Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tamam psiqom çok makbule geçer açık elbiseyi nasıl kapatırım diye düşünüp duruyordum hep çünkü bolero giymek istemiyorum bukez ve her modele bolero gitmiyor ama senin ki esaslı güzel yani:)
grace yavrum bohçaya bak bee heybete bak aç aç bitmiyor hee maşallah.
içindekileri de yazarsan bana da fikir olur liste yazmıştım ya eklerim altına doğru eksikleri mesela nevresim var sanırım sende

snv11903.jpg

bundan annem de yapıyor çok modern bir patik çok beğeniyorum güzle güle kullan canımzemuszemus

heh bu patiği kastetmiştim aslında bayıldımm..

bu arada gecelikde süper seximişşşşşş
opuyorumnanaktan

waouuwwwwwwwwww!!! gecelik çok hoş yaa gayet seksi gözüküorrryerimseniben gracemm ayakkabılarını çok çok beğendim özelikle, zewkliymiş kayınwalden..
dediğin gibi böle dantelli şeyleri pek sewmioz aama herşeyn en güzellinden almış seçiçi dawranmış gerçekten, hepsi birbirinden güzel cnm benim güle gül kullanopuyorumnanaktan

vallaa patiği bende çok beğendimm geceliğideee .. sandığı pek sevmem ben.. onun dışında makyaj parfüm filan zaten kullandığım şeyler kızlarr diğerleride çeyizlik zaten havlu seccade vs..

pinarim senin için koydum özellikle giyim çektim patiği...
kızlarr ben alışverişe çıkmadım naişan için.. kayınvalidem kendi yapmak istedi bohça ben dedim ki bohça filan yapmaylım gerek görmüyorum dedim kendine göre almış yanii herşeyi kızlar...

waouuwwwwwwwwww!!! gecelik çok hoş yaa gayet seksi gözüküorrryerimseniben gracemm ayakkabılarını çok çok beğendim özelikle, zewkliymiş kayınwalden..
dediğin gibi böle dantelli şeyleri pek sewmioz aama herşeyn en güzellinden almış seçiçi dawranmış gerçekten, hepsi birbirinden güzel cnm benim güle gül kullanopuyorumnanaktan
aynen kuşum teeşküür ederim fikirleriniz iiçinn bugünde geldi geçttiii kızlar....
Ooooo bohçolar serilmişşş hepsii çok güzell canımmopuyorumnanaktan
teşekkürler tatlım sziler için serdim vallaa
vaaaayyy geceliğe baaakkk :jeyyar:
:jeyyar::jeyyar:seksiiiiiiiiii
canım benim çok güzel herşey.güzel günlerde kullan.terliğin gözümden kaçtı sanma:KK66:
ehehe bir o eksikti o da tam olduu kızlar...opuyorumnanaktan

çok güzel etmiş canım k.validen zevkli hatunuş herşeyin moderninden almaya çalışmış .
veee gecelik az değil senin kaynana he sen seçmemişsin diye gidip de pamuklu almamaış:))

wallaa kızlarr beğenmedeğim tek şey şu sandık oldu benim tarzım değil okdr diğerlerini beğendim yani... artık o sandığına bi şeklde hallederim evime götürünce..

valla grace kaynanan baya öznenmiş bana gelen sandıkda hiç böle güzel patikler tülbentler yoktu , benimki bilmiyo öyle şeyler :KK43:

X