Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kıslar merhaba

benmde geldim iznimin son günü malu m nişan temizliği var öldüm bittim valla

özledim sizi

kıslar bende geldim

birkaç gün izinliydim yarın başlıyo iş malum nişan temizliği öldüm bittim

sizi cok özledim

ohh bıtmış sonunda ama
bızmde bıttı pazar gunu gelsın hemen yaa :asigim:
bugun mutluyumm bıde huzunlu
askımın babasının amcası vefat etmışhalasına davetlıydık gıdemedık halası gtmış ank
amcasına gtcektık sımdık askım sureklı yolculukta bugun guzel bı haber verdı hostluktan bu ay sonu cıkıyo yazıhanede kalcak artık
benımde hep askımı merak etmeme gerek kalmadı
zaten zbh ark kaza yapmış öldu 3 4 kısı ya o arabada askım olsaydı dıomm allahım sen koru ölenlerın mekanı cennt olsun

kızlar ben geldim canım sıkkın
elbise için örnek kumaşlar geldi hiç istediğim gibi değil.ben turkuaz istiodum gelenler bebek mavisi ve bi tanede yeşil tonusenağlama
dedim benimkine ben bunları beğenmedim.geldiğinde bakarsın dedi.işler yetişmicek.bide gittiğimde ne beğencemki olsa yollarlardı.turkuaz die şartlamıştım kendimi
şimdi başka renk mi beğencem napcam bennnmafoldumben

kıslar merhaba

benmde geldim iznimin son günü malu m nişan temizliği var öldüm bittim valla

özledim sizi

canım hoş geldin nasıl gidio hazırlıklarrr?bu haftamıydı nişan bide biz senin elbiseni görmüşmüydük beeCADIARZU
kafa kalmadı artık bendeee:bbo:

ne zaman gitcenki bi daha canım ?
gerçi daha 3 hafta var bu haftasonu gidersen öbür haftaya kadar dikilir gönderirler sana.

canım allah nasip ederse nişanım var:jeyyar:
bide ablamlar süpriz yaptı geliolarmış.almanyadalardıhihoyyyt

ne zman istemeye geldilerki cnm ya görüyonuz demi bi izne cıktım
neler olup bitmiş ya anlat bakam biraz nasıl oldu cnm
bu arada hayırlı olsun inşallah cnm

ne zaman gitcenki bi daha canım ?
gerçi daha 3 hafta var bu haftasonu gidersen öbür haftaya kadar dikilir gönderirler sana.

pınarım bu hafta sonu gidemiomki kpss sınavım var.anca 4 temmuzda gitcem.ben zaten 4 temmuzda gitmeyi düşünüodum ama bitmiş haline provoya gitcektim.
bide şimdi gidicem ne renk beğencem.belliki istediğim turkuaz yokkk.o elbiseye ne renk olur.şaşırdım.
annemde beğen git birini dicekler kız hiç bişeyi beğenmio die dio.iice canım sıkıldımafoldumben

ne zman istemeye geldilerki cnm ya görüyonuz demi bi izne cıktım
neler olup bitmiş ya anlat bakam biraz nasıl oldu cnm
bu arada hayırlı olsun inşallah cnm

kız nisan çok şey kaçırmışın sen.
neler olmadıki.tanışmaya geldiler ardından istediler.isteme topiğinde gün ve gün bütün heycanlar yazılı:)biara vakit bulursan okursun.
işte 18 temmuzdada nişan var.ama aksilikler bitmioki bitürlümafoldumbenelbise krizi yaşıom şimdide

ay psiqocum napsan ki ,
yada diktirmiceksin bi daha gittiğnide hazır elbiselerden bakıcaksın canım eğer gelen renkleri beğenmediysen.

canım zumrut yeşılı olamaz mı yada o elbısenın beyazı da cok moda
uzak mı yer sana h sonu 2 gun kpss deıl 1 gun mu ıznın pekı

canım zumrut yeşılı olamaz mı yada o elbısenın beyazı da cok moda
uzak mı yer sana h sonu 2 gun kpss deıl 1 gun mu ıznın pekı

canım beyaz istemioz.canlı renk olsun.
hem ilerde baktığımızda gelinlik beyaz nişanlık beyaz olsun istemioz.
kpss cmtsi.pazar günü boşum ama.pazar günüde orası kapalı
ya bide işte herkeste her renk güzel olmazzzz
ters oldu ya baya moralim bozuldu

psiqo canım yaa sıkma canını bakarsın gene ee nedicem sen nie yaşadığın ilde bakmıyon kıyafet ona göre onlar ödesin kaporayıda verirler bence ama elbisenin beyazıda çok hoştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…