Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben pazar günü nişanlandım ama keşke nişanlanmasaydık dedim. pişman ettiler.
bizden giden bohça çok çok güzeldi. karşı taraftan gelen bohça bizimkine karşı çok basit kaldı. bunu da annem çok sorun etti. nişandan beri benimle konuşmuyor tavır yapıyor. her gelenede anlatıyor ve kötülüyor. moralimi bozuyor benimde.mafoldumben
sizdede böyle oldumuı?

canım takma bunlara kafanı üzme kendini de annen 1-2 gün söylenir 3 gün küser sana ama sonra gene normale döner emin ol o da seni en iyilerine layık gördüğü için öyle düşünüp söylüyordur eminim birçok insanın başından geçmiştir benimde geçti ama ben cok kulak asmadım cünkü kulak astıkca kendini üzüyorsun bosver bişey deme sus emin ol esya o bu mutlu etmıyor insanı:nazar:

bizden giden bohça çok çok güzeldi. karşı taraftan gelen bohça bizimkine karşı çok basit kaldı. bunu da annem çok sorun etti. nişandan beri benimle konuşmuyor tavır yapıyor. her gelenede anlatıyor ve kötülüyor. moralimi bozuyor benimde.mafoldumben
sizdede böyle oldumuı?

canım çok üzüldüm senin adına:teselli:
ama elden bişi gelmez sevdiğinle iyiysen geri herşeyi sallıcaksın
yoksa üzül üzül bitmez bu dünyanın çilesi

bir dilim pasta yaşadıklaırna çok üzüldüm canım
ben de öyle bişi olacağını tahmin ettiğim için
hiç bohça istemedim
ben kendim de hazırlamadım
böylece o sorunu hallettim geçti gitti

psiqocum , nasılsın kuzum:1hug:
yastığını gördüm ne kadar cicoş olmuşş :lepi: hemde maliyeti ne kadar az olmuş öyleeeyerimseniben
bende artık düğün hazırlığı modundayımkaydirigubbakcemile3 çeyiz topikinde oluyorum o nedenle genelde:eek:
tecrübeli kısçelerden tüyo alıyorumkaydirigubbakcemile5 düğünüme 3 ay 2 gün kaldıhihoyyyt ben hala kayınvalidemi aramıyorum arkideşim yaaa kaydirigubbakcemile3 anneler günüde aradım bir kez bir daha da aramadım :umursamaz: geçtiğimiz kandilde nişanlıma hani neden aramadı gelinim demişş bi daki kandilde arayıp kutluycam inş.:kahve:

yastığını gördüm ne kadar cicoş olmuşş :lepi: hemde maliyeti ne kadar az olmuş öyleeeyerimseniben
bende artık düğün hazırlığı modundayımkaydirigubbakcemile3 çeyiz topikinde oluyorum o nedenle genelde:eek:
tecrübeli kısçelerden tüyo alıyorumkaydirigubbakcemile5 düğünüme 3 ay 2 gün kaldıhihoyyyt ben hala kayınvalidemi aramıyorum arkideşim yaaa kaydirigubbakcemile3 anneler günüde aradım bir kez bir daha da aramadım :umursamaz: geçtiğimiz kandilde nişanlıma hani neden aramadı gelinim demişş bi daki kandilde arayıp kutluycam inş.:kahve:

elisa sana yuhhh diom artıkkkkkkkkkkkkkkkdelikafadulden
kız aranmazmııı ?
gerçi en iyisini sende yapıo olabilirsinde.
yazık kıs kadınaaafisfisfis

offf yaa kavga edıyokkk durmadan yolcam onu sonunda
22 kasım(onun doğum gunu)düğün edek dıo
10 nısan (benım doğum gunum)düğün edek dıom
kararsz kaldım

sımdık kasıma 5 ay var desek 5 ayda hyerseyınasıl etcez esyaları takstle alıp evlenınce oduycez ok
ama altınlar nolcak bana altın alması lazım benım eksıklerımı almam lazım

sız ne kadr nışanlı kalcaksınız ve ne kadardır sözlusunuz

bu ne acele böcük, bak ben altında bişey aramaya başladım
bu çocuk niye bu kadar acele ediyor???

öyle borçları öderiz, bişey olmaz falan diyerek sakın evlenme..:eek:lmaz:
en mutlu zamanlarınızı borçlar içinde geçirmeyin..
çatladınız mı daha yeni sözlendiniz..:mymeka:
diğer yaz ya da senin dediğin gibi 10 nisanda olsun..
sakın sakın aceleyle evlenmeyin..

canlarım dün yastığımı aldım.makası tam saramadan sırf size göstermek için
fotosunu çektim idare edin.en son nişandaki halinide koyarım nişan fotolarıyla birliktea.s.

canım çok güzel olmuş yastığın..:asigim:
alışılmışın dışında, orjinal bişey olmuş, hem de çok ucuz:lepi:
ömür boyu bu şekilde saklayabileceğin bi nesne..

kız arannmazmııı kaç ay olmuş bide arada ara halini hatrını sorr kadınınnn yazık bekler mutlaka bkliyodur

bu ne acele böcük, bak ben altında bişey aramaya başladım
bu çocuk niye bu kadar acele ediyor???

