Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

psiqo canım yaa sıkma canını bakarsın gene ee nedicem sen nie yaşadığın ilde bakmıyon kıyafet ona göre onlar ödesin kaporayıda verirler bence ama elbisenin beyazıda çok hoştu

elbisenin beyazı olmuo canım malesef dediğim sebeplerden.
napcam bilmiom.nasıl olcak.çocukta sıkıldı.herkes mıymıylıo dicek.
off afakanlar geldiii:nazar:

amnan boşver herkes ne derse desin git bi daha seç gönlüne göre bi renk yada başka bi model kimsede umunda olmasın
senin nişanın bu

cnm o zmn ızın alıp gtsen yada aksam kacta kapanıyo sözlunle gtsen
sende ne renk guzel gıder göz makyajın falan hangı renk seversın
mesela ben altın ve grı tonlarını cok sevrım cok yakışır bıde yeşıl

askılı olanın askısını cıkartıp kelebek kol yaptr cnm onun ısmı kelebektı sanırım ınce baslıyo omuz hızasında kalınlasıp tekrar ınce oluyo senın elbısendekı gıbı oluyo yanı acık deıl

bakalım arık canlarım napcam.
böcüküm izmire gidp gelmem öle kolay olmuoki.
artık şansımaaa ne diyim.

psiqocum janım ya sıkma canını gidip tekrar bakarsın kaporayı da verirler sen merak etme orda olmazsa baska yerden bakarsın janım kendini sıkıp üzme şimdi:teselli:

kızlar banada yardım edin benimkiside 12 temmuzda kıayfet konusunda kararsızım hatta kararsız bile değilim fikirsizim

psıqo sen nerdesın pekı
bıde uzakmış harbı keske sana yakın olan bı yer seçseydın hem bölece arada bakardın nasıl dıe
neyse olan olmuşş
pekı fuşya sever mısn
bıde bak ben sordum cvp vermedın ne renk makyaj gıder sana genelde
seftalı tonları gıderse turuncu ama soluk bı turuncu var o da cok süper

sılacım acık mısn kapalı mısn
nışan evde mı olcak sızın
kabarık olcak mı
evde olcksa kabarık olmas ona göre dusunulım
salonda ıse kabarık süper olur
ten rengın ve saç rengın ne

canım açığım ben kumralım uzun boyluyum valla uğurböceğim salaonda tutulmicak evdede olmicak bir mekan tutucaklar ama çok şık bir yer olmaz yani

psıqo sen nerdesın pekı
bıde uzakmış harbı keske sana yakın olan bı yer seçseydın hem bölece arada bakardın nasıl dıe
neyse olan olmuşş
pekı fuşya sever mısn
bıde bak ben sordum cvp vermedın ne renk makyaj gıder sana genelde
seftalı tonları gıderse turuncu ama soluk bı turuncu var o da cok süper

canım yoğundum hemen cvp yazamadım.
ben denizlideyim.onlar istediği için alışveriş izmirde oldu.yoksa dediğin gibi burdan yakından bakması kolay kolurdu.
fuşya severim ama.o elbise üzerinden düşünom ya şimdi.o elbisede fuşya nasıl olur bilmiom.turkuazı canlandırmıştım gözümde.bide şartlamıştım o yüzden şimdi böle moralim bozuldu.
genelde mavi kahve yeşil tonlarda makyaj güzel olur bana.pek sarı turuncu yakışmaz.

sılam umutsuz olma senın işin daha kolay cok mağaza var bakırköyde faaln gıt gez bak kesın bulcaksındır ıstedığın gıbı

psıqo ben fusya ıle turkuaz arasında kaldım ondan sormustum cnm bakalım topıcte sana ne onercekler topıc acmısın bende bakem

psiqom yeni geldim ancak okudum. üzülme tatlım ya. ama bişey dicem bebek mavisi nasıl oluyor renklerle pek aram iyi değilde o elbiseyi düşünüyorm yeşil tonlarıda olur gerçi beyazda hoştu istemiyormuşsun. yine de turkuaz da aklın kalacaksa git o tonlarda başka bir kıyafet bak pınarın dediği gibi canım senin gecen o gece..
üzülme ama mutlaka en çok yakışanı bulunacaktır.

iyiyim canım benim napayim ya biraz sağlık problemleri çıktı kayınvalidemde senağlama sözlümün morali çok bozuk hiç benmle konuşmuyor bile... nişan üzeri şimdi tam off ınş en yakın sürede geçer gider :Saruboceq:

X