Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın kızlar nasılsınız tamda konuya gelmişim:)) rüyamda bindallı giymiştim kına gecem vardı ellerime kına yakılırken çok ağladım çok şık bi kırmızıydı altın sarısı işlemeleri vardı

bu hafta düğünü olanlar şanslı havalr ne güzel serin makyaj akıcak terlicem derdi yok kaydirigubbakcemile3

ayy organik bindallıya çok heveslendim ben son günlerde valla
bakınıp duruyom :)

ben neyapmayı düşünüyorum tatlım diyimmi nişan elbisemi kına gecemdede giyicem
kına yakılırkende bindallı ya kiralıcam ya alcam tam fiyatlarını bilmiyorum eminönünde bolca mağaza var

allaaa bende rüyamda düğün gördüm wallaa böyle havuz başında ama kendi düğünm değil bir başkası davetliler vardı böyle baya şık bir düğünde heralde yat kalk bu işlerle uraşa uğraşa rüyalarımıza bile işledi artık kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlaarzemuszemus

lepim , dişlerim çok güseldir herhangi bir eğrilik yamukluk filan hiç yoktur ve rengide beyasdır hatta bazı arkadaşlarım çamaşır suyu ilemi yıkıyosun der :)) amaa ben nedense dişlerimi foto da göstermekten çekiniyorum çirkin çıktığımı düşünüyorum.. bilinçaltıma yerleşmiş işte.. düğün fotolarımda sırıtıcam hep inşallahhh opuyorumnanaktan
teşekkür ederim lepicim :1hug:

biliyorum yavrum niye kötü olsun dişlerin ben de senin gibiydim ama bir attım bunu üstümden şimdi ağzı kapalı fotolarım tek ük:lepi:
mübarek 32 diş poz veriyorumkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar nasılsınız tamda konuya gelmişim:)) rüyamda bindallı giymiştim kına gecem vardı ellerime kına yakılırken çok ağladım çok şık bi kırmızıydı altın sarısı işlemeleri vardı

ben bunları hiç düşünemiyotum hayal gibi geliyor bana:gitme:

psiqo cum renk güzel canım İnşallah dikimi de istediğin gibi olur yaışacağına eminimzemuszemus

merhaba kızlar yaw cok konusmussunuz gece oku oku bitmedi
bu arada resımleri gene göremedim ya:sinifsinif:
psiqocum o topiğide (kk vitrinde) bulamadım ben of cok beceriksizim

kızlar günaydın bugün aranızda olamıcam nişanlım geliyo çıkıyrm şimdi azcık süslenemmm zemuszemus
bu diş konusunu yazayım ama eskiden çk ağlardım nie gülemiyorum die dişlerim berbattı güldüğümde herkes tuhaf tuhaf dişlerime diker gözünü bakardı hatta küçükken alay bile ederlerdi tel takmam için beklemem gerekti 17 yaşında takmıştım 2 yıl bekledim 19 yaşına kadar hiç gülmedim gülemedim ama şimdi her zaman gülüyorum her fotomda da dişlerimin özellikle gözükmesini istiyorum. elisaam mutlaka gül hele dişlerin güzelse hiç çekinme çok yakışıyor sana gülmek.

X