişan üstü öyle bir sıkıntı ki anlatama

gracem üzülme canım geçici bir durumdur...:teselli:şu anda kriz bahanesiyle işverenler böyle kafalarına göre uygulamalar yapıyorlar... ellerine koz geçti...:eek:klava:

evet canım benim kime sorsam herkes çok zro durumda .. son 2 aydır işte işler ylunda gtmiyor bi öle bi böyle ... sıkılıyor daralıyor bende sıkılıyorum yanii stres diz boyu masraf çok nişan üzeri.. :çok üzgünüm:

çok haklsın cnm ya nişan üzeri olması dahada yıpratmış sizi.. Allahtan adetçi töreci bi aileniz yok ozaman dahada bunalırdınız, çok şükür herşeyiniz yolunda gidio cnm bnim hiç üzülme halolurr :nazar: ii düşünkü ii olsun nişanına odaklan sen şuanda moralini bozma...

ya cebimizi yoruo, hadi onu geçtm psikolojimizi dahada yoruo.. ya inanın kızlar bazen hayal bile kurarken korkuorum karamsar oldum iice bu maddiyat yüzünden, yani çok şükür durumumuz gayet ii ama henüz bi işe başlayamadığım için aileme nekdar daha sırt yaslıcm yeter artık die düşünüorum. dewlette çalışmam imkansız, özelde çalışnalrıda görüorum böle çewremde maaşlarını alamıolar hepten bunalıorum

magicim nekdr karamsar yapıyor şu hayat bizi.. önümüzü bir göremiyoruz ki ... ahh ahh bazen diyorum ki tamam herşey güzel olacak ama bazende karamsarlıktan kurtulamyorum... mafoldumben

X