Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

magicim wallaa 2.30 da geldiler bkahve yaptım halası geldi teyzesi geldi annesi geldi işte 3 kdn önce oturdular sandığı ve bohçaları salona koydular sehbanın üzerine şaşırdım açıcam mı filan diye şaşrdım CADIARZU sonra neyse kahve yaptım ikram ettim ... yine sohbet muhabbbet gaye hoştu ortam soğukluk olmadı hep sohbetle geçtii baya konuşuldu... sonra börek çörekler pasta filan vakti... cokacimcoook sonra gitmelrine yakın nişan için yapaıalcak neler var diye anneme sordular ne istiyrosunuz bir eksik var mı yapabileceklerimiz dediler? var mı kızım bir isteğin diye bana sordular :kedi::kedi: yok anne dedim.. aykabbı alıcaz nişan kıyafetini altına dedi ... var mı başka birşey .. yok dedim.. öyle sonra kalktı gittiler... işt bende buraya zıpladım hemen zemuszemus

psiqo detay ver bakalım şekerim bize neler oldu neler yaptıınz kim ne taktı ilk dans nasıldı kuşum bekliyos
bide pasta kestinizmi fotolarda göremedim şekerim

magicim wallaa 2.30 da geldiler bkahve yaptım halası geldi teyzesi geldi annesi geldi işte 3 kdn önce oturdular sandığı ve bohçaları salona koydular sehbanın üzerine şaşırdım açıcam mı filan diye şaşrdım CADIARZU sonra neyse kahve yaptım ikram ettim ... yine sohbet muhabbbet gaye hoştu ortam soğukluk olmadı hep sohbetle geçtii baya konuşuldu... sonra börek çörekler pasta filan vakti... cokacimcoook sonra gitmelrine yakın nişan için yapaıalcak neler var diye anneme sordular ne istiyrosunuz bir eksik var mı yapabileceklerimiz dediler? var mı kızım bir isteğin diye bana sordular :kedi::kedi: yok anne dedim.. aykabbı alıcaz nişan kıyafetini altına dedi ... var mı başka birşey .. yok dedim.. öyle sonra kalktı gittiler... işt bende buraya zıpladım hemen zemuszemus

takı işi hiç konuşulmadımı tatlım ?
bizdede hiç konuşulmamıştı annemler biraz bozulmuşlardı o yüzden hiçbişi demediler die.

hadi bakalım kuzumm bunuda atlattın çok şükür.....opuyorumnanaktan

yok kuşum konuşulmadı açıkçası hiç istemem konuşulmasını annemde aynı şeklde ... sordular ama annemden cevap şu:'' valla ... hanımcığım bizde öyle şu alınır bu alınır diye birşey yok ,ne takılırsa herkes kendi onuru şerefi için takıyor dedi.öenmli olan gönüller birliği dedi...'' konu kapandı .. opuyorumnanaktan

aaa bak unututtum sormayııı onların yanındamı açtınnn sandığıııı gracem yoksa gidincemi??

yok kuşum konuşulmadı açıkçası hiç istemem konuşulmasını annemde aynı şeklde ... sordular ama annemden cevap şu:'' valla ... hanımcığım bizde öyle şu alınır bu alınır diye birşey yok ,ne takılırsa herkes kendi onuru şerefi için takıyor dedi.öenmli olan gönüller birliği dedi...'' konu kapandı .. opuyorumnanaktan

aynen kuzummmkaydirigubbakcemile5 bizdede böle olmuştu annemde aynısın sölemişti. neye gücünüz yeterse odur bizim için bi sorun olmaz demişlerdi...

kalktıı halası açtı bizde adettir sandık açılır şu var bu var diye serilir dedi bir baktım açtılar... kırmızı kurdelaları vardı üstünde kocaman

hoşgeldinnn fıssstıkk... nişanlar oldu bohçlar açıldıııııııkaydirigubbakcemile3

hoşbulduk tatlım..
kızlar bohçalara baktım
garceful canım çook beğendim çok güzel herşey valla.
umarım içine sinmiştir kuşum.
gecelik çok güzel valla:)

psiqomm canım ya herşeyin çok güzel olmuş
saçın harikaydı.elbisen fln hepsi çok güzel.
allah tamamını erdirsin.

kızlar neler yaptınız ben yokken
aklım sizde kaldı valla
bir yandan iş yapıyrm bi yandan aklım sizde:)

psiqoo detay istiyoruzzz kuzummmmmmmmmm... neler takıldıı filan? neler oldu? senden taktik bekliyorummmmmm? kirpik taktırdın mı kaydirigubbakcemile3

graceful canım ya kurdele nakışı havlu fln vardı ya bayıldım onlara tatlım ya.
çok seviyrm kurdele nakışını çok güzeller kuşum güle gülem kullan hepsini

hoşbulduk tatlım..
kızlar bohçalara baktım
garceful canım çook beğendim çok güzel herşey valla.
umarım içine sinmiştir kuşum.
gecelik çok güzel valla:)

psiqomm canım ya herşeyin çok güzel olmuş
saçın harikaydı.elbisen fln hepsi çok güzel.
allah tamamını erdirsin.

kızlar neler yaptınız ben yokken
aklım sizde kaldı valla
bir yandan iş yapıyrm bi yandan aklım sizde:)

wala kuşum sakindi buralar.. anca canlanıo wala, bol bol heyecanla foto bekledim kendim adımmaaaakaydirigubbakcemile3

zeynepcim sen nasılsın nasıl geçti haftasonun , nişanlınla evinize eşyalar almışsınız şekerim , başladınız valla şimdiden hazırlıklara ne güzel .

wala kuşum sakindi buralar.. anca canlanıo wala, bol bol heyecanla foto bekledim kendim adımmaaaakaydirigubbakcemile3

evet canım ya bende göremicem sandım resimleri neyseki kızlar silmemişler:):)

zeynepcim sen nasılsın nasıl geçti haftasonun , nişanlınla evinize eşyalar almışsınız şekerim , başladınız valla şimdiden hazırlıklara ne güzel .

iyiyim tatlım nasıl olayım yorgunum kuşum haftasonum çoook güzeldi
çok eğlendik önce bize geldi annemin doğum gününü kutladık ordan kumbağ gittik.
kız orda çok güzel biblo beğendim haftaya almaya gidicez kısmetse.
alıyoruz yavaş yavaş artık

çok zevkli oluyor insanın evine bişeyler alması çok mutlu oluyorum.

senin nasıl geçti pınarım haftasonun.eğlendiniz mi?

X