öyle borçları öderiz, bişey olmaz falan diyerek sakın evlenme..:eek:lmaz:
en mutlu zamanlarınızı borçlar içinde geçirmeyin..
çatladınız mı daha yeni sözlendiniz..:mymeka:
diğer yaz ya da senin dediğin gibi 10 nisanda olsun..
sakın sakın aceleyle evlenmeyin..

canım böcük topiğimize pek uğramıo artık
çeyiz topiğine yazıp böcüke iletebilirsin bende senle aynı fikirdeyim

canım çok güzel olmuş yastığın..:asigim:
alışılmışın dışında, orjinal bişey olmuş, hem de çok ucuz:lepi:
ömür boyu bu şekilde saklayabileceğin bi nesne..

saol bitanem benimde içime sindi.
allahın izniyle güzelce atlatsam o günü:Saruboceq:

sizdede böyle oldumuı?

ya herkesin aynı olmasını ya da zevkli olmasını bekleyemeyiz ki...
tabiki eleştirilecek yanları olacaktır ama abartıp, bu güzel günü zindan etmek hiç hoş olmamış.
onların böyle bi bohça getirmesi senin suçun mu ki annen sana tavır yapıyor?
senin elinden bişey gelmez ki..
maddi şeylere çok önem vermeyin, eğer iyi insanlarsa. hiç bohça yollamasalar da olur..
önemli olan senin mutluluğun..
duymamazlıktan gel canım, sen mutluysan, nişanlını seviyorsan gerisi hikaye..

ya şimdi ben böcüke fazla uzatma dedim amma sanki yanlış demişim gibi oldu kafamçokkarıştı
siz ne zamandır tanışıyorsunuz ki böcüküm? bir de ben eksik okudum sanırım evt eger borcu harcı sonra ewlenincede öderiz diyorsa sakın ha öyle birşeye tamam deme bütün güzel günlernizi borc sıkıntısıyla gecirirsiniz hele bi bitirin ya da en azından minumum hala getirip öyle evleninCADIARZU:bbo:

buyur bakalım, umursamaz bi gelin daha:nazar:
kızım kaleyi içten fethedeceksin..
bak arada bir ara süpriz yap, sevdiceğin sana daha aşık olacaktır..
test edilmiş ve de onaylanmıştır:lepi:

elisa sana yuhhh diom artıkkkkkkkkkkkkkkkdelikafadulden
kız aranmazmııı ?
gerçi en iyisini sende yapıo olabilirsinde.
yazık kıs kadınaaafisfisfis

Bence en iyisini yapıyorum kaydirigubbakcemile3 gizemli oliiim , merak ediliyim..
deliyim dimi delikafadulden

kız arannmazmııı kaç ay olmuş bide arada ara halini hatrını sorr kadınınnn yazık bekler mutlaka bkliyodur

bekliyormuş tatlım yaaa nişanlıma tavır yapıyomuşş :umursamaz:
ben aramadığım için nişanlın napıyo diyomuş
arasam gelinim napıyo diycek yani anladın mı kaydirigubbakcemile3

buyur bakalım, umursamaz bi gelin daha:nazar:
kızım kaleyi içten fethedeceksin..
bak arada bir ara süpriz yap, sevdiceğin sana daha aşık olacaktır..
test edilmiş ve de onaylanmıştır:lepi:

bu noktada çok haklısınnnyerimseniben
arasam nişanlım çok mutlu olurr çünkü ailesini ailem gibi benimsememi çok istiyo:nazar:

Bence en iyisini yapıyorum kaydirigubbakcemile3 gizemli oliiim , merak ediliyim..
deliyim dimi delikafadulden

bekliyormuş tatlım yaaa nişanlıma tavır yapıyomuşş :umursamaz:
ben aramadığım için nişanlın napıyo diyomuş
arasam gelinim napıyo diycek yani anladın mı kaydirigubbakcemile3

:eek:klava:kız ayıp valla.bak ben herhafta cumaları arıom.
tmm cıvkını çıkarma
resmi ol ama
kandil dede aranmazmı kızzzzz:mymeka:

saol bitanem benimde içime sindi.
allahın izniyle güzelce atlatsam o günü:Saruboceq:

canım benim seni çok iyi anlıyorum..
inşallah çok güzel geçecek, fazla düşünme ve de özenme..
sakınan göze çöp batar derler, çok umursamazsan daha iyi oluropuyorumnanaktan

psigo yastık süper :nazar:
böcük evlen gitsin yaa sonuçta evlenmicen mi :roflol:
elisam sende şimdi bi ara bakem kayınvalideni nasılsın annecim de bize de haber ver hadi görim seni yavru kuşum yerimseniben
kızlar elbisemi alayım akşam eklerim. pazar günü babasıyla falan gelecekler ya ailece onu giyecem buyrunnnnnnnnn

X