Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

elisacığım cok güzelsizin hep böyle olun inşallah,

bu arada ayakkabın ne renk di ben hala elbisemin altına ayakkabı bulamadım :KK43:

tatlım çok tşk ederim. amin cnm hepimiz inş. çok mutlu oluruz :Saruboceq:
ayakkabım rugan siyah ayakkabı idi. elbisem gördüğün gibi uzun model old. için pekte görünme şansı olmadı

oh beeee nihayet gördüm ... çok güzel çok hoş çok beğendim... saçın çok hoş olmuş özellikle maşallahh canım yaaa renk çok yakışmış.... kurdelalarıı kesseydin cannmmmmmmmm tez kavuşunnnnn diye :nazar::1hug:

kaydirigubbakcemile3 cnm çooook tşk ederim Şeniz saçımı bende beğendim içime sinmişti. kurdelaları sakladım ama kesmedim cnm yaa.kesince ne oluyoo kii :uhm: bi ark. m nişanımda kurdelamdan yutmuştu şimdi sözlenicek inş. kaydirigubbakcemile3

kurdelaları ne kdr kısa kesersen okdr tez kavuşursun derler ... birde yutunca işte kısmeti açılır derler yerimseniben

kıslar biz ufak bi sallantı yaşadık,

akdenizdeki deprem haberlerinden sonra burasıda hareketlendi birde deprem bölgesi olunca korktuk

aa ben bunu bilmiyodum ne kadar kısa olursa o kadar çabuk kavuşmayı
tüh önce niye demediniz yaa :)

kurdelaları ne kdr kısa kesersen okdr tez kavuşursun derler ... birde yutunca işte kısmeti açılır derler yerimseniben

cnm kısa kesme olayını hiç duymamıştım saklıyordum bende hatıra kalsın o özel günden die. kısmet açılması çooooook doğruyerimseniben. arkadaşımın hiç bi şeyi yoktu:nazar:.bnm nişanımdan sonra herşey o kadar hızlı ilerlediki belkide benden önce evlenicek 2 haftaya kadar sözleniyo kaydirigubbakcemile3

kıslar biz ufak bi sallantı yaşadık,

akdenizdeki deprem haberlerinden sonra burasıda hareketlendi birde deprem bölgesi olunca korktuk

cnm geçmiş olsunnnn :KK43:( boludasın sanırım komşuyus bende kastamonudayımm

kısa tutmuştum sözümde kurdelamı bu sebepten ama yinede 1.5 sene bekliyeceğim kaydirigubbakcemile3

[

cnm geçmiş olsunnnn :KK43:( boludasın sanırım komşuyus bende kastamonudayımm[/QUOTE]

aaaa yakınmışız :):1hug:

geçmiş olsun janım ama ben konuyu anlamadım bu aralar kafam karışık
depremm akdenizde olmadı mı siz boludasınızkafamçokkarıştı

gelinliğim kızlar yeni terziden geldi. haftaya cuma kınam cumartesi düğün olucaaaak kaydirigubbakcemile3:sm_cool::teytey::nazar:

Eklentiler

• $şlkı.JPG
    $şlkı.JPG
    85,5 KB · Görüntüleme: 30
ben 2 yıldır nişanlıyım 1 ay sonra dügünüm var size tek tavsiyem arayı uzatmayın en fazla 8 ay nişanlı kalın...

ben 2 yıldır nişanlıyım 1 ay sonra dügünüm var size tek tavsiyem arayı uzatmayın en fazla 8 ay nişanlı kalın...

biz geçen sene temmuz23 nişanlandık tammuz4 de evlenicez şimdi. bencede uzatmak hiç iyi değil nişanlılık bitene kadar uf atla karayı seçtim zaman geçmek bilmedi.

gelinliğim kızlar yeni terziden geldi. haftaya cuma kınam cumartesi düğün olucaaaak kaydirigubbakcemile3:sm_cool::teytey::nazar:

canım hadi hayırlısı fotograf cok net değil ama gelinliğin cok hos gözküyor mutluluklaropuyorumnanaktan

bana bu konuda yardım edermisiniz? abimle güç bela tanıştırdım sevgilimi... onun ailesi beni tanıyor... şimdi ona ısrar etsem çok mu kötü bi durumda gösteririm kendimi??? ben nişan olsun istiyorum... onunla gezerken tozarken içimde aman yakalanıcaz korkusu olmasın istiyorum... bunu nasıl yapcam yaaa....

pınarcım özel mesaj atamadım sana
cnm ben yaklaşık bir yıldır doğum kontrol hapı kullanıyorum adetlerimin düzensizliği nedeni ile.
önümüzdeki ay kontrole gidicem. ekimde düğünüm olacağı için kullanmaya devam ediyimmi die danışıcam.

X